[Forum] Bitwy morskie

Chcesz wprowadzić bitwy morskie?

  • Tak

    Głosy: 8 32,0%
  • Nie

    Głosy: 16 64,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 4,0%

  • W sumie głosujących
    25
Witam.

Bitwy morskie polegałyby na rozmieszczeniu pomiędzy wyspami (kilku/kilkunastu) lokacji, w których można by prowadzic walkę na morzu poza portem. Jest to pomysł do dopracowania i można by go dodać do gry jako bardzo ciekawy element. Ja zaproponowałem go na sucho, może wy dodacie jakieś szczegóły.
 

DeletedUser14898

Guest
Odp: Bitwy morskie

Gdybyś mógł trochę bardziej szczegółowo napisać ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bitwy morskie

Głosuje się na konkretną propozycję, a nie na jakiś mglisty zarys, dlatego jestem na nie. Każdy sobie może napisać, że chce wprowadzić takie coś, z takim czymś, bez takiego czegoś, a Wy wymyślcie co to ma być i jak ma działać. Takie tematy z automatu powinny być wyrzucane z forum.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Bitwy morskie

No jakbyś napisał troche więcej... to ma być twój pomysł . Inni mogą zrobić swój temat.
Nie oddam głosu bo oddałbym go na nic
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Bitwy morskie

ja jestem za fajny pomysł by było mozna sie tłuc nie tyko w miastach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bitwy morskie

. Jest to pomysł do dopracowania i można by go dodać do gry jako bardzo ciekawy element. Ja zaproponowałem go na sucho, może wy dodacie jakieś szczegóły.

no najlepiej... rzucić totalnym ogólnikiem i "dopracujcie szczegóły"...

pomysł do bani bo bitwy morskie mamy już w portach - i tu jest prosta sprawa bo wiadomo kto atakuje, kto się broni, więc odpowiednie właściwości statków działają zgodnie z przyjętym w grze wzorem. gdy bitwa jest poza portem - kto atakuje kto broni?

głos ofc na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bitwy morskie

Na nie
Propozycja zawiera zbyt dużo szczegółów, a tak naprawdę nie zawiera nic. Na sucho to sobie możesz ... ;)
 
Do góry