Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Z Mulardem nigdy w życiu nie miałem nic wspólnego :) z gammą również.

Gdzieś mam ile PW nabiłeś, mój życiowy rekord to 1% Twojego, i co z tego? To jest powód żeby obrzucać wszystkich wokół błotem?

Najpierw zaczynasz temat punktów i tego że ktoś ma więcej (tu raczej na pewno chodziło o gamme) a gdy okazało się że jest inaczej to odwracasz kota ogonem sądząc że ktoś kogoś obraża bo ma ich mniej.
 

DeletedUser26320

Guest
Nigdy nie napisałem że Gamma ma więcej jakichkolwiek pkt od Ciebie. Napisałem , że to ,że masz więcej PW czy tych grepoliscore wcale nie znaczy że trzeba obrzucać błotem każdego kto ma mniej.

Ogólnie chodzi mi o to że gdy jakiś mniej doświadczony gracz tu wejdzie to usłyszy od "elity grepolis" że jest złotnikem/noobem/nonamem i lepiej niech się nie udziela. To jak jakiś mniej doświadczony gracz ma mieć jakąś zachętę do gry i do nauczenia się czegoś. Jak support ma mieć motywację do pracy jak na każdym kroku wylewa się na niego wiadro pomyj. Krytykę można również wyrazić w sposób konstruktywny i kulturalny.

Może wcześniej źle przekazałem to o co mi chodzi. Jeśli Cię uraziłem - przepraszam :)
 
Ja tak łatwo się nie obrażam. Mój post był ostatni i pod nim napisałeś o tych punktach, wcześniej dyskusja dotyczyła tego że gamma nadużywa swojej władzy. Stąd napisałem swoje słowa. Nie widziałem też by ktoś kogoś wyzywał a tym bardziej nowych graczy. Cały czas posty dotyczyły gammy i tego że wysłał kogoś na urlop. :)
Chociaż czasem strach używać jakichkolwiek skrótów bo okaże się że jakiś modek oceni to za coś złego i wyśle na urlop :p

Co do krytyki to temat jest bardzo wrażliwy jeśli dotyczy moderatorów forum, napisz coś źle to skasują i nie ważne że będzie to kulturalnie, ważne że komentujesz ich prace i mają prawo skasować:). Dlatego atmosfera na forum jest taka jaka jest jeśli dana sprawa dotyczy jakiegoś nieodpowiedniego postępowania członka teamu.
 

DeletedUser26320

Guest
Ja tam gram stosunkowo krótko, i o wielu rzeczach nie wiem, ale czasem mnie przeraża atmosfera tutaj, i często duży udział w tworzeniu takiej atmosfery mają bardzo dobrzy gracze, którzy mogliby dawać przykład swieżakom :)

Nie usprawiedliwiam supportu, poniewaz doczynienia mialem z nim raz w zyciu wiec ciezko mi oceniac ich pracę jednak jeśli obie strony będą trzymały nerwy na wodzy stosunki między graczami a supportem będą dużo zdrowsze.

A co do wyzywania innych graczy nie chodziło mi o Ciebie, ale nie raz widziałem na forum wpisy typu "jesteś słupem, nie udzielam się ", niezbyt to motywuje do uczenia się gry.... każdy poświęca na grę tyle czasu i pieniędzy na ile może sobie pozwolić.
 

DeletedUser18058

Guest
gdyby babcia miała wąsy, gdyby inno pomyślało, gdyby turek nie kłamał a Glorian był milszy, to wtedy może i w tych wszystkich "gdyby" znalazłoby się gdyby support był dla graczy a nie dla siebie.

GDYBYm rozmawiał tak ze swoimi klientami i karał ich za to, że są nerwowi to w życiu nie zarobił bym na chleb.
współczuję supporterom bo mają ciężką robotę ale nikt im nie każe.
zawsze mogą odejść. Nie wolno im za to karać graczy za to, że kogoś nie lubią.
 
e tam , jakiś dzieciak za klawiaturą który nie dostal zaproszenia od drinków lub mama dała mu szlaban na komputer i musi kończyć :) w koncu niedługo szkoła , powinien brać przykład ze smoczego , wziął urlop chłopak , tornister musi wyprać (z kanapkami z czerwca) , zeszyty podpisać , nowe mazaki kupić i wgl :)
 

DeletedUser18058

Guest
ten noobek zawsze był wyszczekany.
słomiana koronka pasuje mu jak ulał:)
 
Mam gorącą prośbę do graczy Polish banana jak chcecie znowu na bunkier następnym razem lecieć to napiszcie bym sobie zmysły włączył:D 4k a 8k pw to spora różnica ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26408

Guest
Dzieje sie coś ciekawego na Lindosie, czy tylko M44 walczy ? ;)
 

DeletedUser27951

Guest
Dzieje sie coś ciekawego na Lindosie, czy tylko M44 walczy ? ;)

Dzieje :p właśnie padła oupacja Kebaba "Turasa" sporo mu birem i Trirem brakowało a ogni jeszcze ho ho ho leciało
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Według mnie tylko m44 ewentualnie okolice bo jeszcze husaria się bije a reszta chyba przeszła na klepanie deffa i mityków:D
Teraz są na tym świecie 2 ciekawe fronty ... Driny z Wilkami, oraz oczywiście nasz ulubiony - bananowców z Grabkami
rotfl.gif


Reszta chyba czeka na event
smiech.gif
 

DeletedUser24327

Guest
Adam przypomina Ci to coś???
Kolejny założyciel z przerośniętym EGO
Chcesz dołączyć do marszu ku chwale? Chcesz kroczyć z uniesionym czołem, z siłą i dumą przemierzać morza tego świata ?

A więc warunki które powinniście spełniać:

Nie przyjmujemy graczy rozpoczynających grę, jedynie graczy z większą ilością miast i aktywnych, po sprawdzeniu jego statystyk.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego sojuszu prosimy o napisanie podania o następującej treści.

1.Grepolis to twoje hobby, powiem więcej....jesteś chory na punkcie tej gry
2.Jesteś bardzo lub aż za bardzo aktywnym Grepo maniakiem
3.Znasz zasady tej gry od podszewki
4.Wasze podania o przyjęcie powinny zawierać takie oto informacje o was:
a.Dzienny czas przebywania na grze, z podaniem pory największej waszej aktywności (praca,szkoła etc.)
b.Wasze poprzednie Światy i Sojusze w których graliście poprzednio lub gracie (w celu sprawdzenia tego co o sobie napiszecie/statystyki prawdę mówią)
c.Nie pisać podań w stylu....."Mogę dojść do was" lub "Przyjmiecie do Soja?".......takowe będą wyrzucane do kosza natychmiast po otwarciu pw.

1. Nick
2. Ilość punktów oraz ilość punktów walki
3. Ilość miast w grze.
4. Koordynaty miast (pamiętaj, że szukamy graczy z regionu. Jeśli mieszkasz daleko od nas, być może powinieneś poszukać innego sojuszu)
5. Zainteresowania i wiek.
6. Dlaczego nasz sojusz i co możesz do niego wnieść.
7. Informacje dodatkowe: osiągnięcia na innych serwerach
8. Coś od siebie (zaskocz nas!)


Kodeks wojownika ***Freedom***


Po statach soju to sam bym się zastanowił czy łaskawie ich zaszczycić swoim członkostwem
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27951

Guest
Adam przypomina Ci to coś???
Kolejny założyciel z przerośniętym EGO
Chcesz dołączyć do marszu ku chwale? Chcesz kroczyć z uniesionym czołem, z siłą i dumą przemierzać morza tego świata ?

A więc warunki które powinniście spełniać:

Nie przyjmujemy graczy rozpoczynających grę, jedynie graczy z większą ilością miast i aktywnych, po sprawdzeniu jego statystyk.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego sojuszu prosimy o napisanie podania o następującej treści.

1.Grepolis to twoje hobby, powiem więcej....jesteś chory na punkcie tej gry
2.Jesteś bardzo lub aż za bardzo aktywnym Grepo maniakiem
3.Znasz zasady tej gry od podszewki
4.Wasze podania o przyjęcie powinny zawierać takie oto informacje o was:
a.Dzienny czas przebywania na grze, z podaniem pory największej waszej aktywności (praca,szkoła etc.)
b.Wasze poprzednie Światy i Sojusze w których graliście poprzednio lub gracie (w celu sprawdzenia tego co o sobie napiszecie/statystyki prawdę mówią)
c.Nie pisać podań w stylu....."Mogę dojść do was" lub "Przyjmiecie do Soja?".......takowe będą wyrzucane do kosza natychmiast po otwarciu pw.

1. Nick
2. Ilość punktów oraz ilość punktów walki
3. Ilość miast w grze.
4. Koordynaty miast (pamiętaj, że szukamy graczy z regionu. Jeśli mieszkasz daleko od nas, być może powinieneś poszukać innego sojuszu)
5. Zainteresowania i wiek.
6. Dlaczego nasz sojusz i co możesz do niego wnieść.
7. Informacje dodatkowe: osiągnięcia na innych serwerach
8. Coś od siebie (zaskocz nas!)


Kodeks wojownika ***Freedom***


Po statach soju to sam bym się zastanowił czy łaskawie ich zaszczycić swoim członkostwem
smiley_emoticons_irre4.gif
coś tak durnego mógł tylko Arturek z Frytek wymyślić może niech doda jeszcze rozmiar przyrodzenia jaki się posiada ....
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry