Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No faktycznie dobry przykład porównywać sojusz, który zakończył rywalizację na świecie z Turgankratyczną republiką multikont do nabijania pw :)

Zgłoś mnie do supportu skoro twierdzisz, że gram niezgodnie z zasadami.

Grepolis to gra, która nagradza dobrego stratega, polityka, kogoś kto przewiduje ruchy wroga, wykorzystuje przepływ informacji, swoją wiedzę i umiejętności - choćby do wygrania świata jak to uczyniliśmy w Hegemonium... nasze poświęcenie czasu - gdzie zarywasz nocki, by zdobyć przewagę na froncie, kontakty z innymi sojuszami, które obecnie nas nie dotyczą, ale choćby za rok mogą okazać się kluczem do osiągnięcia długofalowego celu... Ty tych umiejętności nie posiadasz, stąd wszystko dla Ciebie jest nielegalne, nieuczciwe i niesprawiedliwe. Wiecznie szukasz winnego i oskarżasz, a ludzie po prostu zlewają Twoje wypowiedzi (jak zauważyłeś - nie koniecznie znajdziesz moich obrońców, ale Twoich zwolenników też tu nie widać) i grają swoje, osiągając dużo więcej, żeby takie osoby jak Ty mogły im tego pozazdrościć i uśmiechnąć się, że dochodzi nawet do takich sytuacji, że pojawiają się zarzuty multikont itd. co dodatkowo sprawia im satysfakcję z tej gry.
 

DeletedUser22283

Guest
Kocham Turgana przepraszam że go obrażałem zawsze wiedziałem że to osoba prawa i moralnie nieskalana. Przepraszam moderatorów za używanie obraźliwych słów na forum, z którego korzysta wielu nieletnich użytkowników. Od tej chwili zamknę się w ciemnym pokoju i za karę odłączę kabel rj-45 i bez reakcji będę patrzył jak dzwonią alarmy na mojej aplikacji grepolis.
 

DeletedUser

Guest
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser28005

Guest
Szukam sojuszu z troi Jeśli ktoś mnie pamięta proszę o zgłoszenie się na pw
 

DeletedUser

Guest
Za kilka - kilkanaście dni :)
A "aktywnych" jest nadal +300, wszystko za sprawą tego, że "zaloguję się raz na miesiąc, żeby mi się konto nie usunęło"...
I chyba nie można mieć tutaj pretensji do ludzi, a po prostu proces zamykania/zakończenia świata nie działa tak jak powinien.
 

DeletedUser

Guest
no i stało się, zegar zaczął tykać! pozostało 28 dni do zamknięcia świata..w tym miejscu już teraz chciałbym wszystkim podziękować w swoim imieniu oraz całego sojuszu ***ALPHA*** za wspólną grę i walkę.. oraz pogratulować Hegemonium zdobycia cudów.
Ten świat z pewnością przejdzie do historii, każdy wie dlaczego hehe, co jednak nie zmienia faktu, że udało się dotrwać do końca i bez względu na "pewne intrygi" miło będę wspominał wszystkich graczy i grę na tym świecie.

Pozdrawiam!
 

DeletedUser13714

Guest
Dotrwaliśmy:) Podziękowania za wspólną grę i mnóstwo czasu spędzonego razem:) Te noce nie przespane hehe ale było warto:) Turgan w paru kwestiach się nie zgadzaliśmy jak budowa grobowca Dropsowi a już po odbiciu tego cudu sprawa oddania mu tego miasta. Ta sprawa będzie mnie zawsze boleć. Ale wiesz że szanuję Cię i dziękuję:) GPMaster dziękuję za wiarę w szaloną wizję świata za którą poszedłeś i k... udało się hehe
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Dziękuję zarówno sojusznikom jak i przeciwnikom w grze. Pozdrawiam Tib
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser

Guest
Ale mimo wszystko akcja z Grobowcem to był majstersztyk - nie wiem czy ktoś kiedykolwiek wpadł na tak szalony pomysł :p
 

DeletedUser13714

Guest
Fakt samo zaplanowanie i zaangażowanie było naprawdę perfekcyjne:) Ale trzeba też oddać Dropsowi i Krzychowi że świetnie przygotowali obronę hehe i tylko jeden mały błąd:) Ten świat naprawdę obfitował w ciekawe wydarzenia:)
 

DeletedUser13714

Guest
Ten świat wyłonił fajną grupę graczy:) Poznałem tu wielu wartościowych ludzi jak i szmaty (K). Kolejny świat pokazał naszą siłę:) ale ten zdecydowanie się ciągnął już hehe
 

DeletedUser13714

Guest
Jakie? Czyżby oddanie konta przeciwnikom które było na cudach (inaczej pewnie koronek by nie było) i sztuczne pompowanie punktów żeby zapisać się w komnacie?

Kolego byłem na posągu gdy Kajfasz zachował się jak zwykła tania. Piszę tak wobec moich obserwacji i doświadczeń na tym świecie:) Nie pochwalam i jestem całkowicie przeciwny nieczystym zagrywkom ale tak tu niestety do tego doszło. Grobowiec to była całkowicie czysta sprawa i o tym pisaliśmy:)
 

DeletedUser

Guest
Ela Gato to forumowy troll - nie musisz mu się tłumaczyć ;)
Nie chodzi mu o Kajfasza, ale o te Cuda co Zielony odszedł z sojuszu - nie grał na tym świecie, ale ma okazje, żeby zmienić fakty, by pokazać, że nic tutaj nie osiągnąłem
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
Kolego byłem na posągu gdy Kajfasz zachował się jak zwykła tania. Piszę tak wobec moich obserwacji i doświadczeń na tym świecie:) Nie pochwalam i jestem całkowicie przeciwny nieczystym zagrywkom ale tak tu niestety do tego doszło. Grobowiec to była całkowicie czysta sprawa i o tym pisaliśmy:)

a czy ja napisałem o jaki cud chodziło ?
 
Miałem odpisać ale zacytuje kawałek klasyka " Nie dyskutuj z idiotą..." pozdro i współczuje posiadania tylko 8 szarych komórek.
 

DeletedUser

Guest
Owszem, ten klasyk doskonale maskuje napis jaki się pod nim kryje: nie mam dowodów/argumentów/nie grałem na tym świecie.
 
Do góry