Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
hehe no tyle ciepłych słów to ja już dawno nie dostałem
smiley_emoticons_lol.gif

jak widać ... mówiłem że nie słusznie mnie zbanowano ale może mu się kliknęło z przyzwyczajenia ale miesiąc to za długo a beze mnie forum by już dawno padło
smiley_emoticons_biggrin.gif
żarcik
 

DeletedUser18058

Guest
prawie bunt wybuchł. Parę osób prosiło o bany i nie dostało:(
jak ty to robisz, że nie chcesz a masz?
 

DeletedUser27766

Guest
Na Lindosie grały jednostki tutaj cały sojusz zreszta mylisz działy :>
 

DeletedUser

Guest
Nie mylę, napisałem swoją opinie na temat jak idzie tutaj w porównaniu do Lindos :D
 

DeletedUser27401

Guest
No Szromo weźmie ekipę a ty Masteres ale jesteś mocny przypomnę ci to następnym razem w grudniu daję słowo że będziemy koło siebie
 

DeletedUser23003

Guest
No Szromo weźmie ekipę a ty Masteres ale jesteś mocny przypomnę ci to następnym razem w grudniu daję słowo że będziemy koło siebie

No i co sie napinasz? Master przewyzsza Cie we wszystkich aspektach tej gry (poza oczywiscie goldowym licznikiem :)). Zapomniales jak tutaj na myonii Ci poszlo? A wlasciwie dalej idzie. Twoj sojusz juz praktycznie nie istnieje. Taka koalicja przeciw jednemu biednemu sojuszowi Masteresa nie dala rady. Teraz potrafisz tylko wojo kupowac za golda nic wiecej. Na helorusie troche bardziej walczyles ale i tak zostales szybko zgaszony tak samo jak caly Twoj sojusz nie pamietasz juz? Powtorke z rozrywki chcesz? Wiesz jak to sie mowi nie strasz nie strasz bo sie ... nic na zadnym swiecie nie pokazales. Tyle w temacie.
Ok mulard w takim razie do grudnia
smiley_emoticons_grin.gif

Wiesz gdzie mnie szukac :)
 

DeletedUser9983

Guest
Najświeższy świat a forum wygląda jak przed zamknięciem.. Naprawdę nic ciekawego się nie dzieje na tym świecie?
 

DeletedUser11134

Guest
dzieje się, dzieje. Ale forum po renowacji jest takie hmmm.. no brzydkie bardzo ono jest, że aż się pisać na nim nie chce.
 
robi się powtórka z rozrywki z Helorusa jeżeli przeciwnicy się trochę nie ogarną i nie zaczną grać jak należy.
 
Do góry