Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Hej wszystkim
I przykro i kamień z serca jednocześnie:) W końcu można się skupić na bardziej perspektywicznych światach:)
Gratulujemy Wam. Zajebista robota. Można powiedzieć, że odzyskaliście swoje i potwierdziliście dominacje.
Do zobaczenia na kolejnych światach.
 

DeletedUser22396

Guest
"Dwie nadzieje i klęski dwie...Nie ma co nad tym ronić łez rozłamał nam się stół.";)
 

DeletedUser19924

Guest
A ja z tego miejsca muszę stwierdzić, że czegoś takiego dawno nie widziałem. Offowcy układali akcje i porażki...przyszedł defowiec, który za ataki nigdy się nie brał, rozpisał wszystko i akcja zakończona sukcesem, nawet podwójnym :)

No i pomocnik też zasługuje na słowa uznania!

KMWTW
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser4218

Guest
A ja ze swej strony chciałam podziękować wszystkim za dzisiejszą walkę i zaangażowanie,
zarówno naszym jak i przeciwnikom. Dla Was podziękowania za wspólną zabawę i trzeba przyznać,
że na koniec poprzeczkę nam podnieśliście :)

Co jak co, ale odkąd gram w grepo nigdy nie miałam tylu punktów z jednej akcji i to za ataki.
W obronie i owszem, ale nie za ataki. No ale jeśli taki deffowiec jak ja, zrobił 5k ogni,
to już sobie wyobraźcie jak nam zależało :)

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich co dziś walczyli :)
 

DeletedUser11447

Guest
I ja również bardzo chciałabym podziękować swojemu sojuszowi, w którym grałam od samego początku aż do końca i nigdy w życiu nie miałam i nie znałam lepszej ekipy.

Wiem, wiem, powiecie, że czasami i krzyczałam i się rzucałam jak piskorz, baaaaa a nawet zmuszałam, ale na tej akcji zależało mi chyba jak na żadnej w życiu. Gdyby nie wyszła, to nie wiem co by się dalej działo, bo dużo ludzi po niej odeszłoby z serwera tak czy inaczej. Determinacja więc była wielka i dobrze, że się skończyła sukcesem :)

Ale chciałabym również podziękować godnym przeciwnikom. Bardzo długo opieraliście się i skutecznie broniliście miast na piramidzie.
A dziś, cóż - chyba warto jednak było poświęcić już tę ostatnią nockę i ostatni dzionek na inspirującą zabawę :) Dziękuję
 

DeletedUser

Guest
W sumie to nawet sie ciesze, ze Wam sie udalo przejac ta piramidke. Chociaz swiat juz nie bedzie juz tak podtrzymywany przy zyciu :p dlatego gratulacje dla Was
 
Piękna walka wczoraj była :)
Czekanie na raporty 40 minut było koszmarem. Pierwszy raz widziałam taką "zawieszkę" serwera :)

Wielki szacunek dla andrzej1411 za obronę, trzeba mieć naprawdę dużo cierpliwości aby bronić miasta na które leci 1018 ataków. Szczerze podziwiam :)
 

DeletedUser11447

Guest
Czemu garudo piszesz, że walka była nierówna?

Przecież my w sumie sami, no prawie sami lecieliśmy na Was z atakami. I tak cud, że udało się jakoś poderwać ludzi do walki na tym już mocno wyciszonym świecie, widać czasami przydaje się ten mój choleryczny charrrrakterek :) a nie tylko całe zło z niego, że umarłego ponoć podniosę jak mi zależy - no moim zdaniem przesada :)

Wiesz, chyba zapomniałeś, że widziałam po przejęciu miasta ile wpływało wsparć i od kogo płynęły wsparcia. Dlatego uważam, że jak już to była to liczebnościowo nierówna walka, ale to my byliśmy w tej nierównej mniejszości.

I nie chwaląc się zanadto - akcja była po prostu bardzo dobrze przygotowana, przemyślana i później kierowana. Oczywiście, że błędy też były, ale generalnie wyciągnęliśmy wiele wniosków i teraz wiedzieliśmy już jak do Was podejść
 
Mówię o całym świecie. Dostawaliśmy łomot i to niezły, nie można tego nazwać równą walką gdy w zabieracie po kilkanaście nawet kilkadziesiąt miast a my marne kilka
Prawdę mówiąc byłem zaskoczony że udało nam się przez tak długi czas odpierać ataki. Też nie chwaląc się i nie ujmując zasług mieliście trochę szczęścia z tym eventem :)
20% do ataku to sporo. Jeszcze kilku czołowych graczy na urlopie, odpadło kilkaset miast z deffem :(
Nie mniej gratki za akcje :p
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...i też trochę pecha przez ten event. Trzeba było czekać z akcją trochę czasu, a potem wszystko przekładać o kolejne kilka dni, bo Inno rekompensowało swoje błędy wydłużając bonus. Przez to kilka osób też nie mogło wziąć udziału w akcji...
 

DeletedUser11447

Guest
Ten "kolega" nie ma honoru, jak przystało na topowego zdrajcę i obłudnika, nie warto sobie nim zawracać głowy Ikollini
 

DeletedUser28258

Guest
ellcomendante :DDDDDD hahahha
weź się schowaj bo kretem jesteś numer 1, już nie powiem że gracze wstydzą się ciebie. :p:p:p:p:p:p:p
Ciekawe co tutaj zrobisz:rolleyes:
 
Trzeba go Marta trochę naprostować :)

Wyraźnie świat już zbliża się do końca "zrobił już swoje", wstydzić się to tylko on powinien ;)

Czy ja wiem ja się niczego nie wstydzę.
Myślałem co robie

ellcomendante :DDDDDD hahahha
weź się schowaj bo kretem jesteś numer 1, już nie powiem że gracze wstydzą się ciebie. :p:p:p:p:p:p:p
Ciekawe co tutaj zrobisz:rolleyes:
Tez bym się wstydził jakbym z tobą grał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry