Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie przeszkadza mi to, gorsze rzeczy słyszałam :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

nie watpie:)
slyszysz cos obrzydliwego to Cie motywuje do spamu aby dostac WIELKI MOWCA 2016...moze jak dostaniesz trzy lata z rzedu to dadza Ci cos w stylu PLATYNOWY WIELKI MOWCA, albo LEGENDARNY WIELKI MOWCA
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser26453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Czołem,Panowie Gracze.
Jakoś mnie zmogło i postanowiłem podzielić się moimi odczuciami co do świata Gela. Słyszałem że na centralnych morzach się dzieję.Zaś na moim 53 bez lataczy można o pw pomarzyć.Na innych światach pamiętam że m 53/43 były tymi głównymi i na brak atrakcji nie można było narzekać.Oh,muszę przestać być wiecznym malkontentem.No ale nie dzisiaj.Jeszcze tutaj zawitam,adieu.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Jak strzelasz slepakami to i w centrum nic nie trafisz
smiley_emoticons_opa_boese2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
pewnie na jamjce
ciforgs313z0ae1cc.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co trzeba zrobic, zeby gracza roku dostac?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

bo o WIELKIM MOWCY juz wiem, ze trzeba spamowc ostro...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
pewnie na jamjce
ciforgs313z0ae1cc.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co trzeba zrobic, zeby gracza roku dostac?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

bo o WIELKIM MOWCY juz wiem, ze trzeba spamowc ostro...

Święty, no co ty, nie wiesz?
CZA BYĆ MISZCZEM GREPO.
CZA GRAĆ UMIĆ, A TU U NAS NA ZAPLECZU, NA TYM MOŻNA PEDZIEĆ ZADUPIU, TO DOBRY NIE BEDZIESZ NEVER.
TU NA LAMACH Z TEGO MDG NIC SIĘ NIE NAUMIESZ. CO INNEGO W CEMTRUM, NA M53 ALBO, HMM MARZENIE ... M43.....
U NAS NAWET DIABŁY NIE CHCO JUŻ JAKOŚ TEZ GRAĆ, REAL KOLEJNYCH WZYWA. SAMUTKIE MY SIE OSTANIEMY, CZA BEDZIE CUDKI ZNÓW KUPOWAĆ I PUNKTY NA SIE SAMUŚKICH BIĆ.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

nie watpie:)
slyszysz cos obrzydliwego to Cie motywuje do spamu aby dostac WIELKI MOWCA 2016...moze jak dostaniesz trzy lata z rzedu to dadza Ci cos w stylu PLATYNOWY WIELKI MOWCA, albo LEGENDARNY WIELKI MOWCA
smiley_emoticons_bravo2.gif

Oj świety, nie sprowokujesz mnie :)
Bawimy się dalej. Gratki dla Was za przejęcie miasta naszego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Oj świety, nie sprowokujesz mnie :)
Bawimy się dalej. Gratki dla Was za przejęcie miasta naszego :)

Świat się zmienia. Te ciach nie kłamią jednak, idzie "dobra zmiana". Turek kazał Sisi pogratulować nam przejęcia ich miasta
Ludzie RATUNKU... co to będzie? Będą nas codziennie chwalić po kilka razy!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Myślę, ze już to można powiedzieć oficjalnie (sądzę, ze się nie mylę), że sojusz Diabły Tasmańskie kończy swoją działalność na tym serwerze. Liderzy, jak to bywa w takich sytuacjach, zostali wezwani przez real, albo urlopy mniej lub bardziej planowane. Co lepsi gracze opuścili, albo opuszczają TB, w którym atmosfera trąci już nieco stęchlizną. Jeszcze celebrytka Marta, lekko draśnięta wczorajszą utratą miasta, walczy o zachowanie spójności sojuszu. Raczej już na próżno. Wiatr w żagle zawiał NIEPOKORNYM, kiedy DT podpisały pakt z MDG, co miało być gwarantem wykurzenia NIEPOKORNYCH wziętych w kleszcze. Nie udało się, bo my nie lubimy MDG, oj nie lubimy. Choć Marta ma podobno jeszcze jakąś tajną broń :)eek:). Przyznam, że od momentu kiedy tuzy tego sojuszu (wtedy TOP2) wróżyły malutkim jeszcze NIEPOKORNYM rychłą klęskę, minęło niewiele czasu. Bo 10 dni na rozbicie dużego sojuszu wraz z Akademią, to przecież precedens. Wznieśmy za ten fakt toast i grajmy dalej, wypatrując miszcza z oświetlonym blaskiem księżyca w nowiu licem, ze świtą na czele której podąża SISI nasza ulubiona obrończyni ever.
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Myślę, ze już to można powiedzieć oficjalnie (sądzę, ze się nie mylę), że sojusz Diabły Tasmańskie kończy swoją działalność na tym serwerze. Liderzy, jak to bywa w takich sytuacjach, zostali wezwani przez real, albo urlopy mniej lub bardziej planowane. Co lepsi gracze opuścili, albo opuszczają TB, w którym atmosfera trąci już nieco stęchlizną. Jeszcze celebrytka Marta, lekko draśnięta wczorajszą utratą miasta, walczy o zachowanie spójności sojuszu. Raczej już na próżno. Wiatr w żagle zawiał NIEPOKORNYM, kiedy DT podpisały pakt z MDG, co miało być gwarantem wykurzenia NIEPOKORNYCH wziętych w kleszcze. Nie udało się, bo my nie lubimy MDG, oj nie lubimy. Choć Marta ma podobno jeszcze jakąś tajną broń :)eek:). Przyznam, że od momentu kiedy tuzy tego sojuszu (wtedy TOP2) wróżyły malutkim jeszcze NIEPOKORNYM rychłą klęskę, minęło niewiele czasu. Bo 10 dni na rozbicie dużego sojuszu wraz z Akademią, to przecież precedens. Wznieśmy za ten fakt toast i grajmy dalej, wypatrując miszcza z oświetlonym blaskiem księżyca w nowiu licem, ze świtą na czele której podąża SISI nasza ulubiona obrończyni ever.
A teraz na poważnie
A dalej to co teraz ?
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

A teraz na poważnie
A dalej to co teraz ?

pozwolę sobie rozwinąć.
Wielkie i wspaniałe MDG, które tak się na Akcjum odgrażało straci pewnie jeszcze ze 30 takich kolonów mydygy.png

dla niewtajemniczonych (to farma 400 punktów na naszej wyspie. Wielkie i fspaniałe MDG lecące jeszcze na masówkach moralizujących z Akcjum używa opcji "podbij miasto". To już kolejny utopiony przez nas kolon tego Cudownego sojuszu. Wszystkie wysłane na farmy po kilkaset punktów.
Nie potrafią sobie poradzić z tak słabą Furią, której przecież chcieli wlać na Akcjum! Ile to było bicia pijany o to, że lecą nas tam zlać...
Blaszki nawet podbijali, żeby Furii pokazać gdzie ich miejsce! Tyle warta jest wojowniczość MDG:)

Teraz mają nową rozrywkę godną tylko i wyłącznie siebie samych.
Nie potrafią sklecić akcji to... latają po 400 fejków dziennie na jednego gracza.

Tak właśnie honorowo gra MDG i tyle warty jest ten ich honor.


Co będzie za jakiś czas? Już Ci mówię.
Turecki wymyśli kolejną bajeczkę i wmówi Tobie i wszystkim w koło, że przegrał właśnie przez nią.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Myślę, ze już to można powiedzieć oficjalnie (sądzę, ze się nie mylę), że sojusz Diabły Tasmańskie kończy swoją działalność na tym serwerze. Liderzy, jak to bywa w takich sytuacjach, zostali wezwani przez real, albo urlopy mniej lub bardziej planowane. Co lepsi gracze opuścili, albo opuszczają TB, w którym atmosfera trąci już nieco stęchlizną. Jeszcze celebrytka Marta, lekko draśnięta wczorajszą utratą miasta, walczy o zachowanie spójności sojuszu. Raczej już na próżno. Wiatr w żagle zawiał NIEPOKORNYM, kiedy DT podpisały pakt z MDG, co miało być gwarantem wykurzenia NIEPOKORNYCH wziętych w kleszcze. Nie udało się, bo my nie lubimy MDG, oj nie lubimy. Choć Marta ma podobno jeszcze jakąś tajną broń :)eek:). Przyznam, że od momentu kiedy tuzy tego sojuszu (wtedy TOP2) wróżyły malutkim jeszcze NIEPOKORNYM rychłą klęskę, minęło niewiele czasu. Bo 10 dni na rozbicie dużego sojuszu wraz z Akademią, to przecież precedens. Wznieśmy za ten fakt toast i grajmy dalej, wypatrując miszcza z oświetlonym blaskiem księżyca w nowiu licem, ze świtą na czele której podąża SISI nasza ulubiona obrończyni ever.

J slyszalem z innej strony, ze mdg i dt podzielily sie juz morzami a niepokornych bedacych na granicy tych stref wplywow o zdanie nie spytaly...
smiley_emoticons_lol.gif

Marta to chyba na kolejnym swiecie robi to samo...krol m
Midas na opak jak dotknie to zamienia sie w G
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

pozwolę sobie rozwinąć.
Wielkie i wspaniałe MDG, które tak się na Akcjum odgrażało

uważaj bo tutaj mają walczyć;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Marta to chyba na kolejnym swiecie robi to samo...krol m

nic nowego :) wieczne baty:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Glorian skasują twojego posta nie można pisać słowa sisi :D

Darek twój tez skasuja:cool:
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Krol Midas na opak mialo byc....
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


sisi konkurentka odpada na fo wraz ze lzami marty...zawsze jakis plus... mdg sojusznik podstawowy (od)pada...musza walczyc sami ...w obecnym mdg gwiazdka jest gwiazda prawdziwa a sisi to w jej cieniu egzystuje biedulka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

jeśli MDG nie ma TYLKO 1 frontu oraz 4 sojuszników to sobie nie radzą
co wy chcecie od nich?
choć pytanie - co tam robi andysz? o_O
przecież to proste jak bułka z masłem - zapaktować się, wybrać wyspy cuda i w 5 sojuszy budować
i recepta na wygraną jest? no jest! ale wygrać nie skillem a *dyplomacją* :D
właściwie to chyba już można zadać sobie pytanie - mają już więcej jak 4 pakty? :D
 
Do góry