Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Mam takie noobkowe pytanie odnośnie nowego podboju.

Czy graczowi, który gra tylko na starym systemie bez murów... polegającemu na klinach z birem i zbijaniu kolonów offem jest się łatwo przystosować do nowego podboju ? Biorąc też pod uwagę, że będąc w pracy łatwiej się bronić z apki na starym podboju ( według mnie oczywiście )
 

DeletedUser22651

Guest
Mam takie noobkowe pytanie odnośnie nowego podboju.

Czy graczowi, który gra tylko na starym systemie bez murów... polegającemu na klinach z birem i zbijaniu kolonów offem jest się łatwo przystosować do nowego podboju ? Biorąc też pod uwagę, że będąc w pracy łatwiej się bronić z apki na starym podboju ( według mnie oczywiście )

Powiem Ci Łukasz że grałem chwilkę na Edessie 4 prędkość i całkiem nieźle sobie radziłem... kwestia przyzwyczajenia
Dla mnie nowy system podboju bym fajny pod względem takim że najpierw podburzanie musiało się odbyć zanim kolona wstawisz czyli może Cię nie być kilka godzin i jedynie możesz mieć wioski puste a kolna nikt nie wstawi.
Możesz spróbować.
 

DeletedUser23832

Guest
ale potem przez iles tam godzin trzeba pilnowac kolonow ktore moga isc w tym czasie tak ? brak bronienia offem to chyba najwiekszy minus, zawsze to kilka opcji oborny wiecej

tak czytam fora tutaj o nowych swiatach i jak pisza ze pare stron z buntami na forum potrafi sie pojawic to głowa mała :) chyba że ekipa zgrana i kazdy sam moze sobie dac rade
 

DeletedUser22651

Guest
Dokładnie jak minie 12 h bodajże wtedy masz bunt właściwy i wtedy można kolona wstawić jak kolon wjedzie to od razu tracisz miasto...
wiec podburzanie może zrobić Ci z 40 osób i np jak każdy puści kolona czyli łącznie 40 kolonów wszystkie musisz sklinowac inaczej stracisz miasto.... wiec nie liczy się synchro a masa :) a off Ci nic nie da niestety....
 

DeletedUser22651

Guest
Ciężej się przestawić z nowego systemu podboju na stary. Na nowym systemie można się bronić zarówno deffem jak i offem, z tym że do obrony offem potrzeba większej dozy RiGCzu.

Jak można się offem bronić ?? przed kolonem :>?? jak zrobisz nawrotkę za to tracisz miasto
jedynie możesz wbić też podburzanie agresorowi
 

DeletedUser26408

Guest
tak czytam fora tutaj o nowych swiatach i jak pisza ze pare stron z buntami na forum potrafi sie pojawic to głowa mała
Haha to prawda ... na edessie to z 5 stron buntów było na porządku dziennym
smiley_emoticons_hust.gif

Przy akcji okolo 20
smiley_emoticons_irre4.gif


Najlepiej po prostu nie dać sobie buntu wbić, gdyż tak jak doktorek powiedział po wbiciu buntu liczy się już tylko masa ... 40 osób wbije bunt i każdy wyśle po 3 kolony
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Więc to jednak nie dla mnie :) lubię być samowystarczalny, a tutaj to chyba by nie przeszło
dzięki za odpowiedzi
 
Cześć
Pierwszy raz będę grał w Grepolis czy może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega podburzanie wrogiego miasta ?
 

DeletedUser15216

Guest
Cześć
Pierwszy raz będę grał w Grepolis czy może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega podburzanie wrogiego miasta ?

neon, puki co spokojnie możesz poczytać na wikigrepolis, nie ma sensu tworzyć Ci tutaj FAQ na ten temat, bo pełno ich wszędzie, będziesz na świecie, to spokojnie ktoś w sojuszu też Ci wytłumaczy :) Z resztą nie jest to aż tak nielogiczne i trudne by wymagało jakiejś specjalnej instrukcji :) Po prostu podbój odbywa się etapowo: najpierw bunt, potem musisz przeczekać okres podburzania, a potem ślesz kolona, ale żeby wszedł i podbił miasto musisz wytłuc wszystko co obrońca zdołał w nim zebrać by uniemożliwić Ci przejęcie jego miasta. Proste jak konstrukcja cepa :p

ps: ale szybko lepiej się ogarnij w temacie, bo jak nie to koleq na pewno Ci pokaże, tylko martwię się że zrobi to na Twoim przykładzie ;)
 
brak dostępu do gry ale wpadłem na FO i intela sprawdzić kilka statystyk

A co u ciebie Agata podobno byłaś prawie w każdym sojuszu na świecie KOS
 

DeletedUser28117

Guest
No prawie! Czekaj bo widze ozywiles armagedon to moze mnie zaprosisz???
 
Do góry