Sytuacja na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24204

Guest
Zależy jaki system jest na danym świecie .Tutaj masz nowy system podboju , tak więc aby przejąć miasto musisz najpierw wbić bunt odczekać aż zacznie się bunt właściwy i wtedy już możesz kolona wbijać.Na starym systemie nie potrzeba wbijać buntu, ale musisz utrzymać okupacje jeśli już wbijesz.
 

DeletedUser24557

Guest
Zawsze możemy sami pospamować - na innych kanałach dobrze nam to idzie ;)
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser23718

Guest
Pawle - przeszło ?
na prawdę nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia na temat sytuacji na świecie KOS ?
smiley_emoticons_sleep.gif

może ktoś z innego obozu niż SiH podzieli się swoimi spostrzeżeniami lub przeżyciami na serwerze.

Apeluje o dialog !!
 

DeletedUser25703

Guest
Pawle - przeszło ?
na prawdę nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia na temat sytuacji na świecie KOS ?
smiley_emoticons_sleep.gif

może ktoś z innego obozu niż SiH podzieli się swoimi spostrzeżeniami lub przeżyciami na serwerze.

Apeluje o dialog !!

Niestety wszelkie afery, spiski czy knowania odbywają się za kulisami naszego forum. Nikt nie chce nam tu ani rozgrywać dyplomacji ani relacjonować mrożących krew w żyłach historii czy też nawet opowiadać ciekawych anegdot.


No i Motzej żeby i Ciebie tutaj kneblować.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser22529

Guest
Nie wiem o co się obrażasz Paweł. W końcu to żadna tajemnica nie jest, że nikt Cię u nas nie lubi
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser19313

Guest
Niestety wszelkie afery, spiski czy knowania odbywają się za kulisami naszego forum.
Może jeszcze przyjdą dobre czasy...
No i Motzej żeby i Ciebie tutaj kneblować.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Nie wiem o co się obrażasz Paweł. W końcu to żadna tajemnica nie jest, że nikt Cię u nas nie lubi
smiley_emoticons_hust.gif

To, że mnie nikt nie lubi to jedno, na Skype'a wejść nie mogę bo nagle przestaje tam tętnić życie - to drugie, na forum soja nie ma z kim pisać bo wiecznie tylko przemoc i przemoc. Zostało mi FO, ale nawet tu muszę udawać że mnie nie ma, a już planowałem sobie zmienić avatara...

Więc foch.
 

DeletedUser22529

Guest
E tam, jak Ciebie nie ma to też są momenty gdy przestaje tętnić ;) To zmień chociaż tego avatara, aż jestem ciekaw co wstawisz :D
 

DeletedUser11134

Guest
Ale się tu rozgadali..
Lepiej planera ataków popilnujcie:)
 
Do góry