[Nie można powtórzyć] aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22282
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22282

Guest
Dzis juz mnie to zdenerwowało więc to zgłaszam:mad:
Chodzi o aplikacje mobilną
Po nacisnieciu na wioske ma ona 79% klikam na drugą i znów na tą pierwsza i nagle z 79% robi się 91% :eek:
Poprostu jest u mnie problem z nastrojem ... na dodatek nie mam pojęcia ile ma ta wioska ponieważ po 3 kliknięciu ma ona 100% a nie mogę z nią handlować:mad:
Może ktoś to wyjaśnic?:confused:
Teraz jest znow 79.... za kazdym wcisnięciem jest inaczej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Przede wszystkim wyczyść proszę dane aplikacji. Jeśli to nie pomoże, podaj swój nick oraz świat. Czy problem występuje na wszystkich wyspach, czy tylko na jednej konkretnej? W drugim przypadku podaj jeszcze nazwę miasta, które znajduje się na tej wyspie.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Wyczyszczenie danych nic nie dało :( problem występuje na wszystkich wyspach i na każdym świecie podac nicki nazwe miasta?
Dodam że za kazdym kliknięciem % rosną aż do 100 i spowrotem od tego które jest naprawde i znowu rosna za kazdym kliknięciem . Błąd nie występuje zawsze , pojawia on się co jakiś czas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Wyczyszczenie danych nic nie dało :( problem występuje na wszystkich wyspach i na każdym świecie podac nicki nazwe miasta?
Dodam że za kazdym kliknięciem % rosną aż do 100 i spowrotem od tego które jest naprawde i znowu rosna za kazdym kliknięciem . Błąd nie występuje zawsze , pojawia on się co jakiś czas

Jeśli problem występuje wszędzie, to nie musisz podawać danych :) Czy mógłbyś jeszcze napisać czy nastrój wyświetla się błędnie w pasku na dole ekranu po kliknięciu na wioskę (mam na myśli to miejsce, które zaznaczyłam na screenie poniżej :D), czy na ekranach splądruj / jednostki / zażądaj / handel, czy we wszystkich tych miejscach jednocześnie?

Screenshot_2015-05-26-09-57-57.jpg
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Jeśli problem występuje wszędzie, to nie musisz podawać danych :) Czy mógłbyś jeszcze napisać czy nastrój wyświetla się błędnie w pasku na dole ekranu po kliknięciu na wioskę (mam na myśli to miejsce, które zaznaczyłam na screenie poniżej :D), czy na ekranach splądruj / jednostki / zażądaj / handel, czy we wszystkich tych miejscach jednocześnie?

View attachment 5399
Tak chodzi mi własnie o to co na screenie:)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Minął już miesiąc .... przestałem wierzyc w support ... chyba zapomnieli o tym temacie.......
Naprawdę nic nie potraficie zrobic?
Face_Reaction_komputer_4chan_Koszulka_Tshirt_M-koszulka-tshirt-1466,10_design.jpg

Miesiąc jeden problem rozwiązywać...
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

2 miesiące a nadal jest ten sam irytujący błąd na aplikacji
 

DeletedUser5

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Dzięki patryk, przypomnę technikom o tym błędzie.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Hmmm to będzie już pół roku:)
Moze bedzie rekordzik?:) najdłużej naprawiany bład w apce?
Mój temat przejdzie do histori
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Nie martw się...ja ciągle widzę poziom surowców w miastach nie zatrzymujący się na maksimum pojemności magazyny, tylko lecący w górę czasami nawet do 30-40k...niestety wydać tego nie można, a szkoda:) Ten błąd chyba jeszcze dłużej na apce istnieje i nie został poprawiony:)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Eh....wolą dodawac jakieś zbędne głupory zamiast zająć sie poważnymi błedami... lepiej dodać nowy wygląd jednostek zeby bylo kolorowo... szkoda słów
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Juz niedlugo minie rok:) ci technicy to napewno istnieją?;):D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Kolejny miesiąc... normalnni technicy to by to zrobili w godzinę a nie w ponad 9 miesięcy
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Chyba sie zgłosze na tego waszego technika to sam to zrobie:)
To już ROK , nie wstyd wam?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: aplikacja mobilna - błąd z nastrojem wioski

Błąd powinien być już naprawiony i nie jestem w stanie go powtórzyć na moim koncie. Jeśli u ciebie nadal występuję, proszę o przesłanie screena oraz o napisanie o której dokładnie godzinie, z którego miasta i w której wiosce dokonałeś plądrowania.
 
Do góry