Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18203

Guest
a co to za NoName ???
Kim jest MULARD ?? Słyszałem że nie potrafi grać.
smiley_emoticons_lol.gif

Mulard to gracz ktory gra w grepolis i wykorzystuje opcje za zloto w duzym rozmiarze.
Zalu do Niego miec nie mozna bo gra uczciwie jedynie do Inno ze tak popsulo ta rozgrywke.
Nie jest On pierwszym i ostatnim,ale niewiem dlaczego sobie poszukal wrogow na forum i niestety prawda jest taka ze juz nie jeden chce sie zapewne gracza pozbyc z tego swiata i nie za to ze gra w zlocie tylko za odzywki.
Moim zdaniem to nie potrzebne.
Teraz ma mozliwosci,ale pozniej niestety juz nawet zloto nie pomoze bo surki nie kupi.
Zapewne juz niebawem bedzie tez opcja kupowania surki np:pelne magazyn w miescie za 100 golda,jak juz psuja to zepsuja do konca.
 

DeletedUser27951

Guest
kto komentował pracę nie jakiego Gammy ??? niech nauczy się pisać po Polsku i pomyśleć że moderator a takie błedy robi.... tak samo banuje ludzi nie słusznie.
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser26320

Guest
To korzystaj bo szkoła nie długo a na świecie którym Cię zobaczę nie będę tak tolerancyjny po za tym masz bardzo mocny sen w nocy z tego co pamiętam.
smiley_emoticons_biggrin.gif

A czym sobie zasłużyłem? :( Jeśli dotknęła Cię jakaś moja wypowiedź - przepraszam. :) Może i mam, najwyżej miasta potracę, co zrobisz, nic nie zrobisz :)
 

DeletedUser

Guest
Powiedzcie mi lepiej jaki sojusz z jakim sojem trzyma . I na 55 jaki jest wart uwagi? Bo narazie sojusze są tak pomieszane że na pewno zaczną znikać.
 

DeletedUser26320

Guest
Powiedzcie mi lepiej jaki sojusz z jakim sojem trzyma . I na 55 jaki jest wart uwagi? Bo narazie sojusze są tak pomieszane że na pewno zaczną znikać.
A wiec jest:
- exKronika
- Mulard
- Reszta
:p

A kto z kim trzyma to nie wiem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27951

Guest
Powiedzcie mi lepiej jaki sojusz z jakim sojem trzyma . I na 55 jaki jest wart uwagi? Bo narazie sojusze są tak pomieszane że na pewno zaczną znikać.

Ja 3mam się Smoczego Jeźdźca najlepszy Wojownik Forever
Jak dziewczyny widzą piękno jego Lica to ściągają majtki przez głowę
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser

Guest
Duże majtki lub małe głowy.
Kto jest to wiem. Np sojusz mularda jest w położeniu do ewentualnego rozpadu i wiązanie się z nim jest ryzykowne bo teoretycznie powinni upaść.
A z kim mulard ma pakty?
 

DeletedUser22651

Guest
Dobry wieczór wszystkim jak widać nie słusznie byłem zbanowany.
Chciałem podziękować Pani Joannie za odblokowanie mojego konta :)
 

DeletedUser9983

Guest
Nie myślałem, że kiedykolwiek to napiszę ale...... tęskniłem...
 
Do góry