Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8346

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tio nie było by piękne, to by była masakra
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Masakra to chyba byla na retimno jak predkosc wojska byla x4 ( nie gralem tam ) bo na x3 na kalidonie to kolona nawet ponizej 10 min mogl isc z dopalaczami :)

Ps. Doktor mysle ze to zalezy od graczy jak wytypuja, w usa gela jes 2x2x2 a na en 4x3x3 chyba, wiec trzeba sie wypowiadac :)
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

najlepiej 3;3;3 bonus 0-7 lub 23-7, stary system, morale obojetnie chyba, skracanie za 25 najlepiej, choć mało ważne to dla mnie :) i można iść :) hehe :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Łukasz to by było zbyt piękne jak by coś takiego wypuścili

A może? W końcu nie wiadomo, jak się jeszcze mogłyby potoczyć ustawienia :D A może znowu puszczą świat 1x1x1 z moralami :mad: Tego do tej pory nikt nie wie :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Już nigdy nie będzie skracania za 25 bo dla inno to było nie opłacalne dla graczy idealne jakby nie patrzeć z tym co mamy teraz może być jedynie tak gdy sami wybierzemy ustawiania tak już możecie zapomnieć o takich światach :/
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Już nigdy nie będzie skracania za 25 bo dla inno to było nie opłacalne dla graczy idealne jakby nie patrzeć z tym co mamy teraz może być jedynie tak gdy sami wybierzemy ustawiania tak już możecie zapomnieć o takich światach :/

dokładnie , tego już nie zmienią , tak jak AT +/- 10 , na stałe juz :)
właściwie ciekawe czemu tego nie zmieniają , dali by 15 sekund , albo 30 , ciężej by było
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Już nigdy nie będzie skracania za 25 bo dla inno to było nie opłacalne dla graczy idealne jakby nie patrzeć z tym co mamy teraz może być jedynie tak gdy sami wybierzemy ustawiania tak już możecie zapomnieć o takich światach :/

hm... jak czytam wpisy to raczej każdy liczy na szybki świat wcześniej też o tym pisał każdy
No nie wiem zobaczymy kiedy podadzą co i jak ? Wie ktoś albo przypomina sobie jak wcześniej dawali
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

hm... jak czytam wpisy to raczej każdy liczy na szybki świat wcześniej też o tym pisał każdy
No nie wiem zobaczymy kiedy podadzą co i jak ? Wie ktoś albo przypomina sobie jak wcześniej dawali
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

każdy kto się tu udziela ma dużo czasu zauważ (oprócz mnie :D ) , dlatego szybki swiat , a inni woleliby troche wolniejszy , nie mogą w pełni sie sugerować opiniami ludzi co tutaj sie wpisują , bo wtedy same szybkie swiaty by startowały :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A ja co czym innym pisałem :D
post wyżej jest do twojej odpowiedzi ;)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

każdy kto się tu udziela ma dużo czasu zauważ (oprócz mnie :D ) , dlatego szybki swiat , a inni woleliby troche wolniejszy , nie mogą w pełni sie sugerować opiniami ludzi co tutaj sie wpisują , bo wtedy same szybkie swiaty by startowały :)
dlaczego uwazasz, ze ja na przyklad mam duzo czasu ? nie wiem po czym to wnioskujesz
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
i pracuje ostro, i zabaniacze co weekend max co 2, dochodzi tez real i obowiazki z nim zwiazane i cos tam ze znajoma ... Po prostu lubie tez grepo ( chociaz coraz mnie ) to sie wypowiadam
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

dlaczego uwazasz, ze ja na przyklad mam duzo czasu ? nie wiem po czym to wnioskujesz
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
i pracuje ostro, i zabaniacze co weekend max co 2, dochodzi tez real i obowiazki z nim zwiazane i cos tam ze znajoma ... Po prostu lubie tez grepo ( chociaz coraz mnie ) to sie wypowiadam

no dobra , jesteś przeciętnym grepoholikiem :D ale doktorek ma za dużo tego czasu
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

dokładnie , tego już nie zmienią , tak jak AT +/- 10 , na stałe juz :)
właściwie ciekawe czemu tego nie zmieniają , dali by 15 sekund , albo 30 , ciężej by było
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Kiedyś było po 5 z tego co pamiętam
ostr.gif


hm... jak czytam wpisy to raczej każdy liczy na szybki świat wcześniej też o tym pisał każdy
No nie wiem zobaczymy kiedy podadzą co i jak ? Wie ktoś albo przypomina sobie jak wcześniej dawali
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Tak, czekam na ten szybki świat
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
Nie ukrywam ;) Ale ładnie by było gdyby INNO dało w końcu coś więcej niż 4x3x4, bo dla mnie to i tak za małe ustawienia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Znajdziesz mnie na Kalidonie, dasz radę :eek: Podpowiem, tak samo jak tutaj na FO :p

No, mówiłam, że jest 5s AT, tylko trzeba było poszukać :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wybacz mu
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
Mati to taki malokumaty troche jest
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ale na kalidonie to chyba już skończyłaś ? bo 3 miasta tylko
smiley_emoticons_smilenew.gif


grałem na achillesie i fajnie się gra z tym AT
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

hahah, ja na Kalidonie to się dopiero rozgrzewam :eek: lada chwila i wpadnie miast więcej :p

a ja nadal gram na Achillesie i nie ukrywam, że efekty są zadowalające :rolleyes:
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na kalidonie to już cuda są i enrage wygra lada chwila je
 
Status
Zamknięty.
Do góry