Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28101

Guest
Aż musiałem się zalogować i coś wytłumaczyć co po niektórym zasady gry i zasady życia realnego.

Drogi MG wielki wojowniku i taktyku wszech czasów grepolis należy ci się berło świata grepolis oraz góry złota za zasługi.

Jak leci nawet 1000 ataków to się bronię bo wczorajsza przegrana bitwa przez was nie odbyła się na kimś innym tylko na mnie.
Wojnę wygraliście i chwała wam za to.
Oczywiście że można mi zabierać wioski jak dziecku ponieważ jest to taki etap gry gdzie stoi 300 pustych wioch po nie aktywnych graczach i moje wioski gdziekolwiek będą nie mają już znaczenia militarnego na tym świecie.
Możesz też wycierać grepolisową podłogę mną jak leci ponieważ ona nie istnieje i jest wirtualna i będę zadowolony bo wiem że to tylko słowa a nie realne obietnice. Wyobraźcie sobie jak MG wyciera prawdziwym kolanem podłogę hehehehe.
Co do zakładania wiosek, owszem już zakładam wioski ponieważ jak już zauważyłeś albo i nie że grepolis dysponuje tą opcją i jeśli uważasz że każdy kto zakłada wioski jest frajerem to obraziłeś i śmiejesz się z 99% osób które grają w grepolis, każdy ma wybór i korzysta z opcji jakie daje mu gra, jedni przejmują miasta a inni je zakładają.
Dlaczego oddaję wioski???
A dlaczego by nie
Wielki MG ma swoją taktykę bronić wszystkich wiosek gdzie idzie 50 ataków a oddać 2 wioski na 2 cudach gdzie łącznie idzie ponad 1000 ataków. Wiadomo że normalny gracz poślę całe wojo na te 2 wioski a resztę zostawi pustą, bo miasta stracone można sobie pozakładać na nowo.
Na nigdy niezbudowanym Cudzie.
Taki już świat MG.
Ale jeśli jest to tak nie istotne to zastanawiam się dlaczego od paru miesięcy tak chcą rozwalić nam ten cud nie postawiony, odpowiedź jest jedna boją się że jednak go postawimy. Co do korony to już ją zdobyłem dawno temu.
Piszesz że siedzicie na tym świecie z nudów a parę tygodni temu żaliliście się że strasznie długo trwa ten świat i powinni zamykać go szybciej. Prawda jest taka że wszyscy na tej Edessie rzygają jak się tam logują i że muszą jeszcze tam siedzieć i pilnować tych kont.
Porównywanie nas do Ojca bijącym się z 8 latkiem, fajny przykład jak wy jesteście silni a my słabi i pomimo to nie dajecie rady rozbić nam tego nie dokończonego cudu który jest nie wart 200k ogni a pomimo to wysłali je tam na stratę.


Co do wysyłania fejków na Gwiazdę i nie przejęcia jej ani jednego miasta to oczywista sprawa że puścić 200-300 fejków w 15 minut i iść spać to nie żaden problem. Niestety nie stać nas na więcej ponieważ to nie my jesteśmy ojcem tylko tym małym chłopcem więc oczywistą rzeczą jest że mamy 95% deffa , No ale wielki MG by atakował nawet i deffem żeby tylko nabić Gwieździe Punkty Walki.

Dodam jeszcze na koniec co do uciekania z przed ekranu mnie gdy leciało więcej niż 10 ataków
To jest tylko gra a realne życie jest dosłownie za oknem i według MG gdy wstałem w sobotę rano i zobaczyłem 500 ataków miałem usiąść przy kompie i rzucić wszystko bo Jezus Maria zabiorą mi 20-30 wioch. Wstałem poinformowałem co i jak i pojechałem sobie z realnymi kolegami na rybki, na drugi dzień bilety kupione super zabawa na stadionie ale według MG trzeba było wywalić bilety do kosza i siedzieć przy kompie bo Jezus Maria zabiorą mi 20-30 miast.

Drogi MG chcesz to możesz sobie siedzieć i wycierać mną w tym wirtualnym świecie, chwalić się tej garstce osób co to teraz czyta ja mam realne życie które jest ważniejsze niż strata nawet wszystkich miast.

Jednego nam nie zabierzecie ,, SOJUSZU W KTÓRYM JESTEŚMY'' i wczorajszej małej bitwy wygranejo_O
 

DeletedUser28101

Guest
I dodam jeszcze że kompletnie nie umiem w to grać, jestem tak cienki że ustawa w sejmie nawet tego nie przewiduje.
 

DeletedUser13617

Guest
-Wywołaj bitwę.
-Atakuj 3 dni nocami i dniami.
-Nic nie podbij.
-Strać kilkadziesiąt wiosek.
-Ogłoś zwycięstwo w bitwie.

No Czarny Rycerz jak nic
smiley_emoticons_lol.gif


A czemu latamy na ten wasz nieudany cud?
Z nudów i za chore nocne akcje do których się przyznałeś.
Wygrywamy z wami 32-0. Każdy nasz zawodnik z pola strzelił hat-tricka. Tylko nasz bramkarz ma jedynie 2 gole. To latamy, żeby tez miał trójkę w pomeczowym sprawozdaniu.

A Czarny Rycerz uznaje to za sukces
smiley_emoticons_lol.gif


I przypominam, że to sytuacja na świecie Edessa gry Grepolis. Chcesz się pożalić na temat swojego życia prywatnego - loguj na Kafeterię
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser28101

Guest
-Wywołaj bitwę.
-Atakuj 3 dni nocami i dniami.
-Nic nie podbij.
-Strać kilkadziesiąt wiosek.
-Ogłoś zwycięstwo w bitwie.

No Czarny Rycerz jak nic
smiley_emoticons_lol.gif


A czemu latamy na ten wasz nieudany cud?
Z nudów i za chore nocne akcje do których się przyznałeś.
Wygrywamy z wami 32-0. Każdy nasz zawodnik z pola strzelił hat-tricka. Tylko nasz bramkarz ma jedynie 2 gole. To latamy, żeby tez miał trójkę w pomeczowym sprawozdaniu.

A Czarny Rycerz uznaje to za sukces
smiley_emoticons_lol.gif


I przypominam, że to sytuacja na świecie Edessa gry Grepolis. Chcesz się pożalić na temat swojego życia prywatnego - loguj na Kafeterię
smiley_emoticons_winken4.gif
Nie atakował tylko puszczał fejki :confused: ,,to Kolano 3 doby siedział i z jemu podobnymi "wojownikami" na martwym świecie budził ludzi po nocach fejkami.''
W nocy spałem a nie puszczałem fejki- fejki same wchodziły w nocy i jak można przejąć fejkiem 1 ognia miasto

Coś chyba masz nie po kolei w główce jak przejmujesz się stratą miast
Zwycięstwo było bo to my mamy 5 razy więcej Punktów walki zarobione niż wy. A miasta mam w pompie w porównaniu z tobą.
Najpierw napisałeś że wywołaliśmy bitwę a niżej piszesz że z nudów więc się zastanów bo chyba coś ci nie wyszło:eek:
Już ci pisałem Tatku że my jesteśmy mali a wy wielcy więc wydrukuj sobie te 32 miasta i idź sobie coś kup za to najlepiej dobry telefon żebyś mógł być 24h na grepo :rolleyes:
Co do prywatnego życia to chociaż je mam a ty widocznie żyjesz w grepolisowym świece
 

DeletedUser13617

Guest
Coś chyba masz nie po kolei w główce jak przejmujesz się stratą miast
Zwycięstwo było bo to my mamy 5 razy więcej Punktów walki zarobione niż wy. A miasta mam w pompie w porównaniu z tobą.

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


No to faktycznie gramy w inna grę. Na koniec pewnie ogłosisz, że wygrałeś Edessę bo zrobiłeś więcej misji wyspowych.
smiley_emoticons_lol.gif


Powodzenia Czarny Rycerzu w szukaniu wolnych palików
smiley_emoticons_lol.gif
 
5 razy więcej punktów walki? Kiedy?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Z wczoraj:
CSM - 5 474 421 PW
ZP - 3 360 908 PW

Mnie w szkole uczyli , że to byłoby niecałe 2 razy więcej, ale może skończyłem złą szkołę
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser28101

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


No to faktycznie gramy w inna grę. Na koniec pewnie ogłosisz, że wygrałeś Edessę bo zrobiłeś więcej misji wyspowych.
smiley_emoticons_lol.gif


Powodzenia Czarny Rycerzu w szukaniu wolnych palików
smiley_emoticons_lol.gif

No nie Edesse wygrali już jakieś parę miesięcy bumy a misji wyspowych na pewno więcej niż ty zrobiłem
Paliki już się zakładają aż miło
Od dziś przyjmiemy że we wszystkim to wy mieliście rację.
MG dla ciebie napiszę że przegraliśmy wszystko , cuda, całą wojnę, każdą bitwę, i zabraliście nam ponad kilkaset miast .
/ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
MG dla ciebie napiszę że przegraliśmy wszystko , cuda, całą wojnę, każdą bitwę, i zabraliście nam ponad kilkaset miast .
/ciach/

I nie skłamiesz. Dziwię się jednak, że taki przegryw jak Ty rzuca się na forum i uderza w polemikę z MG. To lepiej od razu kup sobie pistolet i strzel w głowę
smiley_emoticons_bravo2.gif


I pragnę przypomnieć, że świat edessa wygrał sojusz Bumy-ZP
 

DeletedUser28101

Guest
I nie skłamiesz. Dziwię się jednak, że taki przegryw jak Ty rzuca się na forum i uderza w polemikę z MG. To lepiej od razu kup sobie pistolet i strzel w głowę
smiley_emoticons_bravo2.gif


I pragnę przypomnieć, że świat edessa wygrał sojusz Bumy-ZP
Kochana redko nie posiadam pistoletu ani nawet pozwolenia na broń więc wymyśl jakiś bardziej prymitywny przedmiot.
 

DeletedUser4387

Guest
No nie Edesse wygrali już jakieś parę miesięcy bumy a misji wyspowych na pewno więcej niż ty zrobiłem
Paliki już się zakładają aż miło
Od dziś przyjmiemy że we wszystkim to wy mieliście rację.
MG dla ciebie napiszę że przegraliśmy wszystko , cuda, całą wojnę, każdą bitwę, i zabraliście nam ponad kilkaset miast .
/ciach/

Kilkaset miast to wam sam Legion zabrał
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
w połączeniu z ZP to już była miazga.
Cóż nic nikomu nie ujmując
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Różnica grup była kolosalna. Inny wynik był niemożliwy.
Jak to Szef wszystkich Szefów mawia? Nie da się wygrać z kasynem
palka.gif
to niemożliwe
 

DeletedUser9983

Guest
1 raz więcej nie istnieje.. To tyle samo co raz.. Dwa razy więcej to x*2 czyli liczba dwukrotnie większa. Matematyka klasa druga się kłania.

Adrian się odezwał.. Wielki doradca i szeptacz do ucha... Taki duży a tak się schował, że nikt go nie widział długie miesiące... Szok...Dla mnie jesteś ... największym przegranym tego świata mimo że rzekomo tutaj nie grałeś.
CSM i Prysznice zostawiły na tym świecie sporo zdrowia i nieprzespanych nocy.. A Ty doradzałeś dopóki trwała hossa. Jestem przekonany, że gdyby świat (który jak napisał Ptaku różnie się układa w grepo) rozegrał się inaczej, Ty brylowałbyś tutaj nieustannie. A Ty wracasz jakby nigdy nic i dodajesz wpisy ze składnią na poziomie trzynastolatka ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Tak sobie zerknęłam tutaj i aż zdębiałam...
Tyle jadu na umierającym świecie?
Ech...
Dajcie sobie po twarzy jak na prawdziwych mężczyzn przystało,
a później idźcie na piwko i po kłopocie :)

(...). Prawda jest taka że wszyscy na tej Edessie rzygają jak się tam logują i że muszą jeszcze tam siedzieć i pilnować tych kont.
(...)

Nie wszyscy, nie wszyscy... Ja tam lubię się logować :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4387

Guest
Fajny mocny świat
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Pewnie jeden z ciekawszych serwerów w naszym Grepo.

Szkoda że Ciemni nie wytrzymali ciśnienia
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Nie podjęli nawet walki. Naprawdę liczyłem na więcej z waszej strony. Sojusz który miał w cuglach wygrać świat. Przegrał Cudaki już półmetku. Do końca nie rozumiem waszej decyzji w erze cudów. Gdy zbliża się najważniejszy okres na grepo czyli budowanie Cudaków to połowa jest na urlopie. Współczuje wam waszych strategów i taktyki. Później czytam gdzieś że taki Warrior "dobrze się bawi na Edessie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Super że do końca tak intensywnie broniłeś waszego nie wybudowanego Cudaka ( dwa takie posiadaliście ) Szkoda że w okresie budowania Cudaków Ciemnych odpaliłeś urlop. Zresztą nie tylko ty tak zrobiłeś.

I to niby takim graczom miałem okazywać szacunek
smiley_emoticons_irre.gif

Bo niby ktoś gdzieś coś tam wygrał Widocznie światy nie były aż takie trudne
smiley_emoticons_no_sad.gif

To dzięki wam CSM przegrało. Dziwne akcje z urlopami. Potem miała być ofensywa majowa pana Kolano...nie było już nic.
Nie żadnych ataków od CSM.

Tak ja Ewka pisała pozostanie 7 lat wstydu
smiley_emoticons_biggrin.gif


Wszystkim wam dziękuje za wspólną grę
smiley_emoticons_nicken.gif


Szczególnie Lantanie i Goosa za dobry wpływ na Szeryfa.
MG i całej Radzie sojuszu za świetną organizacje i styl w jakim wygrywają świat
ZP i KP za tworzenie najlepszej grupy na Edessie
Sobie za reaktywacje Legionu Ateńskiego i nauczeniu was pokory.
Zrobiłem to z czystą przyjemnością i pewnie zrobił bym to jeszcze raz.
Bo na to zasłużyliście
smiley_emoticons_nicken.gif


Ja już dawno wygrałem
smiley_emoticons_nicken.gif
A ten świat oddał dużo
smiley_emoticons_nicken.gif

Zabieram wam Elsini,ErgunPMB,Maranta,Qruella, Anpu i wielu innych
smiley_emoticons_candle.gif

Podobno to co dobre to zawsze wraca. To i może Robson wróci na swoje miejsce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry