Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie za dużo oczekujesz?
Ja wiem, że lecieli nas lać na różnych światach. Odgrażali się jakie to są fajne i agresywne ludzie...

teraz mają okazję pokazać czym jest honorowa walka o której piszą w swoim profilu.
To pokazują.... 200 ataków po 3 procki od 2.00 do 4.00, podbijanie blaszek. Szukanie nieaktywnych... to jest MDG!
Thatbladej proszę napisz nam.... jak to jest kiedy Twój sojusz traci miasto na żywca?

napisz proszę bo widzę, że Ciebie i Twoich kolegów krew zalewa, że my Wam takie zabieramy a Wy nie umiecie:)
jaka krew i kogo zalewa? bo ja z Twoich wywodów nic nie kumum? ze niby co? i jakie miasto na żywca bo nic nie wiem? ciekawi mie Twoje podniecenie, czy to o ptaka chodzi? czy co? bo jak o ptak to chlopie zero jestes tak jak i twoj soujsz. bohatery;))))))))))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jaka krew i kogo zalewa? bo ja z Twoich wywodów nic nie kumum? ze niby co? i jakie miasto na żywca bo nic nie wiem? ciekawi mie Twoje podniecenie, czy to o ptaka chodzi? czy co? bo jak o ptak to chlopie zero jestes tak jak i twoj soujsz. bohatery;))))))))))
aha ptak to nie sojusz MDG dla jasnosci

i jak kolega ptak bedzie mial ochote to pokarze ile kolonow wielkiego Beksy utopil, ale to tylko od jego dobrej woli zalezy

I tak dodam ze kolega którego wioskę wielcy wojownicy przejęli,miał tylko - słownie jedna, powtarzam jedna. no no zaczynam sie bac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

sam kabanos już dwie wioski stracił na żywca:)

Nawet cudowne kliny tureckiego nie pomogły... swoją drogą ma chłop oko.

zawsze trafia jak chce mają 3 wioski w zasiegu kolona:)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

sam kabanos już dwie wioski stracił na żywca:)

Nawet cudowne kliny tureckiego nie pomogły... swoją drogą ma chłop oko.

zawsze trafia jak chce mają 3 wioski w zasiegu kolona:)
Przed chwila oglaszales ze mdg na zywca wioche zabierasz, teraz juz cale mdg przejmujesz? idz spac chlopie
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

to, że z pisownią masz problemy to już udowodniłeś. z grą też masz na bakier bo nie potrafisz jak na honorowego gracza MDG przystało przyleźć na front i wyjaśnić kto jest lepszy... że czytać nie umiesz ze zrozumieniem nie wiedziałem:(
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

to, że z pisownią masz problemy to już udowodniłeś. z grą też masz na bakier bo nie potrafisz jak na honorowego gracza MDG przystało przyleźć na front i wyjaśnić kto jest lepszy... że czytać nie umiesz ze zrozumieniem nie wiedziałem:(

Ogłaszasz zwycięstwo którego nie ma, a po sprostowaniu osobiste animozje lecą;) no no powiadasz front? ponoć tam jestem? czy tez jakieś wasze bajki? taka rada chill out chłopie, weź Bronke na dyskotekę i się wyluzuj

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to, że z pisownią masz problemy to już udowodniłeś. z grą też masz na bakier bo nie potrafisz jak na honorowego gracza MDG przystało przyleźć na front i wyjaśnić kto jest lepszy... że czytać nie umiesz ze zrozumieniem nie wiedziałem:(
kurde umknęło mi;) to jednak MDG ma honor? po 4 latach gry? wzruszyłem się, o rzesz ty Piwko kwiatki Ci kupie
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ktoś kto nie gra na Geli, czytając tu forum jest pewnie przekonany, że tam grają tylko dwa sojusze :)
Ciiii nie przeszkadzaj - to forum w domyśle ma nagłówek MDG vs Niepokorni ewentualnie Niepokorni vs MDG ( to tak na wszelki wypadek żeby żadna ze stron się nie obraziła ze jest na drugim miejscu). Reszta świata to tylko szare tło dla tych aktorów:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

UWAŻAJCIE
LUZACY ROBIĄ TERAZ NA WAS KONKURS, BĘDĄ ATAKOWAĆ TYLKO WAS I PODBIJAĆ! WAS I KLUB GO GO/PRZYGOTUJCIE DEFF I OFF NA ODBIJANIE WŁASNYCH MIAST.
Powodzenia

takiego masa dostałem ale konkurs chyba zmienili na latanie gradem całą noc bo jak się miasta nie da zabrać to trzeba je zburzyć hehe partacze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Andzikk 30.01.16 o godzinie 22:57
Zapraszamy do udziału w sojuszowym konkursie nr 2


Cel: Rozbijanie i niszczenie wojsk przeciwnika. My nabijamy sobie punkty na sloty,

oni tracą wojo na odbijanie okupacji i ich morale lecą tym samym w dół.

Atakujemy w dzień i w nocy, non top


Na tapecie mamy sojusz Never Again i KLUB GO GO



Masówka nie odpowiadać.
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

na akcjum takie coś miało nazwę KATOWANIE
maratony sądziły że coś mogą koło cudaków luzaków

buahahah :D 0 - tyle mogli ^^

oprócz tej lamy germanie, co sobie sam bije pw bo front to dla niego najwyższa pólka jazdy, nawet z szarakami xD
jedyny ulakkul z Maratonów tu coś próbował i brawa mu za to!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

nie słyszałem takiej nazwy Katowanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ciiii nie przeszkadzaj - to forum w domyśle ma nagłówek MDG vs Niepokorni ewentualnie Niepokorni vs MDG ( to tak na wszelki wypadek żeby żadna ze stron się nie obraziła ze jest na drugim miejscu). Reszta świata to tylko szare tło dla tych aktorów:)

Poczekaj Willow spokojnie , bo kolejka jest. Niestety skasowanie MDG zajmie nam jeszcze może nawet ze trzy tygodnie, bo co się zapędzimy głębiej, to blaszki zakładają nam na tyłach. Widać jednak, ze konta z wnętrza już nie ślą tyle defa co wcześniej, bo nawet odważny Cyckonosz pozwolił sobie zredukować obstawę defem do 300 transów. To jednak żmudny proces. Zresztą Cyckonosz wkleja reportaż z naszej aktywności na profilu. Jako, ze ten profil to jak "media narodowe", to można by wnioskować, ze wcale nam kolony nie wchodzą i że nie przejmujemy miast. To pomijanie niewygodnych tematów w reportażu ma miejsce tylko w celu osiągnięcia efektu propagandowego w MDG, bo morale tam nurkuje. Niech się chłopisko cieszy. My też cieszmy się, z tego, że Cyckonosz jest z nami, bo kiedy już odejdzie to będzie pustka i nuda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Jak zwykle Glorian zapomniał dodać że to jego sojusz organizuje na nas akcje budzenia w nocy bo nasz gracz ładnie ich czyścił na ich wyspie :D
nie mogli tego znieść i postanowili że ukarzą wszystkich za to :D
Mają nawet dyżury ustawione i rozpiskę kto kiedy atakuje

No i cie wielcy wojownicy słuchajcie teraz mają jeden front zgadnijcie z kim :D Tak tak z nami obstawili się ładnie pakcikami/ponami by mieć tylko z nami front ciekawe tylko czy są ich wasalami czy sługusami jak by to Glorian powiedział o naszych sojusznikach
Ogólnie sporo ludzi czyta Gelę którzy grali na Retimo i znają Gloriana i co by nie napisał to i tak nikt nie zwracają większej uwagi a najlepsze że jeszcze mu dobrze odpowiedzą :D
Idź planuj gdzie kupić i od kogo cudaka tylko nie zwal tego tym razem bo znowu się do ciebie przyczepią :D
trzymaj się ciepło
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Andzikk 30.01.16 o godzinie 22:57
Zapraszamy do udziału w sojuszowym konkursie nr 2


Cel: Rozbijanie i niszczenie wojsk przeciwnika. My nabijamy sobie punkty na sloty,

oni tracą wojo na odbijanie okupacji i ich morale lecą tym samym w dół.

Atakujemy w dzień i w nocy, non top


Na tapecie mamy sojusz Never Again i KLUB GO GO



Masówka nie odpowiadać.

Co to za czasy to co kiedys było normalnym działaniem każdego dobrze rozwinietego sojuszu teraz jest robione w formie konkursu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Jak zwykle Glorian zapomniał dodać że to jego sojusz organizuje na nas akcje budzenia w nocy bo nasz gracz ładnie ich czyścił na ich wyspie :D
nie mogli tego znieść i postanowili że ukarzą wszystkich za to :D
Mają nawet dyżury ustawione i rozpiskę kto kiedy atakuje

No i cie wielcy wojownicy słuchajcie teraz mają jeden front zgadnijcie z kim :D Tak tak z nami obstawili się ładnie pakcikami/ponami by mieć tylko z nami front ciekawe tylko czy są ich wasalami czy sługusami jak by to Glorian powiedział o naszych sojusznikach
Ogólnie sporo ludzi czyta Gelę którzy grali na Retimo i znają Gloriana i co by nie napisał to i tak nikt nie zwracają większej uwagi a najlepsze że jeszcze mu dobrze odpowiedzą :D
Idź planuj gdzie kupić i od kogo cudaka tylko nie zwal tego tym razem bo znowu się do ciebie przyczepią :D
trzymaj się ciepło

Kolega myśli, ze jak będzie bredził często, to ciemny naród kupi. Za nocne budzenia jesteście karani tym samym. Nie chodzi o nocne ataki, tylko o nocne puszczanie i cofanie ataków tylko w celu obudzenia. Codziennie Się to dzieje, pisałem wcześniej o tych agresorach z wyciętego lasu, którzy nikomu miasta nie podbili. Jak Ci wstyd za takie zachowania, to przynajmniej milcz.
Podobnie jak ten jeden front. Na każdym serwerze tak jest. Cyckonosz po wszystkich sąsiadach lata i o pakty prosi, a potem zarzuca innym, ze tak robią. Nie obrażaj tych, którzy przeciwko nam grają, bo nas obrazić nie zdołasz.
Proszę też żebyś nie kłamał na mój temat. Wyjdź, stań do walki to dostaniesz lekcję. Siedzisz tchórzliwie schowany w centrum sojuszu na odległość 10 godzin kolonem. Bohaterze kłamczuszku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ataki w nocy zaczęły się już długo przed tym jak wysłałeś pierwszego masa do nas niestety :/
Niestety tylko w ten sam sposób można odpowiedzieć na to jak grad na grad
Turek lata i prosi o pakty :) ? no wybacz ale to wy macie co najmniej 3 pakty/pony a my z Bogami tylko w sumie więc ty nie kłam
A czy ja chce was obrazić ? i zniżyć się do waszego poziomu ? nie to nie w moim ani MDG stylu
Po 4 latach gry nie mam ochoty teraz spędzać 24/24 a wasz front tego wymaga bez wątpienia po za tym to już mój ostatni świat
Ale chętnie tu piszę prawdę bo to co piszecie przechodzi ludzkie pojęcie :)
A pierwsze zdanie twoje wypowiedzi odnosi się do was :D
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Czasami tesknie za grepo w którym nie było apki
ludzie jakoś grali i tez były emocje
teraz mozna wejsc tylko wtedy jak telefon powiadomi cie o ataku i miec reszte w nosie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Czasami tesknie za grepo w którym nie było apki
ludzie jakoś grali i tez były emocje
teraz mozna wejsc tylko wtedy jak telefon powiadomi cie o ataku i miec reszte w nosie

Dokładnie a teraz płacze że nie mogą spać :( co to za gra która w zasadzie gra za nas ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ataki w nocy zaczęły się już długo przed tym jak wysłałeś pierwszego masa do nas niestety :/
Niestety tylko w ten sam sposób można odpowiedzieć na to jak grad na grad
Turek lata i prosi o pakty :) ? no wybacz ale to wy macie co najmniej 3 pakty/pony a my z Bogami tylko w sumie więc ty nie kłam
A czy ja chce was obrazić ? i zniżyć się do waszego poziomu ? nie to nie w moim ani MDG stylu
Po 4 latach gry nie mam ochoty teraz spędzać 24/24 a wasz front tego wymaga bez wątpienia po za tym to już mój ostatni świat
Ale chętnie tu piszę prawdę bo to co piszecie przechodzi ludzkie pojęcie :)
A pierwsze zdanie twoje wypowiedzi odnosi się do was :D

Tak, potwierdzam. Niejaki Gwiazdka, który właśnie traci 2 miasta zaczął już dawno. Sądziliśmy ze się uspokoi, więc nie robiliśmy odwetu.
Po kilkunastu dniach tego nocnego adhd uruchomiliśmy karanie za to zachowanie całego MDG, o którym ostrzegłem w masie.
Jeśli chodzi o Wasze układy, to Złota Sakwa, Killa Bezz, to nie macie czasem układów? Jest tego więcej, ale nam to nie przeszkadza. Jeśli jest więcej sojuszy, które się na Was nie poznały jeszcze, to wiążcie się z nimi. Gratuluję dobrego samopoczucia i zachęcam do spojrzenia w lustro. Może ci pomóc w opamiętaniu się. Nie chcesz , boisz się to nie walcz, ale przynajmniej nie szczekaj jak burek zza płotu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Serio liczysz pakt Złota Sakwa z 1 gepardem ha ha ha ha ha :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Czego mam się bać w grze przeglądarkowej że mi miasto zajmiesz czy czego sam nie wiem :D ? Zejdź na ziemię chłopie
Szczekają to psy ja piszę posty po za tym to forum dla każdego i mogę pisać co chce :D
a szczególnie gdy ktoś przedstawia MDG w złym świetle to reaguje :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Poczekaj Willow spokojnie , bo kolejka jest. Niestety skasowanie MDG zajmie nam jeszcze może nawet ze trzy tygodnie, bo co się zapędzimy głębiej, to blaszki zakładają nam na tyłach. Widać jednak, ze konta z wnętrza już nie ślą tyle defa co wcześniej, bo nawet odważny Cyckonosz pozwolił sobie zredukować obstawę defem do 300 transów. To jednak żmudny proces. Zresztą Cyckonosz wkleja reportaż z naszej aktywności na profilu. Jako, ze ten profil to jak "media narodowe", to można by wnioskować, ze wcale nam kolony nie wchodzą i że nie przejmujemy miast. To pomijanie niewygodnych tematów w reportażu ma miejsce tylko w celu osiągnięcia efektu propagandowego w MDG, bo morale tam nurkuje. Niech się chłopisko cieszy. My też cieszmy się, z tego, że Cyckonosz jest z nami, bo kiedy już odejdzie to będzie pustka i nuda.
Ale przepraszam na co mam czekać? Zgodziłam się tylko z kolegą który napisał wcześniej, że jeśli ktoś nie gra na geli to czytając forum mógłby sądzić ze bawią się tu tylko 2 sojusze. Zresztą zawsze tak jest - jeśli na jakimś serwerze pojawiacie się razem, wiadomo ze forum ogólne będzie monotematyczne. Mało tego, tak jesteście sobie wierni, że nawet jeśli gdzieś nie gracie razem to i tak forum co chwile ożywa waszymi wzajemnymi animozjami - chociażby dziesiątki wpisów na akcjum, gdzie przecież od dość dawna na polu walki został tylko jeden z Was.
Nawet jeśli ktoś napisze o czymś nie związanym z MDG-Niepokorni jak kilka wpisów temu Ozdarek to i tak zostaje to natychmiast zaspamowane Waszymi wzajemnymi potyczkami.
Mówiąc szczerze nudzi mnie już czytanie że MGD jest fe a Niepokorni cacy albo ze Niepokorni są be a MDG cacy. Ciągle to samo i to samo. Z utęsknieniem czekam na wpisy graczy innych sojuszy o innych sprawach...ale to se ne da chyba:)
 
Do góry