[Przekierowano do ticketów] luksusowa rezydencja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26541
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26541

Guest
w evencie zdobyłam luksusową rezydencję i przypisałam do miasta jupiter
Dziś zauważyłam, że zniknęła. Proszę o jej przywrócenie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Takie zgłoszenia najlepiej wysyłać do supportu od razu. Pisząc świat/swój nick/nazwę miasta...oni wszystko wtedy sprawdzą.

PS: Tutaj raportu nie wrzucisz...chyba, że z konwertera. A luksusowa rezydencja chyba nawet na raportach nie wychodzi...
 

DeletedUser5

Guest
Najprawdopodobniej bonus zniknął z powodu rozpoczęcia okupacji w tym mieście. Tak jak wspomniał DonBeker, zachęcam do napisania zgłoszenia do obsługi gry, ponieważ do sprawdzenia dokładnie w czym tkwi problem potrzebujemy szczegółowych informacji. Błędy dotyczące wszystkich graczy zazwyczaj omawiamy na forum, natomiast problemy na koncie konkretnego gracza załatwiamy bezpośrednio z daną osobą, dzięki czemu możemy udzielić informacji co, gdzie, kiedy i dlaczego się stało ;)
 

DeletedUser27794

Guest
napisałam do support
Rzeczywiście, dwukrotnie miałam krótką okupację, jednak miasto zostało u mnie, więc to nie powinno znikać
 

DeletedUser5

Guest
Niestety aktualnie większość bonusów znika w przypadku okupacji, nawet jeśli została przerwana. Przekazaliśmy jednak jakiś czas temu propozycję do projektantów gry, aby bonusy powracały do miasta :)
 
Niestety aktualnie większość bonusów znika w przypadku okupacji, nawet jeśli została przerwana...
99% znika .. wszystko poza "ekspansją lądową" ta wraca po przerwaniu okupki ;)

to kiedy można się spodziewać zmian w tym temacie ? powracających bonusów na miasto po przerwaniu okupacji ?
 
Do góry