Myonia party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
a największy właśnie wszedł na serwer także ranking zaczyna się od top 2
 

DeletedUser24262

Guest
niedługo zobaczysz
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser25760

Guest
Bob Budowniczy Na Stanowisku!:D

Chciałbym Was serdecznie zaprosić do największej masówki na tym świecie o wdzięcznej nazwie :"Psychopathic" budujemy wioseczki..same słupy..bez planów na własne życie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam,jak deklarowalem juz od dawna,nie gram w grepo na zadnym swiecie,dlatego chce wszystkich zawiadomic,ze sojusz Sigma Bross ,ktory sie tutaj pojawil i podszywa sie pod starych Sigmoli,jest wytworem jakiegos niedowartosciowanego dzieciaka,nie ma nic wspolnego z ludzmi ktorzy tworzyli Sigme i wygrali Sparte i Gythium
to samo dotyczy sie mojego nicku ktory sie tutaj pojawil,chodzi o *harnasm*
to jest jakis maly czlowieczek ktory nic nie osiagnal i podszywa sie pod czyjas nazwe,prosze nie mylic ze mna
pozdrowienie dla wszyskich znajomych
Marek harnasm
 

DeletedUser27766

Guest
Jak czytam te sapy odnośnie znaków z lindos to aż musiałem się tutaj zalogować czego nie robiłem dłuższy czas...
Po 1 złe założenia i fakt ze skarpety zrobiły nas w bambuko . Nw czy wiecie ale na poczatku byly zalozenia ze gramy razem i fuzja przed cudami
2. Od słupów to możesz kolegów nazywac ale to my w sumie zostalismy sami i zabieralismy miasta wspolnej koalicji grabki skarpety driny bo z osobna w sumie nikt nie dawał rady? Do tego w kazdym swieżym niezgranym soju pojawiaja sie słupy i trzeba je eliminowa
3. Cały lindos to jakaś pomyłka zmowienia , zdrady, serverem rządzilo zloto i krety tyle ode mnie ja juz skonczylem tam przygode . Jeden z najgorszych swiatow . Oprocz drinow w sumie wszystkie soje sie sypia. Zycze drinkom wygranej tego swiata bo skarpety najzwyczajniej na to nie zasluzyly "po słupach do celu"
 
Masteres, Masteres w tym przypadku należy tylko powiedziec " a nie mowilem?".
Nie jako jedyny pisalem do Azira i Duszka że dajecie sie skarpetką urabiac. To bylo pewne jak smierc, podatki i podatek od Tuska że skarpetki was "wydymają" więc po co teraz te tlumaczenia?
 

DeletedUser27766

Guest
Nie ja podziagalem za sznurki bylo duze bledow i tego sie juz nie odwroci . Nie tlumacze sie tylko napisałem zwyczajnie jak wygladala sytuacja bo sie zirytowałem jak ktos napisal "te słupy ze znakow" jestem ciekawy jak sam spialby sie na froncie :) . Zreszta to jest nowy swiat inna historia zakonczmy juz ten temat :p
 

DeletedUser22651

Guest
Przyszla Kronika.

a co to jest Kronika ?
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif


Jak czytam te sapy odnośnie znaków z lindos to aż musiałem się tutaj zalogować czego nie robiłem dłuższy czas...
Po 1 złe założenia i fakt ze skarpety zrobiły nas w bambuko . Nw czy wiecie ale na poczatku byly zalozenia ze gramy razem i fuzja przed cudami
2. Od słupów to możesz kolegów nazywac ale to my w sumie zostalismy sami i zabieralismy miasta wspolnej koalicji grabki skarpety driny bo z osobna w sumie nikt nie dawał rady? Do tego w kazdym swieżym niezgranym soju pojawiaja sie słupy i trzeba je eliminowa
3. Cały lindos to jakaś pomyłka zmowienia , zdrady, serverem rządzilo zloto i krety tyle ode mnie ja juz skonczylem tam przygode . Jeden z najgorszych swiatow . Oprocz drinow w sumie wszystkie soje sie sypia. Zycze drinkom wygranej tego swiata bo skarpety najzwyczajniej na to nie zasluzyly "po słupach do celu"


My tu synchro wczoraj na Ciebie robimy.... a Master i Znaki Urlop Szarak lub BAN :D
oczywiście kolon zacumował
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry