[Wyjaśnione] Opuszczone miasta

DeletedUser25428

Guest
Mam pytanie. Dlaczego gdy się wyśle wsparcie do opuszczonego miasta to jednostki giną? To ma odwzorowywać to, że żołnierze popełniają samobójstwo, czy co?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opuszczone miasta

Opuszczone miasta się "rozpadają", budynki się walą i powoli takie miasta znikają z mapy. Wraz z burzeniem miasta, pod jego gruzami giną mieszkańcy.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Opuszczone miasta

Opuszczone miasto - należało kiedyś do gracza, który usunął swoje konto, rozpoczął grę od nowa (restart) lub po długim okresie nieobecności jego konto zostało automatycznie skasowane. Po jakimś czasie miasto znika, o ile wcześniej nie zostanie przejęte. Jego punkty stopniowo same maleją - miasto popada w ruinę. Wysyłając wsparcie do opuszczonego miasta należy liczyć się z tym, że część lub nawet całe wysłane wojsko może zostać zniszczone bez walki pod gruzami miasta.

Opuszczone miasto można atakować, wysłać wsparcie lub szpiegować, ale niemożliwy jest handel oraz rzucanie zaklęć.
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Opuszczone miasta

Opuszczone miasta się "rozpadają", budynki się walą i powoli takie miasta znikają z mapy. Wraz z burzeniem miasta, pod jego gruzami giną mieszkańcy.

O to chodzi, że gruzy spadają na ludzi że śmiertelnym skutkiem?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opuszczone miasta

Można tak powiedzieć...i raczej nie dorabiałbym do tego jakiejś większej ideologii.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Opuszczone miasta

heh

Wyjaśnię Wam to inaczej, Macie dom, w którym nikt nie mieszka kupę lat, jak chcecie się wprowadzić to mieszkanie się nie nadaje do mieszkania, trzeba pierw zrobić remont itd, wszystko gnije grzyb i się po woli rozpada tak samo jak w grze :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Opuszczone miasta

Opuszczone miasto w Grepolis, to znaczy, że np. założyłam sobie konto na świecie Pella i postanowiłam zrezygnować i dalej nie grać. Po dłuższym czasie moje miasto staje się szarakiem i wszystko się wali (budynki, morale, jednostki). Kiedy wysyłam wsparcie, muszę się liczyć z tym, że tam też będę traciła jednostki, bo miasto, jak to jest logicznie wytłumaczone - niszczy się.
 

DeletedUser27321

Guest
a co z punktami walki? wysłałam wsparcie 1,9 tyś. birem do opuszczonego miasta, wszystkie biremy wybił mi gracz, który przejął to miasto, a ja nie dostałam w ogóle punktów walki za to - jak to możliwe? to były biremy z 5 miast, które teraz muszę odbudować, a nawet 1 pkt walki nie dostałam... jakim cudem, skoro moje biremy walczyły?
 

DeletedUser

Guest
A jak moje wojska śpią w obozie pod namiotami poza terenem zabudowania, lecz nadal na obszarze miasta? :D
 

DeletedUser23832

Guest
na starym podboju pkt za obrone szaraka zdobywa sie jedynie podczas gdy sie broni okupacji na tym szaraku
 
Do góry