Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no co Ty Adrian ,nie masz szans :eek: przecież już Ci kiedyś ktoś powiedział ,że nie umiesz grać :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To mamy prawie rowne szanse ty masz jedna ja tez mam jedna
0Laie_53.gif
0dance4.gif

zrobiłem parę harpi - zaraz śle :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

harpîe myslalem ze 'ruda' erynie na mnie wyslesz
0sarcastic.gif

ale fakt faktem harpia bardziej w moim guscie jest
035.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Adrian muszę Cię rozczarować.. Nawet harpia na Ciebie nie poleci... Prędzej cyklop ale wcześniej będziesz musiał mu wybić jedyne tzn. ostanie oko..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adrian daj spokój i się nie obrażaj. Przecież żartował i wiem, że na filmiku z Jukatasu nie ten profil co chciałeś Ci sfotografowano.. Z drugiego jesteś normalny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

DLACZEGO KASUJECIE MOJE POSTY oj tam, tylko jeden :)

@JAKUB swoimi fantazjami seaksualnymi nie musisz sie z nami dzielic

@mamut tutja przybyl niby godzic csm a ZP sam teraz wioski z bumami na wyspach podbija...
@szeryf 'prawilniak' ktory zalozyl niby sojusz neautralny dla csm i zp a sam lata po kolezance z csm

lTXGl2e.png


@maniek wiesz ze ciebie bardzo lubie ale jestem bardzo ciekaw jak nisko upadniesz/upadnie twoja reputacja do czego sie posuniecie
swoja droga czego sie tutaj spodziewac majac takich kombinatorow i intrygantow w radzie to czego mozna sie spodziewac
0acute.gif


liczylem ze jak juz to jakas wala to rozegrac a nie kombinowaniem
027.gif


hejty na killera jaki to on beee i w ogole za 3 2 1

edit :

wszystkich po ktorych Piotrek latales dzisiaj nie bede wrzucal

uJh32ef.png


mam tylko nadzieje ze to "ty" atakowales ajjj co sie z wami ludziska dzieje
WSTYD mi za niektorych z was
troche tutaj nasciagalem graczy mowiac jacy to 'fajni' jestescie i w ogole a teraz mi poprostu najzwyaczajnie jest za was WSTYD
przed ludzmi za was reczylem choc mi mowili to i owo a ja twardo za wami stalem ajj...
zalamka.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No widzę że hardkor na tym świecie jak już sojusznicy się atakują hehehe:p
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha..faktycznie Maniuś się chyba nudzi skoro polecieli na CSM. no cóż..jest takie przysłowie:
"nosił wilk razy kilka,
ponieśli i wilka"
na razie Maniek, mieliście spokój. nikt w sumie Was nie tykał, a teraz poobserwuję sobie czy czyjaś cierpliwość sie skończy:)
Mnie to rybka, ale w sumie fajnie było by popatrzeć jak sobie paluszki przytniecie.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ela ty moze w koncu bys wymienila biale zagle na te czerwone i zaczela palic okolic i siac postrach u wrogow
0LOL.gif


czy mam ciebie podluczyc jak to sie robi tak jak ty mnie kiedys chcialas uczyc na dzecie
035.gif
buzki.gif
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jestem nieuleczalnym deffowcem Adrian:) przecież wiesz. atak..mam opanowany tylko w teorii. ale..do czasu:p
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfred..na miano Szeryfa trzeba zasłużyc. z całym szacunkiem, jaki mam do Ciebie..a Lorda nie znam..przez 6 lat mojej gry, tylko jedna osoba w moich oczach zasłużyła na taki tytuł:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

@mamut tutja przybyl niby godzic csm a ZP sam teraz wioski z bumami na wyspach podbija...
@maniek wiesz ze ciebie bardzo lubie ale jestem bardzo ciekaw jak nisko upadniesz/upadnie twoja reputacja do czego sie posuniecie

No i po co to Adrian. Potrzebne Ci są te głupoty wypisywać?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Manfred..na miano Szeryfa trzeba zasłużyc. z całym szacunkiem, jaki mam do Ciebie..a Lorda nie znam..przez 6 lat mojej gry, tylko jedna osoba w moich oczach zasłużyła na taki tytuł:)
nie rozumiem za bardzo ale ok.
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zmęczenie materiału pewnie, hihi:)) wyśpij się Manfred.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No i po co to Adrian. Potrzebne Ci są te głupoty wypisywać?

To wszystko nie sa glupoty... jak o mnie 'cebulaki' wypisuja i rozpawiadaja rozne rzeczy na moj temat to jest cacy
ale jak juz killer cos napisze to sa to glupoty
baseball.gif


ps nie kontynulujmy dalej tego tematu jak jakis prysznicowy joe tutja bedzie probowal mnie hejtowac to sie nie mieszaj miedzy nas Grzesiek

Ps : podobno ciekawe rzeczy sie dzialy dzisiaj na eddesie...
lol.gif

znowu pwenie cebulaki z cebulandi ('ZP') beda rozpowiadac ze to killera wina
scenic.gif


edit :

@szeryf "great leader" nie dosc ze miasto zabral csm to jeszcze ze skarga pobiegl do ZP ze kontre dostal

7y9DkUE.png


karateka.GIF
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Adrian - Manfred Ci zaznaczył gdzie się pomyliłeś - on nie podbił żadnego miasta na wyspie z Bumami - no chyba, że moje miasta liczysz. Z tego co widzę, to tylko ja jestem na tych wyspach z Bumów, gdzie Manfred wbił. Ale to pewnie z miłości do mnie, bo chce w końcu mi tyłek skopać, bo już kilka razy na walkę się umawialiśmy :)

W sumie fajnie by było, jakbym miasta oddała do tej ilości co ma Manfred i z nim se powalczyła tylko - też bym wyszła z sojka... Wesoło by mogło być, ale obawiam się, że krótka to by była zabawa :D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mogla by byc na nich sama "matka teresa" miasta podbil z bumami na wyspie a czy to jestes ty czy tuzin innych bumow to nie ma znaczenia wiec w niczym sie nie pomylilem
0dance4.gif
poza toba na wyspie jest jeszcze @januszc
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ooo jedno miasto janusza przeoczyłam.

Jak wyjdę z Bumów będziesz szczęśliwszy? Wtedy Manfred nie będzie przy Bumach pomijając te jedno miasto.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Adi sam wiesz że jesteś nieobiektywny ;)

Jaki to Szeryf zły i nie dobry jest. Nie wspomniałeś jednak CSM atakowała mnie , Kumo czy Frogo.

Nie wypisuj bzdur i pozostań obiektywny. O nic Cię innego nie proszę.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Piotrek killer tez zly i nie dobry do tego cham prostak i burak itd 'jak i reszta sojusz csm' i z takimi ludzmi chcieliscie o cuda grac
0blush2.gif

na temat atakow juz tobie pisalem ja nie posiadalem takiej pewnej wiedzy ze byly takie ataki a pustych slow na wiatr rzucac nie zamierzam

sis ty nie patrz na mnie bo wiesz dobrze ze ja nie gram zapytaj rade csm co by ich uszczesliwilo
2spam.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Eh...może i ataki były, w końcu żadnych dyplomatycznych porozumień między nami nie było. Z drugiej jednak strony ataki leciały na osoby, którym się dłuższe urlopy kończyły wczoraj, a nie na osoby, które Ciebie atakowały.

Jak dla mnie, gdyby ktoś z CSM Was atakował, to nawet bym przyklasnął temu, że się odgryzacie. To jest jak najbardziej prawidłowe zachowanie. Nie zrozumiem jednak wbijania do miast osób, które bardzo dobrze wiesz, że są po urlopach/w ogóle ich nie ma już w grze. Zamiast odpowiedzieć atakiem za atak, wybrałeś dużo łatwiejszą drogę.

Oczywiście nie chcę tutaj nikogo jakoś wybielać, czy coś. Po prostu dziwię się Tobie, że poszedłeś z tą odpowiedzią na ataki po najmniejszej linii oporu...co jest niepodobne do Ciebie jak dla mnie.

Dobra, już mniejsza z tym...urlop odpalony i dalej nie wnikam w te porachunki. A w urzędzie takie kolejki, że nie ma człowiek co ze sobą zrobić i potem wypisuje takie "cuda" na FO:)
 
Do góry