Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To jest tylko gra tylko komputerowa.
Co to komu da takie wzajemne obrażanie. Bo od eleganckiej rozgrywki strategicznej macie wyścig kto komu mocniej pojedzie.
Lepiej Wam jak się tak na Fo powyzywacie?

Po edessie się powoli zastanawiam czy ta gra naprawdę ma wpływ na rozum bo powoli chyba ludzie zapominają po co grają.
smiley_emoticons_irre.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

z Bogiem 'niewierna'
smiley_emoticons_segen.gif

moj poziom wcale nie odbiega od twojego
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

'z kim przystajesz takim sie stajesz' niby juz 4 miesiac idzie jak nasze drogi sie rozeszly a odchyly nadal pozostaly
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jestem w stanie zrozumieć nawet gorącą wymianę zdań na FO, to, że ktoś chce udowodnić swoje racje czy do nich przekonać (choć im dłużej o tym myślę, tym bardziej bezsensowne się to wydaje), ale teraz się trochę niesmacznie zrobiło...
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jestem w stanie zrozumieć nawet gorącą wymianę zdań na FO, to, że ktoś chce udowodnić swoje racje czy do nich przekonać (choć im dłużej o tym myślę, tym bardziej bezsensowne się to wydaje), ale teraz się trochę niesmacznie zrobiło...
smiley_emoticons_sadnew.gif

Nie no oczywiście. Spiny są i będą. Czy tam drobne złośliwości. Ale tu gdzieś powoli przekracza się granicę.
Tylko nie wiem na co to komu potrzebne?

Chyba cała edessa jest jakimś przekroczeniem granic fajnej rozrywki a ...... no właśnie czego.
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie no oczywiście. Spiny są i będą. Czy tam drobne złośliwości. Ale tu gdzieś powoli przekracza się granicę.
Tylko nie wiem na co to komu potrzebne?

Chyba cała edessa jest jakimś przekroczeniem granic fajnej rozrywki a ...... no właśnie czego.

Ciężko mi się nie zgodzić.
Ja FO odstawiam, nie moja bajka.
Grę po Edessie zresztą też :).
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

więc nie reagować na takie odzywy. kto nie ma hamulców powinien być traktowany jak persona non grata. mimo wszystko tu też jakieś zasady dobrego obyczaju powinny obowiązywać:(
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Elody 04.03.16 o godzinie 07:18
UWAGA - nasz bratni sojusz Legion Ateński prowadzi właśnie Akcję na sojusze Ciemna Strona Mocy.
Przypominam, że sojusze Kąpiel w Pianie i Zimny prysznic nadal mają z tym sojuszem pakt i nie mogą atakować.

Jednak agresorzy, którzy chcą się już dziś wykazać w atakach na CSM,dostaną zaproszenie do Legionu - proszę o informacje od zainteresowanych i tylko od nich.


to się nazywa: "inna interpretacja paktu", buhaha...dziwne, ale coś bardzo mi to przypomina niektórych graczy z Drinów. też ze wsadzaniem noża w plecy byli za pan brat
smiley_emoticons_lol.gif

Napisałem już, że paktu nie mieliśmy bo został zerwany przez CSM. Później zerwali PON-a i po jakimś czasie pojawiły się ataki na które ptaku odpowiedział "życie". Wszystko zostało wykonane zgodnie z ogólnie przyjętymi prawidłami.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Napisałem już, że paktu nie mieliśmy bo został zerwany przez CSM. Później zerwali PON-a i po jakimś czasie pojawiły się ataki na które ptaku odpowiedział "życie". Wszystko zostało wykonane zgodnie z ogólnie przyjętymi prawidłami.

Widzę że piszesz jak ci wygodnie więc sprostuję Twoje i Mańka brednie które piszecie.Po pierwsze ataki były z obu stron zarówno z waszej jak i z naszej różnica w tym jest taka ,że ja i rada o wszystkim nie wiedzieliśmy a jak się dowiedziałem to napisałem do was i :


//ciach//
jak widać taki mieliście przyjazny stosunek jak odpowiedź więc przestańcie pisać bzdury kłamać i podcierać sobie gębę moją osobą,że niby nie reagowałem na te ataki a że gdzieś dla śmiechu napisałem "od kiedy Maniek przejmujesz się atakiem 2 harpi" to akurat było do ataku TdD a ja z TdD tłumaczył się nie miałem zamiaru acha i możecie mnie też podać do sądu za ujawnienie pw
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
choć dla waszego spokoju ukryłem nick co nie oznacza że jak mnie zmusicie to go ujawnię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zawsze obracasz kota ogonem. Pierwsze ataki wyszły od Was więc nasza reakcja była prawidłowa.
Piszesz o przyjaznym stosunku? To co robiły Wasze biremy pod nasze kolony u Dorosłych? Mieliście pakt z nimi i im pomagaliście militarnie? To dlaczego nie potraficie zrozumieć, że my mamy pakt z Bumami i pomagamy im militarnie.. Przestańcie już płakać.
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Elody 04.03.16 o godzinie 07:18
UWAGA - nasz bratni sojusz Legion Ateński prowadzi właśnie Akcję na sojusze Ciemna Strona Mocy.
Przypominam, że sojusze Kąpiel w Pianie i Zimny prysznic nadal mają z tym sojuszem pakt i nie mogą atakować.

Jednak agresorzy, którzy chcą się już dziś wykazać w atakach na CSM,dostaną zaproszenie do Legionu - proszę o informacje od zainteresowanych i tylko od nich.


to się nazywa: "inna interpretacja paktu", buhaha...dziwne, ale coś bardzo mi to przypomina niektórych graczy z Drinów. też ze wsadzaniem noża w plecy byli za pan brat
smiley_emoticons_lol.gif

mnie w sumie tylko zastanawia ta część

Jednak agresorzy, którzy chcą się już dziś wykazać w atakach na CSM

już dziś - wyraźnie sugeruje, że planowany jest atak w terminie późniejszym :).
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zawsze obracasz kota ogonem. Pierwsze ataki wyszły od Was więc nasza reakcja była prawidłowa.
Piszesz o przyjaznym stosunku? To co robiły Wasze biremy pod nasze kolony u Dorosłych? Mieliście pakt z nimi i im pomagaliście militarnie? To dlaczego nie potraficie zrozumieć, że my mamy pakt z Bumami i pomagamy im militarnie.. Przestańcie już płakać.

odróżniasz PON od Paktu
smiley_emoticons_confusednew.gif
bo jak masz z tym problemy to zakończ grę lepiej
smiley_emoticons_lol.gif
a ataki były zarówno od nas jak i od was teraz nikt nie udowodni kto pierwszy coś tam wysłał.Różnica jest taka że jak ja się o nich dowiedziałem to reagowałem Wy mieliście to w dupie tak samo jak dobre i przyjazne stosunki LA.A dla kolejnego udowodnienia moich dobrych intencji w tamtym czasie prośba gracza ZP po tym jak wywaliłem gracza za ataki na was.Bylibyście do tego zdolni ???

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

więc sprostuję Twoje i Mańka brednie które piszecie.
Nie Ptaku to nie są bredni.

A i gracz nie był z TDD tylko z CSM - mowa o graczy gray1338.
tylko czy na pewno chcesz to rozdrapywać? jak to naprawdę nie jest istotne szukanie kto pierwszy a kto drugi.

ja tu tylko sprostowałem pewną nieścisłość która mnie dotyczyła.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie Ptaku to nie są bredni.

A i gracz nie był z TDD tylko z CSM - mowa o graczy gray1338.
tylko czy na pewno chcesz to rozdrapywać? jak to naprawdę nie jest istotne szukanie kto pierwszy a kto drugi.

ja tu tylko sprostowałem pewną nieścisłość która mnie dotyczyła.

Skoro najpierw Ty a później chwilowy mnie oczerniacie iż nie robiłem nic z tymi atakami to nie będę siedział jak ta ....Jeszcze raz powtarzam ,że reagowaliśmy na incydenty i na pewno ich nie olewaliśmy mało tego względem LA który nie świecił się na zielono też jako rada nie mamy nic sobie do zarzucenia.Niestety nie jestem wstanie siedzieć u każdego w domu żeby o wszystkim wiedzieć ale jak mieliśmy jakieś sygnały upominaliśmy graczy a jednego wywaliliśmy nawet.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Skoro najpierw Ty a później chwilowy mnie oczerniacie iż nie robiłem nic z tymi atakami to nie będę siedział jak ta ....Jeszcze raz powtarzam ,że reagowaliśmy na incydenty i na pewno ich nie olewaliśmy mało tego względem LA który nie świecił się na zielono też jako rada nie mamy nic sobie do zarzucenia.Niestety nie jestem wstanie siedzieć u każdego w domu żeby o wszystkim wiedzieć ale jak mieliśmy jakieś sygnały upominaliśmy graczy a jednego wywaliliśmy nawet.

ja nie mam zamiaru Ciebie oczerniać i jeśli tak to wyglądało to przepraszam.

napisałem tylko że na mnie były ataki o których Tobie pisałem a na które odpisałeś jak odpisałeś ale z pewnością reagowałeś znając życie i Ciebie.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ja nie mam zamiaru Ciebie oczerniać i jeśli tak to wyglądało to przepraszam.

napisałem tylko że na mnie były ataki o których Tobie pisałem a na które odpisałeś jak odpisałeś ale z pewnością reagowałeś znając życie i Ciebie.

Oczywiście że reagowałem a że pozwoliłem sobie na drobny żarcik względem Ciebie to tylko dlatego, iż nie od dziś się znamy.Gracze byli upominani a jedne nawet wywalony na zbity pysk.
Z mojej strony powiem tak LA może i faktycznie powstało żeby pogodzić graczy nie mniej jednak później zostało tak ustawione i zmanipulowane ,że stało się grupą off która uderzyła po wcześniejszym przeorganizowaniu graczy.Maniek Ty odszedłeś ale tacy gracze jak kumo udający gracza chcącego godzić pierwsi wyciągnęli noże do wbijania w plecy.
Ja tam płakać tu nie mam zamiaru taka była wasza strategia a czy honorowa czy nie to nie mnie oceniać wojujemy i bawimy się dalej
smiley_emoticons_pirat5.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oczywiście że reagowałem a że pozwoliłem sobie na drobny żarcik względem Ciebie to tylko dlatego, iż nie od dziś się znamy.
Wiem o Ty doskonale. Ja tu tylko i wyłącznie pisałem żeby ludzie bzdur nie pisali kto pierwszy a kto drugi.

Gracze byli upominani a jedne nawet wywalony na zbity pysk.
O tym też wiem i dla tego jak zobaczyłem jak szeryf atakuje to wyszedłem by nie miec nic z tym wspolnego.

Z mojej strony powiem tak LA może i faktycznie powstało żeby pogodzić graczy nie mniej jednak później zostało tak ustawione i zmanipulowane ,że stało się grupą off która uderzyła po wcześniejszym przeorganizowaniu graczy.

Sojusz postał może i po to nie wiem nie ja go zakładałem. Ale pogodzic was się nie dało pomimo moich prób

dziwisz się że tak to się skończyło?? o tym wszystkim i Tobie i Luckowi pisałem. A wy zamiast usiąśc do stołu i pogadac unikaliście tego. Jedn i drugi chciał pokazac że jest lepszy. Prawda jest taka że jak wszedłem na świat Ty byłeś w dużo lepszej sytuacji niż lucek i to Ty nie byłes za tym by się dogadywac. To ZP pisało że zostało oszukane. Jak się sytuacja zmieniła i ZP dogadało się z bumami teraz jest zupełnie inaczej.

teraz po prostu dobrze się bawcie i zakończcie ten świat bez FO a w grze.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Skoro najpierw Ty a później chwilowy mnie oczerniacie iż nie robiłem nic z tymi atakami

Nie oczerniam Cię. Nie jestem uprzedzony do Twojej osoby.Napisałem jak to wygląda z naszej strony a Ty napisałeś jak to wygląda z Waszej. Zdania zupełnie rozbieżne i raczej nie dojdziemy do wspólnego wniosku co też przekreśla sens dalszego rozdrapywania przeszłości.. Skupmy się na przyszłości i każdemu wyjdzie to na dobre..

Miłej niedzieli życzę wszystkim
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dziwisz się że tak to się skończyło?? o tym wszystkim i Tobie i Luckowi pisałem. A wy zamiast usiąśc do stołu i pogadac unikaliście tego. Jedn i drugi chciał pokazac że jest lepszy. Prawda jest taka że jak wszedłem na świat Ty byłeś w dużo lepszej sytuacji niż lucek i to Ty nie byłes za tym by się dogadywac. To ZP pisało że zostało oszukane. Jak się sytuacja zmieniła i ZP dogadało się z bumami teraz jest zupełnie inaczej.

teraz po prostu dobrze się bawcie i zakończcie ten świat bez FO a w grze.

Dokładnie byliśmy w lepszej sytuacji i wielokrotnie mimo niesnasek nie ruszyliśmy z nożami a mogliśmy i gracze aż się palili do tego.Rada stopowała mimo że też miłością do ZP/LA nie pałała i kierowała się dobrem niektórych graczy.Jak widać gdy się sytuacja odwróciła LA/ZP od razu poleciało bo wcześniej jak widać odwagi brakowało i jakoś na te przyjaźnie które zawsze z ich ust padał nie patrzyli.Tyle ode mnie.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dokładnie byliśmy w lepszej sytuacji i wielokrotnie mimo niesnasek nie ruszyliśmy z nożami a mogliśmy i gracze aż się palili do tego.Rada stopowała mimo że też miłością do ZP/LA nie pałała i kierowała się dobrem niektórych graczy.Jak widać gdy się sytuacja odwróciła LA/ZP od razu poleciało bo wcześniej jak widać odwagi brakowało i jakoś na te przyjaźnie które zawsze z ich ust padał nie patrzyli.Tyle ode mnie.
Ja tu nie mówi o sytuacji militarnej bo z tą akurat wg mnie lepiej stały ZP. Oczywiście doceniam kunsz ofowy geparda i stonera jak mu się chce. Ja piszę o sytuacji budowy cudów.
Jak przyszedłem wy mieliście wyspy pod cuda (w kiepskim miejscu ale były) ZP nie miało chyba nawet jednej.
Wy byliście dogadani z Bumami(nie budują a wiec nie przeszkadzają) i z TDD (pomagają)
 
Do góry