Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Dzięki wszystkim za rywalizację, jeszcze pewnie chwilkę razem się pomęczymy
smiley_emoticons_lol.gif

Mówisz NorbiF, że 1:6 jest dla Was porażką? Szczerze mówiąc dla nas z taką przewagą też
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Gięci,dziękuję Wam bardzo za znaczącą pomoc w zmianie nicku mej serdecznej przyjaciółki...o kogo chodzi ogólnie wiadomo...po 2.5 roku używania tego nicku taki niski numer...chylę czoła....
smiley_emoticons_oh-no2.gif
smiley_emoticons_hust.gif
Mój Drogi!
Pomogłem Jej sam w tym osobiście, nie będzie tolerowany przejaw nawoływania do czynności seksualnych, które wedle mojej religii jest po prostu grzechem. Niestety... Po seryjnych banach dla Nas, gdy po prostu bawiliście się w zgłaszanie każdego za wszystko - bo a nuż coś wejdzie [bany, mulciaki, nazwy, etc.] - włącznie ze mną... Postanowiłem pokazać Wam jakie to miłe. :)
 

DeletedUser4218

Guest
Dziękujemy za gratulacje, aczkolwiek nie wyszło to co zakładaliśmy.
No cóż, pozostaje nam jeszcze troszkę powalczyć
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser25703

Guest
Od paru dni na serwie toczą się takie zaciekłe walki a tu nikt. nic?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Ps. Gratki za obronę piramidy. Naprawdę ładnie to Wam wychodzi.
 

DeletedUser19924

Guest
Demonom trochę gorzej...stracili dzisiaj kolejnego cudaka i to w całości. Może one znaczenia większego nie miały, ale zawsze 8 poziomów to kupa surki i czarów
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Serdecznie dziękuje wszystkim za grę :) - blaszka zdobyta, koronki nie doczekam, aczkolwiek trzymam kciuki za to, by się Wam drodzy Gięci udało... :) Sami utrudniliśmy sobie sprawę, ja niestety nie mam za bardzo cierpliwości, czasu i chęci by pomóc w odbijaniu - ale... moralnie wspieram Was na duchu.

Dziękuję także wszystkim czerwonym, nie zawsze graliście fair, ale no cóż :) przy tak znacznym rozdźwięku między tym co mogliście, a tym co nam było dostępne, zrozumiałe było łapanie się każdej - nawet tej unfair deski ratunku :)

Tak więc dziękuję za wspólną grę wszystkim Giętym - a także pragnę podziękować za rywalizację czerwonym i życzyć Wam wszystkim powodzenia - do spotkania na następnych światach - oby ponownie udało się je dominować :)
 
Dariosh trzymaj sie i życzę abyś na kolejnym świecie nie musiał już tak cwaniaczyć:) To tak półżartem.
A co do unfair to nie wiem kto miał tutaj po naszej stronie zagrać unfair. To nie pierwszy świat kiedy ktoś zawala nawet najlepszemu sojuszowi cud/cuda. Wybieranie odpowiednich ludzi na wyspę cudów to też element gry i od kiedy powstała w grepo EC nie wiem czy to generalnie nie jest najważniejszy element. Wybranie na cud nieodpowiedniej osoby to jest zwyczajny błąd. Wiem, że często nie do przewidzenia ale jednak błąd. To że druga strona wykorzystuje błąd to nic niesprawiedliwego.
Idąc tym tropem dojdziemy niedługo do wniosku, że np. samo wygrywanie jest unfair bo dla wielu sprawiedliwość to pomoc słabszym. Może więc nie powinno być nikogo wygrywającego tylko np. każdemu po równo? no bo każdemu według potrzeb to się chyba nie da tutaj:)
 

DeletedUser19924

Guest
Serwer nie wytrzymał i raporty wyrzucał po dłuższej chwili...skan po kolonie pokazał nawet 50k birem, gdy tych już prawie nie było. Raporty, które się później pokazały, podały trochę inny stan rzeczy...

Nie zmienia to faktu, że gratulacje się należą. Biremy utopione w ogromnej liczbie (możecie zdradzić ile ich było? 70-80k czy więcej?) Na lądzie polegliśmy, bo za szybko offy wchodziły...no nic, przynajmniej rolki nie było, ale dobra zabawa:)

Także, do następnego razu:)
 
piramida.png
Birem najwięcej stało 50k ale ogólnie ubiliście około 70-80k
Sądząc po murku to zatopiliście jakieś 200+ mixów
 

DeletedUser4218

Guest
Ciekawie to wygląda :)

Ale to nie staty tylko z Piramid jak mniemam, bo tam inne miasteczka też miałeś atakowane w tym czasie.
 
95% tego wojska to z piramidy
co prawda dostawałem też ataki na inne miasta ale to zaledwie po kilka na piramidę leciało 1200 w kumulacyjnym momencie
 

DeletedUser11447

Guest
miejmy nadzieję, że dziś czerwoni przyjaciele, jeszcze obecni właściciele piramidy zagrają honorowo, a nie jak lamery zastosują kolejne rolki :)

jak nastroje?
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...serwer standardowo nie ogarnia:) Ataki weszły i...nastała ciemność:)

EDIT:
10 minut i nic...nikt, nic nie wie. A rapek dostałem jeden. Ciekawe, czy serwer ogarnie to wszystko...a 1000+ ataków było na jedno miasto:)

A zaraz drugie...i w ogóle będzie zabawao_O

EDIT:
Ha...40 minut i drugi rapek dostałem:) Jeszcze potrzebuję pozostałe 30+ :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18203

Guest
To juz rutyna a twórcy nie robią z tym nic ze serwer slaby.
Szkoda gadać.
 

DeletedUser19924

Guest
Ufff...miasto przejęte, czas zbudować siódmego cudaka:)

EDIT: A nawet dwa miasta na cudaku nasze...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20971

Guest
No to teraz jeszcze trzeba szpiegów ujawnić i komisję powołać bo uczciwie byśmy nie odbili :p
a dla kolegów graty za obronę, nawet urlopy nie pomogły :)
 
Do góry