Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15216

Guest
Hahahaha ten bonus mnie rozbroił :p Niedługo dodadzą pewnie rozbudowę cudaków za złoto :p np: 1 poziom 10000tyś złota i każdy z soja będzie się zrzucać :p
 

DeletedUser23003

Guest
Hahahaha ten bonus mnie rozbroił :p Niedługo dodadzą pewnie rozbudowę cudaków za złoto :p np: 1 poziom 10000tyś złota i każdy z soja będzie się zrzucać :p

A jak sie ich zapytasz czemu tak robia to i tak Ci powiedza ze balansuja rozgrywke i gracze sa zadowoleni z takich "udogodnien"
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser17153

Guest
Hahahaha ten bonus mnie rozbroił :p Niedługo dodadzą pewnie rozbudowę cudaków za złoto :p np: 1 poziom 10000tyś złota i każdy z soja będzie się zrzucać :p

Przed tym wprowadzą budynki za złoto. Będzie można mieć łaźnie (zwiększają liczbę mieszkańców o 10%) lub złote łaźnie (zwiększają liczbę mieszkańców o 50%).
 

DeletedUser15216

Guest
Dlatego od dawna powiadam wam Grepolis zeszło na psy i będzie jeszcze gorzej. Czas dać sobie spokój z tą nędzna gra i ludźmi którzy ten burdel prowadzą. I naciągaja ludzi na kasę.

Ehhh doktorku, ja sobie to mówię od tak dawna, że nawet Adrian to pamięta :p A i tak wracam co jakiś czas.... uzależnienie :p Potrzeba mi lekarza :p
 

DeletedUser15216

Guest
Nie jest to takie trudne silna wola i po sprawie. Nie znam kliniki co leczą od grepolis. Jeszcze chwilke i INNO samo wyleczy każdego z gry w grepolis.

Patrząc po tym co wyprawiają, to niestety muszę przyznać Ci rację :p Jak sobie wyobrażę że znajdzie się kilku świrów co wywalą to 350, albo i lepiej bo wykupią wszystkie bonusy, to odniechciewa się gry... po prostu szkoda czasu na to by mierzyć się z ludźmi którzy swoją pozycję na świecie po prostu kupują... ehhh :) Ale chwilę jeszcze popatrzę na upadek tej gry ;)
 

DeletedUser

Guest
no chyba znowu trzeba bedzie dac szaraki EHHH
wrocilem do gry bo juz nie mialo byl takich akcji jak z tymi poczwornymi zmyslami
i mowilem ze pojawienie sie eventu na niedawno co wystartowanym swiecie zaburza rozgrywke
wiec dobrze by bylo jak by byl jakis okres karencji
to teraz na swiecie co wystartowal 2 dni temu ochronka trwa jescze kilka dni
wyskakuja z pakietami EHHHH
wiec to juz totalna porazka
zauwazylem tez ze te aktualizacje to nie sa po to zeby naprawiac bledy tylko
zeby wgrac nowe promocje ;)
PS co ja mam zrobic ?
czlowiek lubi czasami sobie zagrac zrelaksowac po pracy
ale przez te rozne kombinacje odechciewa sie grac
bo nie wiesz kiedy i jaka promocja wystartuje
czyli chcesz grac --- to plac

ach te czasy jak ktos mial kapitana to juz byl zlotnikiem ;)
a teraz bez kilku k zlota nawet sie nie pokazuj
chyba ze chcesz byc tlem i siedziec jak mysz pod miotla
w obawach ;)


czesc killer ;)
 
siema kappik co zateskniles ze traceniem nerwow na szczesciu w grze
ps nie znam chyba 'doktora' osobisie ale z typem sie zgadzam

ps2 tak pieprzycie o tym zlocie a nikt nie poruszyl botow (bociarzy itd)
smiley_emoticons_hecheln.gif
oni tez w duzym stopniu psuja gre... tak tak wiem mnie tez nie raz posadzali i wysylali zgloszenia ale nigdy tego nie stosowalem moim zdaniem to po zlocie druga rzecz jaka psuja ta gre

ps3 wyzynajcie sie
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
(forum nei czytam ktos mi zawsze podrzuci linka wiec jak ktos chce zamienic dwa slowa to na priva)
'zyjcie'
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27944

Guest
Mój prosty, niezbyt skomplikowany mózg mówi że:
Się nie podoba, się nie gra...
Jak się gra to znaczy się akceptuje
Się gra, ale się narzeka i się straszy że się grać nie będzie jak tak dalej będzie, a przeca wszystkie wiedzą że tak będzie...
zostawiam bez komentarza...
 

DeletedUser22651

Guest
Mój prosty, niezbyt skomplikowany mózg mówi że:
Się nie podoba, się nie gra...
Jak się gra to znaczy się akceptuje
Się gra, ale się narzeka i się straszy że się grać nie będzie jak tak dalej będzie, a przeca wszystkie wiedzą że tak będzie...
zostawiam bez komentarza...

Długo nad tym myślałeś ?? swoim prostym nieskomplikowanym mózgiem ?
 

DeletedUser27944

Guest
Czy doktorek to jest lokalny i chwilowy celebryta żądny sławy? Bo nie wiem jak chłopa potraktować...
 
Do góry