Atena - Ochrona miasta

  • Rozpoczynający wątek vidark
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 60 70,6%
  • Nie

    Głosy: 17 20,0%
  • Obojętne

    Głosy: 8 9,4%

  • W sumie głosujących
    85
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
on płacze...? jego raczej boli to, że nie umiecie stanąć do walki jak normalni gracze... poza tym ty też Daro nie jesteś szczęśliwy nagłą zmianą pogody nad swoimi polis ;). Co do pomysłu: jeszcze bardziej jestem za po tym co usłyszałem przed chwilą. Nie jest winą pr0 że są pr0 <żart> :p a właśnie tych pr0 atakują błyskami "noobki" <żart> takie jak wyżej <żart> :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6062

Guest
Oj cyganie, cyganie. Gdyby gregorek mnie nazwał nobkiem to bym się nawet nie obraził. Jak ty mnie nim nazwałeś to mnie tylko rozśmieszyło. Nie jestem jakimś topkiem ale mam o 90k pkt więcej od ciebie i 8 razy więcej pkt ataku. Po za tym ja w przeciwieństwie do ciebie podbijam wrogów.

Rzuciłeś mi te dwie błyskawice a podniecasz się jakbyś przejął połowę moich osad. Rzucasz na mnie pioruny i dobrze bo one od tego są, buduj świątynie posągi i wal dalej, nikt ci tego nie zabroni :)
 

DeletedUser

Guest
czemu mowisz sie sie go boje jak przeciez go atakowalem ? ;-]
gadasz zeby sobie pogadac czy jest w tym jakis ukryty sens ?
 

DeletedUser

Guest
@Daro253

po 1. Nie ten temat.
po 2. Powiedziałem noob w znaczeniu raczej żartobliwym (takie coś ":p" oznacza żart już przeprawiam posta na bardziej zrozumiałego specjalnie dla ciebie ;)) sam nie lubię tego określenia, bo "noob" już nie jest niestety synonimem "newbie" :(
po 3. Cygan jest nieodmienne, ale to już nie jest takie ważne ;)

@xboom
Lubię gadać :p nie bez powodu mam "kawalerzysta" pod nickiem :p
 

DeletedUser6062

Guest
on płacze...? jego raczej boli to, że nie umiecie stanąć do walki jak normalni gracze...

Może i lubisz sobie pogadać szkoda tylko, że nie o sobie bo sam w tej grze w ogóle nic nie robisz. Może najpierw lepiej się doinformuj, a potem pisz, że nie umiemy stanąć do walki. To, że rzucamy pioruny to nasza sprawa ale 14 osad ah które my (kp) podbiliśmy to już raczej nie łaskami.

To nie jest od tego forum jak sam napisałeś więc nie zamieszczaj postów pt : "Nie umiecie walczyć więc rzucacie piorunami".
 

DeletedUser1608

Guest
Oczywiście głos leci na tak, a dlaczego? Jest parę powodów:

-Wielu słabych graczy kończy szybko grę, ale Ci upierdliwi często atakują czarami ofensywnymi (błyskawica, trzęsienie) graczy z TOP aby im zaszkodzić - po prostu zazdroszczą.

-Strach jest przejmować gracza ze słabego sojuszu, takiej masówki ogólnie (kilkuset członków) przejęty gracz na forum sojuszu panikuję aby rzucać na moje miasta błyskawicę itd, po paru h nie obecności patrzę, że mamy o wiele pkt mniej, i 3 strony raportów o błyskawicy, a ty im nic nie zrobisz bo są kilkadziesiąt godzin drogi od Ciebie. Jest to uciążliwe i wkurzające.

Władze powinny wprowadzić jakiś limit np. Że aby czar off zadziałał musimy mieć np. 50% pkt tego gracza czyli gdy ktoś ma 100 000 pkt nie może go za atakować gracz (czarami), który ma mniej niż 50 000 pkt. Lub wprowadzić limit np. 1 błyskawica na 3h.

Te błyskawice to strasznie nie porozumienie. -.- Gdy to nie zostanie zmienione wiele graczy pójdzie w zapomnienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie zgadzam się z Daro. Limit zależy od prędkości świata. Na dzecie są to 2h.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym poruszył tu tylko 1 temat... Właśnie związany z tą propozycją. Jeśli ktoś rzuca błysk i czar nie zadziała nie powinniśmy robić limitu. Do tego te 4 godziny powinny być liczone na gracza, nie na miasto. Załóżmy, że jest sobie sojusz ok. 50 graczy 10k - 20k punktów.
Postanawiają robić akcję "Piorunek" na sojusz 20 graczy jednakże punktowo silniejszy od tego z 50 graczami. Każdy z graczy w sojuszu A (50) wysyła piorunki na sojusz B (20), który się hmm... denerwuje, ale nie może nic poradzić, ze względu na odległość do sojuszu A.

Efekt: 100 piorunków na sojusz B, sojusz B nic nie może poradzić. (Oprócz odpłacania pięknym za nadobne, ale to nie zmieni faktu braku piorunochronów;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł!!!

Władze powinny wprowadzić jakiś limit np. Że aby czar off zadziałał musimy mieć np. 50% pkt tego gracza czyli gdy ktoś ma 100 000 pkt nie może go za atakować gracz (czarami), który ma mniej niż 50 000 pkt.

W ten sposób żadna słabizna,która normalnie nie stanowi zagrożenia nie będzie nam dyskoteki robić.
 

DeletedUser

Guest
tez sie podpisze pod tym postem , wyeliminuje to beznadziejnych graczy a jest ich troszku ;)
 

DeletedUser

Guest
Volverin, a co z Ciebie taki kozak ?? jak patrząc na sygnaturke to żaden z ciebie agresor ;p


co do łask jestem na tak, nie popieram wojny blyskowej bo sama byłam jej celem, i to jest strasznie wkurzające



może w końcu skupia sie na atakach a nie dyskoteke robic mi w wioskach ;D
to juz mam za soba na szczęście ;D

powinni naprawdę cos z tym zrobić (innogames)
bo przez te wojny błyskowe duzo osób straciło ochote na gre a z tym mniejsza kasa dla nich ;D;d
wiec rozwiązanie jest słuszne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hmm... nie ma krzyków że to kolejny bonus dla obrońcy? :D bo w tym momencie broniący niewiele traci a atakujący (może być ich wielu) tracą sporo łask (jeśli to będzie posejdon i burzenie muru to 350 punktów)
'
Szczera prawda, ja jestem na NIE
Obrońca ma i tak zbyt dobrze, wymieńmy sobie kilka ich przywilejów:
*Bonus nocny
*Wieża
*Mur miejski
*itp. ...

Grepolis to nie tylko OBRONA ale i także ATAK, mnie i tak dość dobrze wkurr... gracze którzy się chowają za swoimi "bonusami", kolejny bonus na ich stronę NIGDY
 

DeletedUser

Guest
Dzin,jak ktoś chce atakować to niech marnuje łaski zeusa na "korzystny wiatr" a nie to coś.
Rzucanie błyskawic to żaden atak.
 

DeletedUser

Guest
Tak, dzin. Nie rozumiem o co się wściekasz- przecież to zazwyczaj farmy rzucają błyski, a nie gracze walczący w ataku.
 

DeletedUser

Guest
Błyskawice

Zgadzam się 1000% Błyskawice są upierdliwe i nic nie wnoszą do gry

Można by było ten czar wymienić na coś wspomagającego przryspieszenie podróży kolona lub przyspieszającego przemieszczania całej Floty
 

DeletedUser

Guest
no tak

pomysl beznadziejny... a kolege gregorka widze bola blyskawice koalicji ? bo gdzie tylko moze to placze hehehehe masakra ;)

widzę że ujawniasz styl walki waszego Sojuszu...
beznadziejny i tchórzliwy… nie nauczyłeś się strategicznie myśleć czy naprawdę jesteś za stylem walki który by nas mógł znudzić po krótkim czasie…
Wystarczy przyjąć mnóstwo graczy, przeprowadzić strategię ucieczki do tył a gracze którzy chcą grać strategicznie zasną znudzeni
…tylko co potem będziecie sami zakładać konta wrogów żeby mieć z kim walczyć :D
 

DeletedUser

Guest
ja bym jeszcze dodal ze tylko ty sam morzesz zucic czar na siebie (ktory oczywiscie zadziala)
 

DeletedUser

Guest
przyokazji wnerwiajacych czarow, uwazam ze akurat trzesienie ziemi to najbardziej wnerwiajacy czar, szczegolnie gdy ktos ma bardzo wysoki poziom muru miejskiego :mad::mad::mad::mad::mad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry