Sytuacja na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Kuba jaki jest Twój nick w grze? Pozdrowienia od Marty i Michała z IM65:D
 

DeletedUser14968

Guest
Czesc doktorku
bije sie tu czasem jakas czolowka?
czy gwiazdorow zabraklo i tyko forumowi sa?
moze jakies nowe gwiazdy sie pojawiaja?

Gdzie Smoczy w szkole :D???
jak masz kontakt ze zlosnica to daj jej znac, ze zgubiem jej numer i ts tez nie am...jak moze to niech sie odezwie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
święty zagrał byś a nie marudził ,fakt świat wolny ale dla każdego się coś znajdzie ,może byś trochę pociągnał grę bo nie może być tak żeby jeden sojusz lał wszystkie sojusze w koło ,robi się to nudne i przydało by się trochę rozrywki.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
święty zagrał byś a nie marudził ,fakt świat wolny ale dla każdego się coś znajdzie ,może byś trochę pociągnał grę bo nie może być tak żeby jeden sojusz lał wszystkie sojusze w koło ,robi się to nudne i przydało by się trochę rozrywki.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

co tam słychać na myj/się/oni ?
 

DeletedUser9820

Guest
Jak tam sytuacja? Nadal Chwyty biją wszystkich bezlitośnie?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9820

Guest
Kolega Timek chce spostować wielkość WCHD :) codziennie tracą miasta?
 

DeletedUser26033

Guest
No na razie są top 1 także nie jest z nimi aż tak źle, ale wydaje mi się że chłopacy przeszli do defensywy... na Helorusie też tak było?
 
o kurde jaki napinacz forumowy :D
porównaj skład sojuszu z Helorusa z ten który tutaj jest (tutaj jest kilku graczy Kroniki + wiele nowych zwerbowanych na serwie)
grupka graczy przyszła tutaj grać lajtowo by oczekiwać na grudniowy serwer, zreszta przegladajac staty nie widze by ta grupka z helorusa tracila jakies miasta

Kolega Timek chce spostować wielkość WCHD :) codziennie tracą miasta?
to ciekawe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26033

Guest
Mnie na Helorusie nie było, więc nie wiem co tam się działo, ale ktoś wspomniał o powtórce z Helorusa to pytam ;)
 
Mnie na Helorusie nie było, więc nie wiem co tam się działo, ale ktoś wspomniał o powtórce z Helorusa to pytam ;)

Jeśli grają bez paktów, militarnie będą na plus i wygrają cuda to można powiedzieć że to będzie powtórka:) Cieżko wygrac 2 serwery w taki sam sposób nawet gdyby byly te same ekipy na nich

Trzeba po prostu poczekać, mają nowych graczy, słabsze ogniwa to tracą miasta - normalna sprawa ale Ci gracze nabiora doswiadczenia, naucza sie czegos i na kolejnym swiecie moga grac juz duzo lepiej.
 

DeletedUser27580

Guest
Ja wam powiem jak to było z tym tymkiem całym :D
Dołączył do nas z jakimiś kolegami jak jego sojusz się posypał gdy ich loża seniorów przycisnęła :D:D Jak loża im nie odpuszczała to stwierdzili, że mają do nas za daleko i odchodzą :< Oczywiście założyli sobie swój sojusz, pobawili się przez 3 dni i w tym czasie napisali wiadomość w stylu "nie chcemy z wami walczyć, będziemy sobie żyć obok". No ale po kilku dniach ich sojusz przestał istnieć, a oni jak widać znaleźli się u loży :D

Timek96 -wg mnie to ty nie masz prawa głosu jeśli mówimy o walce, masz 120k pw tyle miesięcy po starcie serwera, zdecydowanie nie jesteś wojownikiem :)

A co do Chwytów - na top 10 sojuszy mamy 6 wojen bodajże :D Od startu serwera o to nam chodziło, bynajmniej tym którzy weszli tu z kroniki(aktualnie jest na 19, pozostałe 70 osób to ludzie zrekrutowani już tutaj)
 

DeletedUser9820

Guest
Od początku mieliście pon do którego ciężko Wam się było przyznać. Teraz jakiś pakt z Kropkami... Ponad 10 miast w 2 tygodnie zabrane przez " nie wojowników"... Trochę pokory
 

DeletedUser28627

Guest
Przyjacielu niby tak "wszystkich" na świecie bijecie z nikim nie paktujac a pakt z "Biabelki kici kici" czy z "kropka nad i " to się z kosmosu wziął .
Ładne napisałeś o koledze Timku . Moze znudzilo sie nam granie z osobami co widza tylko czubek swojego nosa a reszte maja w //ciach// a do "wojownika"Szkoda że ten "wojownik" zabrał wam ostatnio 2 czy 3 miasta. boli wiem że boli ...
Daruj sobie następnym razem
Tyle odemnie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry