Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23447

Guest
Psychatryku, Wasze ataki zawieszają serwer. raporty wpadają co ~10 minut w ilości kilkadziesiąt sztuk.
Nieźle :)
 

DeletedUser24703

Guest
A co jakaś akacja na cudaka, że serwer dał ciała? Jest jakiś stres czy wynik przesądzony?
 

DeletedUser23447

Guest
tak, psychiatryk robi akcję. nie wiem czy jest stres, lądu jeszcze trochę stoi.
ciężko stwierdzić, bo muliło strasznie.
Ale murek ciekawie wygląda, sporo było wysłane.
 

DeletedUser19924

Guest
Na Idalium ostatnio czekaliśmy 50 minut na raporty...także mało coś tych ataków musiało być, jak na tak krótko zmuliło:)
 

DeletedUser26333

Guest
Serwer stoi juz ponad 3 i pol godziny ... kiedy ruszy ?

edit . wlasnie ruszyl
 
Dzieki wszystkim za wszystko dzieki temu poznalismy mozliwosci techniczne serwera. Jeszcze raz gratki ladne to bylo ok 2k atakow mial King10 rapkow wiekszosc kasowalem zeby szybciej bylo, pozdro dla wszystkich.
 

DeletedUser26397

Guest
Naprawdę fajna akcja ze strony Psychiatryka,jestem pełen podziwu i szacunku za taki wyczyn
Chociaz sie Wam nie udało ,to jednak gratuluje
zebrać 240k ogni to niezły wyczyn
 

DeletedUser23396

Guest
Dzisiaj gratulacje należą się obrońcom.
Szybka reakcja, dozłocenie murka i patrząc na ilość birek spory odzew wśród sojuszników i zapewne koalicjantów.

Każdy kto organizował akcję na takim etapie serwera wie, jak trudno zebrać dużo osób w jednym terminie z możliwością puszczania synchro.
Kiedy doda się do tego odległości dzielące do celu wychodzi akcja, w której szanse powodzenia od początku są problematyczne. Zakładam zresztą, że przynajmniej część przeciwników spodziewała się bądź wręcz wyczekiwała takiego ruchu ze strony naszej koalicji. Warto było spróbować (mimo nieprzespanej nocki) i przekonać się, że nawet przy samej końcówce serwera może być aktywnie i ciekawie.
Wydaje mi się, że to było zdecydowanie największe starcie na Baris, a przy tym nie polegało w waleniu w nieaktywnych lub zbanowanych graczy.

Lag serwera rzeczywiście był potężny. Nawet po trzech godzinach nie było kompletu rapków.
 
gratuluje
szczerze gratuluje.

niestety ja oglądam mecz w transmisjach sms...

nie chce mi sie wierzyć ze psychiatryk mi zafundował bana akurat dziś.

ale jakbym sie dowiedział to napisze ;)

byw.

90% mojego defa zdążyło dopłynąć.
 

DeletedUser23447

Guest
Tak, to zdecydowanie było największe starcie na tym świecie. Jestem, razem z kolegami z sojuszu, pełny podziwu za to czego dzisiaj dokonaliście, było to mega fajne, pomijając oczywiście zwiechy serwera, ale to tylko Wasza wina
smiley_emoticons_lol.gif

Rozwaliliście kupę naszego wojska, aż się zachciało grać na tym super-dziadkowym serwerze.
Gratulację za zgranie i dzisiejszą akcję!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser6771

Guest
999+ na teraz o 13.28 usunąłem 400 rapków i zresetowałem murek, który aż sie ugina od ilości wojska.
874432 pkw szkoda ze nie było złotych zmysłów.
Gratuluję akcji jeszcze raz! Mimo że nie wyszła do końca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Sądziłem, że takie gigantyczne zawieszenie serwera (3h) to już przeszłość - w końcu to trzecia generacja, a problemy jak na pierwszej, drugiej... :). Dział techniczny INNO nie wyrabia.
Wielkie gratulacje dla obu stron, że na tym etapie doszło jeszcze do takiego starcia - szacunek.
 
gratuluje
szczerze gratuluje.

niestety ja oglądam mecz w transmisjach sms...

nie chce mi sie wierzyć ze psychiatryk mi zafundował bana akurat dziś.

ale jakbym sie dowiedział to napisze ;)

byw.

90% mojego defa zdążyło dopłynąć.


hahaha

poprawka.nie zdążyło dopłynąć bo inno mi te wojska zawróciło ;D

to juz sie robi mało śmieszne. i odpaliłem sobie złote zmysły które poszły sie paść ;)
 
pw w ataku z wczoraj
Psychiatryk 3m.850K PW
Magnaci 993K PW
INNI-48K PW
PW W OBRONIE
SGG 6M68
Sporo osob pewnie zmysly zalaczylo wiec ststy sa zawyzone,ale i tak grubo bylo,dodam ze moje 2 paczki birem wygenerowaly prawie 10k pw w obronie....
 

DeletedUser24363

Guest
Gratulacje dla wszystkich biorących udział :)

Mi imponuje 260k ogni wraz z trirem, ale najbardziej gigantyczna ilość mitykow, już dokładnej ilości nie pamiętam ale 40k +/-?

Ps. co do banow to jest to mało śmieszne, gdyby ktoś siedział na cudaku poziom 10 i dostał 5 dni to wtedy gratuluję inno....
Co wam nazwy przeszkadzają, dajcie spis jakich nie wolno, choć zajmie wam to trochę, cokolwiek z tym wymyslcie bo świat i tak nie jest kolorowy to jeszcze takie akcje od inno.
 
Do góry