Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

olaboga....Killerek się obudził:)))
tylko dlaczego tak dokuczasz naszej Wiewióreczce???? rude Adrianku jest piękne, a jak jeszcze jest złośliwe to już pełnia szczęścia:)
Rude powinno mieć cięty język. i to nasze Rude ma "języczek"
gdyby nie miała..nie bolało by tak połowy świata, że tu gra, haha

Elu Killerek dawno byl obudzony ty przespalas troszke a ruda sobie na to w pelni zasluzyla

Psotko niestety, ale po tym jak kasowane jest część rzeczy to na forum, to później nie wiadomo co i jak.

Adrian by mi nigdy krzywdy nie zrobił czy brzydko do mnie czy o mnie pisał :)

Sis to nie do konca tak bo o kazdym zle powiem czy napisze bez wzgledu na to jakie mam z nim relacje i jak blisko jestesmy ze soba
jak zrobi cos mi albo innym i uznam to za zle/niewlasciwe to nie ma przebacz
ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Podsumowanie całej sytuacji - Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy....

Z kim obecnie walczą i paktują Novi i Bumy?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Sis to nie do konca tak bo o kazdym zle powiem czy napisze bez wzgledu na to jakie mam z nim relacje i jak blisko jestesmy ze soba
jak zrobi cos mi albo innym i uznam to za zle/niewlasciwe to nie ma przebacz
ciach//

Eee to nie napiszesz mi nic brzydkiego, bo ja grzeczna jestem - niemal jak anioł
smiley_emoticons_lol.gif


Z kim obecnie walczą i paktują Novi i Bumy?

No z nami walczą na pewno, bo atakują mnie dzień w dzień
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wszystkim Grepo-maniakom składam Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!
Do zobaczenia za rok:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hm... jako grepo-maniak dziękuję :)

I również wszystkim życzę wszystkiego co dobre w Nowym Roku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z okazji nowego roku życzę wszystkim uzależnianym od GerePo wszystkiego naj i żeby w 2016 również spędzili w tej przemiłej atmosferze. Życzę wam spełnienia marzeń no i oczywiście próby oderwania się od komputera.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

diabła bym się prędzej spodziewał, niż tej kostuchy powyżej :D

ta też się zdziwiłem.

co tam na świecie słychać? dochodzą mnie słuchy że kopsnij puściła gumka w gaciach do końca i poleciało część lolajsów do novi :)

ehh a taki tam silny skład mieli
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

oj puściła
a najciekawsze jest to, że się rzucili z atakami na graczy co im jeszcze niedawno miasta ratowali i to z taką zajadłością, że jeszcze tak aktywnie nie atakowali na tym świecie :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ano pozmieniało się.
Odejście pojedynczych osób do przeciwnego sojuszu jest zrozumiałe, jeśli sojusz nie ma perspektyw.
Przejście całego sojuszu do przeciwnego, też może być zrozumiałe w niektórych przypadkach.
To część strategii na grepo jakby nie patrzeć.
Gorzej, jeśli to nie część strategii, a osobiste pobudki niektórych graczy, którzy nie potrafią nic tak naprawdę
poza obrażaniem innych graczy. Nie udało im się w jednym sojuszu, poszli mieszać do innego. W innym się
na nich poznali, to poszli do następnego.

Szczere kondolencje dla Novych. Wpuścili sobie konia trojańskiego :)

Oj, przepraszam - to nie tak, że nie potrafią nic. Jak widać, w ciągu 24h porozwalali deffy na sobie,
pobudowali offy i wraz z końcem pokoju zaatakowali tych, dzięki którym się utrzymali na świecie tak długo
i co najlepsze u niektórych jeszcze nawet wsparcie stało, bo nie odesłali.
Szkoda, że tak szybko deffów nie budowali jak się koło tyłka paliło. Teraz błyszczą, w koło niebiesko
i zielono. To mogą lać te kilka osób co zostało przy nich.

Mnie to tam rybka, dla mnie to tylko miasta, jako deffowiec jestem w swoim żywiole i już mnie nic nie zdziwi.
Szkoda mi tylko tych, co im ufali.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20513

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj, bo to część zwycięskiej strategii jest. Wszakże cel uświęca środki, a nigdy nie mówili pod jaką banderą ten świat wygrają ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie ma co, trzeba kończyć tu grać. Nie chcę już widzieć więcej takich sytuacji.
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

oj puściła
a najciekawsze jest to, że się rzucili z atakami na graczy co im jeszcze niedawno miasta ratowali i to z taką zajadłością, że jeszcze tak aktywnie nie atakowali na tym świecie :p

haha no popatrz chciałoby się napisać a nie mówiłem :)

No nic a byliście naprawdę dobrze zapowiadającym się sojuszem ze świetnymi graczami - ale nad tymi babami trzeba mieć non stop bata bo jak popuścisz to umarł w butach :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ano pozmieniało się.
Odejście pojedynczych osób do przeciwnego sojuszu jest zrozumiałe, jeśli sojusz nie ma perspektyw.
Przejście całego sojuszu do przeciwnego, też może być zrozumiałe w niektórych przypadkach.
To część strategii na grepo jakby nie patrzeć.
Gorzej, jeśli to nie część strategii, a osobiste pobudki niektórych graczy, którzy nie potrafią nic tak naprawdę
poza obrażaniem innych graczy. Nie udało im się w jednym sojuszu, poszli mieszać do innego. W innym się
na nich poznali, to poszli do następnego.

Szczere kondolencje dla Novych. Wpuścili sobie konia trojańskiego :)

Oj, przepraszam - to nie tak, że nie potrafią nic. Jak widać, w ciągu 24h porozwalali deffy na sobie,
pobudowali offy i wraz z końcem pokoju zaatakowali tych, dzięki którym się utrzymali na świecie tak długo
i co najlepsze u niektórych jeszcze nawet wsparcie stało, bo nie odesłali.
Szkoda, że tak szybko deffów nie budowali jak się koło tyłka paliło. Teraz błyszczą, w koło niebiesko
i zielono. To mogą lać te kilka osób co zostało przy nich.

Mnie to tam rybka, dla mnie to tylko miasta, jako deffowiec jestem w swoim żywiole i już mnie nic nie zdziwi.
Szkoda mi tylko tych, co im ufali.


No wymień mi tych graczy fajowskich niech ich poznam :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredzie, a co tu pisać.
Każdy ma oczy i widzi co się dzieje.
Nawet ludzie z ich "nowego" sojuszu,
są zniesmaczeni takim zachowaniem.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Koalicja Nś musi tu pisać ze sobą bo cały świat ma pod swoją banderą.

Muszą też ze sobą na wzajem walczyć lub na siebie patrzeć .Takiej żenady nie widziałem jeszcze .ale zaraz usłyszę że to część strategi haha.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Koalicja Nś musi tu pisać ze sobą bo cały świat ma pod swoją banderą.

Muszą też ze sobą na wzajem walczyć lub na siebie patrzeć .Takiej żenady nie widziałem jeszcze .ale zaraz usłyszę że to część strategi haha.

ktoś tu chyba znowu dostaje wciry że taki zniesmaczony jest? :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tam jestem ciekawy, o jakiej koalicji NŚ mowa...a w dodatku tej walczącej ze sobą i piszącej tutaj ze sobą cały czas:)
 

DeletedUser23376

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredzie, a co tu pisać.
Każdy ma oczy i widzi co się dzieje.
Nawet ludzie z ich "nowego" sojuszu,
są zniesmaczeni takim zachowaniem.

Nie lubię się tu wypowiadać, ale troszku chyba przesadziłaś. NIKT U NAS NIE JEST ZNIESMACZONY!!!!!! - wręcz odwrotnie.
Nie wiem czemu podchodzisz do tego tak ambicjonalnie i cały czas próbujesz rzucać złe świało na tych co odeszli, przypomnij sobie sytuację z Honorary, ze Stworkami, wtedy wszystko było ok, bo gracze dochodzili do was????? a teraz jest be... bo jest odwrotnie??? Przecież to normalna sprawa na grepo - dostaliście w tyłek i gracze odchodzą, a do tego jeszcze dochodzą wasze wenętrzne sprzeczki, w które nie chce wnikać.
 
Do góry