Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23832

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

a nie wiecie moze czy alarm z grepo jest slyszalny na sluchawce bluetooth ?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Niedługo ludzie będą sobie operacyjnie wszczepiać słuchawki do uszów, żeby nie przegapić żadnego ataku, a przy okazji nie irytować domowników/pracowników :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja sobie osobiście nie wyobrażam wprowadzania takiej zmiany na starych światach. Obóz jest ciekawy, ale jak się zaczyna grę, podczas ochronki. A jakbym miał rozbudowywać od nowa wioski, to prędzej skończyłbym grę, niż to robił...szczególnie jak się miało wszystkie 8 wiosek na wyspie, na 6lv.

Zgadzam się z tobą i obstawiam, że wioski będą dopiero na nowych światach, ale nie będę się wypowiadać definitywnie póki nie dostaniemy oficjalnego potwierdzenia :)
 

DeletedUser25541

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Niedługo ludzie będą sobie operacyjnie wszczepiać słuchawki do uszów, żeby nie przegapić żadnego ataku, a przy okazji nie irytować domowników/pracowników :D

podejrzewam ze u mnie wszyscy by sie na to zrzucili, zeby tylko zapanowala upragniona cisza:p
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tak jakoś mi się wymyśliło... po dzisiejszym stu osiemdziesiąt czwartym obejrzeniu...


Panie, czemuś wrzucił laptopa do ognia?

-Milcz i mów czy coś widzisz...

Tak, o Najjaśniejszy. Napis na ekranie brzmi:
Niestety to nie przejdzie
Co to znaczy?

-To język Suppdoru, którym tutaj nie przemówię... W skrócie brzmi to jak: "You shall not pass..."
 

DeletedUser20640

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

marzy mi sie powrót do dawnego systemu i likwidacja" natychmiastowe ukończenie zlecenia"
 

DeletedUser16121

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie tylko Ty zagrałbyś na takim świecie:) Ja regularnie zaglądam jakie są ustawienia każdego nowego świata i gdy widzę "natychmiastowe ukończenie zlecenia" natychmiastowo rezygnuję z zalogowania się w grze;). Swoją drogą ciekawe ilu graczy byłoby gotowych wrócić do tej gry gdyby nie było płatnego skracania zleceń dotyczących budowy wojska...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Skracanie to nie wszystko jest jeszcze wiele innych rzeczy, które trzeba by było zmienić, aby część graczy wróciła.
 

DeletedUser16121

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Moim zdaniem i zdaniem kilku moich znajomych nieaktywnych już w grze, nic tak nie popsuło tej gry jak to płatne skracanie zleceń na wojsko. Żaden targ tego nie skompensuje. Niech sobie będzie płatne Premium i inne udogodnienia ale pazerność na płacenie ze strony użytkowników gry powinna mieć swoje granice. Nie powinno się stawiać na głowie starych zasad gry i tym samym pozwalać na tworzenie sojuszy złotników. Do tego dochodzi powszechne granie wielu graczy na kilku światach, brak dopływu nowych graczy szybko zniechęconych płaceniem i tak oto pryska czar starego, dobrego Grepolis. W obecnym trybie gry często mierny gracz sypiący płatnym złotem staje się na jakiś czas Bogiem, a ten który z założenia nie chce płacić jest Frajerem do łupienia. Płacący gracz - Bóg w pewnym momencie przestaje płacić, dostaje łupnia i nagle twierdzi, że już przestał być aktywny, przeniósł się na inny świat, albo zarzuca atakującym go oprawcą, że to oni są paskudnymi złotnikami (zresztą zarzut jest często słuszny;) Oto częsty scenariusz rozgrywek współczesnego Grepolis i prosta recepta na to jak można zepsuć grę MMO :) Pozdrawiam ludzi pamiętających czasy choćby świata ETA (2010r.)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zależy co rozumiesz przez to ,,win", bo każdy sobie stawia inne cele w grze
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

I do żadnego z tych celów nie potrzeba złota :) Problem pojawia się gdy ktoś chce być w topce na początku serwera - wtedy musi ostro złocić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawe kiedy wystartuje świat dla handlowców ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Startuje cały czas od kiedy można handlować surką za złoto :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Niestety aktualnie nie mam jak Ci podać informacji, ale wiem tyle na temat nowych światów, że to zależy na razie od tworców INNO, a potem ktoś z Administracji poda dokładne informacje na temat świata ;)
 
Odp: Nowy świat

pewnie na początku lutego puszczą gdzieś , na geli już około 20k grajków ...
niech otwierają , trzeba bazar otworzyć
smiley_emoticons_lol.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry