World of Tanks - Temat zbiorczy.

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26575

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

prosty przykład e 25 , grając czołgiem 7 tieru jest często spotykany ale już grając 8-9 prawie w ogóle go nie widuję podobnie z panterą premium kiedy się pojawiła było napisane że będzie miała korzystny MM więc możliwe że nie zwróciłeś na to uwagi ale nie wydając ani złotówki na wota jesteś traktowany gorzej
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

prosty przykład e 25 , grając czołgiem 7 tieru jest często spotykany ale już grając 8-9 prawie w ogóle go nie widuję podobnie z panterą premium kiedy się pojawiła było napisane że będzie miała korzystny MM więc możliwe że nie zwróciłeś na to uwagi ale nie wydając ani złotówki na wota jesteś traktowany gorzej

e25 ma ograniczony MM i często będzie właśnie na topie to samo z z t26e4 i kilkoma innymi czołgami
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Sam mam t-25 z około 700bitew i przyzwyczaiłem się do grania 5 tierem z 7.... poprostu ukrywam si za większymi czolgami typu oi ( w koncu je znerfili!!!) I innymi ciezkimi

Mam też radziecką valentine premium , nie wydałem na nią ani złotówki zarobiłem dzięki misja itp. I jestem bardzo zadowolony bo rzuca mnie tylko na lV tiery:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

bo ona ma taki MM tak samo jak b2
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

Sami znawcy widzę.
Ja gram bez premium itd. i wystarczy wiedzieć gdzie walnąć takiego premium i wcale nie jest groźny.
Może są lepsze ciut od innych, ale nie dają aż tak wielkiej przewagi.
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy.

No ja się nie zgodzę nawet, że są ciut lepsze... Są wręcz ciut gorsze, wystarczy popatrzeć jakie czołgi jeżdżą w turniejach- nie licząc kilku wyjątków to są same darmowe. Ich główną przewagą jest dużo lepsza ekonomia (tańsze naprawy i wyższe zarobki)+węższy rozstrzał tierów (choć tego nie jestem pewien, kiedyś tak było ale coś z tym kombinowali)
 

DeletedUser22282

Guest
Gra ktoś jeszcze? Troche wieje nudą w wocie nic nowego
 

DeletedUser

Guest
ja tam cały czas sobie pogrywam. A w tym roku możliwe, że zobaczymy szweckie czołgi
 

DeletedUser25760

Guest
Ja prowadzę Kogiel Mogiel Community
Wielki Kogut Do Usług.
InYourKnees!
 
Status
Zamknięty.
Do góry