Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To nie było podchwytliwe pytanie, jednakowoż głupio mi było postawić sam znak zapytania. Ja mu mówię, że Sigma Wilki rozbierała, a On mi na to, że sobie świetnie radzili bo Melonom 5 miast zabrali... :eek:
U Was redka wszystko jasne, bo Loczek nie zagląda na forum (chyba), Grzesiek się przyzwyczaił, a Dexowi jak zwykle wszystko jedno czy jest dobry czy zły, więc Wam przytakują. W naszej, nazwijmy to "dyskusji", każdy chce być ten dobry, a że postaci mniej medialne, to i takie "celebryty" jak Wy nie kumają o co biega...

Nigdy nie miałem talentu pedagogicznego, więc postaram się napisać prosto.
Ja uważam, że Weed i Jego Wilki były przez nas rozbierane, po czym Roma ich przygarnęła, po czym źle mu było, że nie mógł sobie porządzić, po czym poleciał na m75 (czy gdzieś tam) a myśmy wzięli wioski.
Weed uważa, że radzili sobie świetnie, bo zabrali Melomanom 5 wiosek, po czym przeszli do Romy, po czym w podzięce kopnęli ich w zad i popłynęli na m75 (czy gdzieś tam) zostawiając nam swoje wioski.

W sumie to mam nadzieje, że o to chodzi, bo jak nie to już sam nie wiem
 

DeletedUser26668

Guest
Kurde aż spojrzałem w staty iiii.. 0 miast zabranych przez SIGME :( rozbierać to wy mogliście siebie nawzajem ;D

Chyba coś ci się nie udało
smiley_emoticons_no_sad.gif


I nie mówię że sobie świetnie radziliśmy, tyle że nikt nas nie rozbierał :) Sigma nie chciała z nami gadać aż tu Gmart się od nich odwrócił i nagle pojawiły sie propozycje godne grzechu :) cóż sigma chciała wygrać tą wojnę dyplomacją.. nie wygrała.. na pewno nie do końca :) bo dopóki ja mam miasta to nie wygraliście :)
_____
"po czym źle mu było, że nie mógł sobie porządzić" byłem radnym ROMY, i starałem się jak mogłem. Ale cóż nie czułem się tam dobrze bo i tak byliśmy postrzegani jako ci drudzy :) Nieraz pomysły które rzucałem na radzie znikały od tak pod stertą spamu.. :)
No ale cóż jak to leśniak napisał jestem zdrajcą polskiego grepolis :D większego nie będzie :D ! bo przecież knułem to od początku!
Tylko po co marnowałem czas, surowce, jednostki by pomagać ROMIE? podbijałem wiochy i oddawałem najmniejszym graczom.. Teraz dzięki mnie mogą sobie grać ładnymi wioskami :D nawet zostałem graczem miesiąca w ROMIE :D !

Ale dziwi mnie tylko jedno ;D tylu graczy dochodzi i odchodzi z sojuszy :D Dlaczego boli was najbardziej moja osoba?
Bo jestem dobry (i to żadne przechwalanie tylko jako takie fakty)?

A nie ! to dlatego że tydzień przed odejściem napisałem do swoich żeby sobie wioski gdzieś daleko założyli :) Bo oni i tak i tak by odeszli :) przyszliśmy tu razem i razem byśmy skończyli ;)

Tyle odemnie w tej bez sensownej konwersacji :D

____
A u nas hm
Sigma dobra bo wkońcu sigma
Roma też dobra bo jest z sigma
melo też dobrzy bo z sigma

Weed i wilki złe tfu ! ble ! przeklinać będzie ich całe grepolis 100 lat do przodu
bumy złe bo rolki robią, oj nie dobrzy ! :D
OIOM tez zły bo romie wioski kradnie! oj nie ładnie! :D
 

DeletedUser15806

Guest
Do poruszonych kwestii sie nie wtracam, bo nic o nich nie wiem, pomimo ze padl tu moj nick. Ale ten tytul gracza miesiaca mnie zainteresowal. Jakie sa kryteria przyznawania ?
 

DeletedUser15216

Guest
To nie było podchwytliwe pytanie, jednakowoż głupio mi było postawić sam znak zapytania. Ja mu mówię, że Sigma Wilki rozbierała, a On mi na to, że sobie świetnie radzili bo Melonom 5 miast zabrali... :eek:
U Was redka wszystko jasne, bo Loczek nie zagląda na forum (chyba), Grzesiek się przyzwyczaił, a Dexowi jak zwykle wszystko jedno czy jest dobry czy zły, więc Wam przytakują. W naszej, nazwijmy to "dyskusji", każdy chce być ten dobry, a że postaci mniej medialne, to i takie "celebryty" jak Wy nie kumają o co biega...

Nigdy nie miałem talentu pedagogicznego, więc postaram się napisać prosto.
Ja uważam, że Weed i Jego Wilki były przez nas rozbierane, po czym Roma ich przygarnęła, po czym źle mu było, że nie mógł sobie porządzić, po czym poleciał na m75 (czy gdzieś tam) a myśmy wzięli wioski.
Weed uważa, że radzili sobie świetnie, bo zabrali Melomanom 5 wiosek, po czym przeszli do Romy, po czym w podzięce kopnęli ich w zad i popłynęli na m75 (czy gdzieś tam) zostawiając nam swoje wioski.

W sumie to mam nadzieje, że o to chodzi, bo jak nie to już sam nie wiem

Szczerze to trudno mi sobie przypomnieć położenie Wilków, wiem tylko że było kilku gdzieś w okolicy, kilku gnębiłem bo genialnie się na nich pw biło, aż szkoda było podbijać szczególnie że na większości miast siedziały rezerwacje na wieczne nie oddanie od Romy o co nieźle się pieniłem no ale nie ja w tedy dowodziłem...

zabrali nam 5 miast ? sam jestem zaskoczony że aż tyle miast padło, ale w każdym sojuszu znajdą się tacy co zaglądają raz na 24h do grepo i nawet im się o buntach napisać nie chce...
 

DeletedUser26668

Guest
Gmarty ogólna ankieta w sojuszu byla :D kryteria byly dowolne mogłeś kogos wybrac bo dobrze gra albo bo ma fajne cycki :)

Ahmed wiesz tu nie chodzi o to czy wam zabraliśmy bo wy nam tez zabraliscie :) ale stwierdzenie ze sigma nas rozbierala jest śmiesze bo nie podbili nam wiochy nawet:)
 
witam,rzadko sie odzywam na forum,ale mam pytanie do weedbless,o co chodzi z ta Sigma,az tak cie boli ten sojusz,nie rozumiem,z tego co widzialem to weszliscie do Romy z niej wyszliscie i to wszystko,a ty caly czas tylko Sigma i Sigma,nie wiem co ten sojusz ci zrobil,zabral ci zloto,zablokowal privy,czy moze sniezkami walil w miasta,wez sie ogarnij i daj juz spokoj Sigmie,bo juz to sie zenujace robi
pozdrawiam harnas
 

DeletedUser26668

Guest
Harnas poczytaj wczesniejsze wpisy to zobaczysz:) to wy sie szczycicie ze nas rozbieraliscie... Moze burzenie murkow to rozbieranie :D
 

DeletedUser4387

Guest
Walczymy, i to Was boli: ))) przeciez dawno powinno nas nie byc

Przestań Gmart
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Myślisz że wygrasz turniej choć odpadłeś w grupie. Który to już świat? Kiedy lecimy z tobą jak Rookie roku?
I tu nie chodzi o plecy. Szacunku nie mierzy się ilością kupionych lajków. Jak masz kompleksy i jesteś tępy to spróbuj kupić se IQ.
 

DeletedUser15806

Guest
Przestań Gmart
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Myślisz że wygrasz turniej choć odpadłeś w grupie. Który to już świat? Kiedy lecimy z tobą jak Rookie roku?
I tu nie chodzi o plecy. Szacunku nie mierzy się ilością kupionych lajków. Jak masz kompleksy i jesteś tępy to spróbuj kupić se IQ.
Widze , ze powrot do tematu. Skoncz z ta slepa nienawiscia. Daj mi spokoj , skup sie na grze. , bo to tylko gra. W ktorej rozbiliscie nas ale nie potraficie ciagle dobic. Moze sie Wam za jakis czas uda, a moze nie. Ale to ciagle bedzie gra wiec schowaj urazona dume i graj.
 

DeletedUser

Guest
Kurde aż spojrzałem w staty iiii.. 0 miast zabranych przez SIGME :( rozbierać to wy mogliście siebie nawzajem ;D

Chyba coś ci się nie udało
smiley_emoticons_no_sad.gif


I nie mówię że sobie świetnie radziliśmy, tyle że nikt nas nie rozbierał :) Sigma nie chciała z nami gadać aż tu Gmart się od nich odwrócił i nagle pojawiły sie propozycje godne grzechu :) cóż sigma chciała wygrać tą wojnę dyplomacją.. nie wygrała.. na pewno nie do końca :) bo dopóki ja mam miasta to nie wygraliście :)
_____
"po czym źle mu było, że nie mógł sobie porządzić" byłem radnym ROMY, i starałem się jak mogłem. Ale cóż nie czułem się tam dobrze bo i tak byliśmy postrzegani jako ci drudzy :) Nieraz pomysły które rzucałem na radzie znikały od tak pod stertą spamu.. :)
No ale cóż jak to leśniak napisał jestem zdrajcą polskiego grepolis :D większego nie będzie :D ! bo przecież knułem to od początku!
Tylko po co marnowałem czas, surowce, jednostki by pomagać ROMIE? podbijałem wiochy i oddawałem najmniejszym graczom.. Teraz dzięki mnie mogą sobie grać ładnymi wioskami :D nawet zostałem graczem miesiąca w ROMIE :D !

Ale dziwi mnie tylko jedno ;D tylu graczy dochodzi i odchodzi z sojuszy :D Dlaczego boli was najbardziej moja osoba?
Bo jestem dobry (i to żadne przechwalanie tylko jako takie fakty)?

A nie ! to dlatego że tydzień przed odejściem napisałem do swoich żeby sobie wioski gdzieś daleko założyli :) Bo oni i tak i tak by odeszli :) przyszliśmy tu razem i razem byśmy skończyli ;)

Tyle odemnie w tej bez sensownej konwersacji :D

____
A u nas hm
Sigma dobra bo wkońcu sigma
Roma też dobra bo jest z sigma
melo też dobrzy bo z sigma

Weed i wilki złe tfu ! ble ! przeklinać będzie ich całe grepolis 100 lat do przodu
bumy złe bo rolki robią, oj nie dobrzy ! :D
OIOM tez zły bo romie wioski kradnie! oj nie ładnie! :D

Chyba masz jakieś inne statystyki. Był WolfPack i był WolfGang, sam zabrałem Wam 7 miast i tylko w jednym był jakikolwiek opór.

Nas nie boli to, że odszedłeś. Nas wkurzyło to jak to zrobiłeś, bo kombinowałeś za plecami i w masie do "swoich" nie pisałeś tylko o zakładaniu miast na m75, ale o tym, że będziesz klinować i nikt Was nie ruszy. Nie wyczytałem tam żadnej informacji na temat tego, że będziesz coś ustalał z radnymi, tylko po prostu mieli się przygotować na wyjście z Romy i bronienie miast. Gdybyś załatwił to rozmawiając otwarcie to jestem pewny, że inaczej by się to skończyło.

Czy ktoś mówił, że Bumy są złe ? Bumy są dobre bo walczą, Wilki oddawały miasta
 

DeletedUser26668

Guest
To pokaz mi to gdzies w statach bo moje chyba w takim razie sa zle :0 wolfgang to byla akademia :)

Juzzz to widze :) skonczylo by sie tylko na tym ze szybciej byscie nas podbili bo byscie sie przygotowali.


A ty nadal z tym ze nikt nas nie ruszy daj mi jakis dowód ze tak pisalem? Jak piszemy prawde to cala a nie wymysły :) chcesz sie jakos wybic w tej konwersacji? Poczuć sie lepszy? Skoro klamstwem do tego chcesz dojsc to brawo ty :p

Nie dalej jak 3 dni temu bylo pisane ze wielka sigma atakuje bumy a oni nie dobrzy rolki robia ;0

Haha ale powodu do dumy nie masz bo 7 czlonowa koalicja ponad 2k wioch vs 150 miasteczek a i tak bronilismy się od poniedzialku do soboty bo wtedy kiliu poszlo na urlop i walki ustaly :) na jedno nasze miasto przypadało do 10 waszych a i tak topiliscie się jak dzieci :) ot cala sigma wali kolona 15 s po ogniach .. I nawet nie uczy się na bledach bo za godzine wysyla na to samo miasto kolona który znowu topi się na klinie no ognie byly daleko w drodze powrotnej :) nie macie sie czym chwalić naprawdę ;))
 

DeletedUser26517

Guest
To jest żałosne weed bo moim zdaniem od początku Yo kombinowales ale chciałeś się schować w cieniu w tym wypadku Romy. w masie pisałeś jasno jak było to mówione dla mnie śmieszna sytuacja bo to przez cb i a datę zaczęło się dziać źle chciałem ci pomoc być kolega ale jak zobaczyłem tego masa to mnie zamurowalo w moich oczach nigdy nie byłeś i nie będziesz dobrym graczem pozdrawiam

Oj Leśniak ty najbardziej sie zaklinales ze nie bedziesz nas atakowac i co? Pierwszy w bonusie leciałes :) Juz sigme polubiles? :) Sigma wie ze kazaliscie mi do oiomu i bumow pisac o pakt? O tym ze chcieliście tez odejsc od nich? Nie? Oj to chyba wygadalem :)

Moze i bede zdrajcą, ale wole robic cos otwarcie niz grac pod siebie w wielkiej koalicji :)

Chciałem ci pomoc ale jak się dowiedziałem o tym masie czar prysnal i nie klam bo akurat ciebie ani razu nie zaatakowalem wiec do trzymałem słowa. a wywklekanie rzeczy z ukrytej zakładki jest po prostu chamstwem z waszej strony :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25703

Guest
Czyli Wilki - Sigma+Roma to kto jest ten dobry a kto jest ten zły? Znaczy kto kogo mocniej leje?
 

DeletedUser26668

Guest
Uwierz lesniak ze gralem jak się tylko dalo dla romy. Inaczej bym sie tak dla niej nie staral. Zobacz sobie kiedy zalzylem wioche na 75.

Tak to bylo wtedy kiedy roma skarcila mnie bo polecialem na bumy.. Wtedy zobaczyłem ze nie ma w was nic ducha wojny :) a to byly tydzien przed odejsciem wiec poltora miesiaca gralem dla was calym soba :)

Coz nie musze byc dla ciebie dobrym graczem :) zdanie wkurzongo grajka raczej nie jest obiektywna :) mozemy isc ma nowy swiat i tylko ty vs ja :) zobaczymy kto jest dobrym graczem:)

A co do rady, coz udajecie honorowych, bo przeciez roma nikogo nie zdradzila.. A juz tydzien po przejsciu do was, gdy nie mialem nawet w planach żadnych zdrad mieliście dyskusje na radzie zeby opuścić koalicje :)

Kto jest gorszy ja bo ja opuściłem? Czy wy jak co chwile próbujcie to robic ale boicie sie bo wiece ze sigma was zje :)
 

DeletedUser

Guest
Czyli Wilki - Sigma+Roma to kto jest ten dobry a kto jest ten zły? Znaczy kto kogo mocniej leje?
Wychodzi na to, że nikt nie jest zły, albo nikt nie jest dobry już sam nie wiem. Co do lania to też już sam zaczynam się gubić, bo podobno 100 miast stracić w parę dni to żaden wynik, bo parę kolonów szło 15 sekund po ogniach i udało się je utopić. Co zrobisz, nikt grać nie umie
 

DeletedUser26517

Guest
Uwierz lesniak ze gralem jak się tylko dalo dla romy. Inaczej bym sie tak dla niej nie staral. Zobacz sobie kiedy zalzylem wioche na 75.

Tak to bylo wtedy kiedy roma skarcila mnie bo polecialem na bumy.. Wtedy zobaczyłem ze nie ma w was nic ducha wojny :) a to byly tydzien przed odejsciem wiec poltora miesiaca gralem dla was calym soba :)

Coz nie musze byc dla ciebie dobrym graczem :) zdanie wkurzongo grajka raczej nie jest obiektywna :) mozemy isc ma nowy swiat i tylko ty vs ja :) zobaczymy kto jest dobrym graczem:)

A co do rady, coz udajecie honorowych, bo przeciez roma nikogo nie zdradzila.. A juz tydzien po przejsciu do was, gdy nie mialem nawet w planach żadnych zdrad mieliście dyskusje na radzie zeby opuścić koalicje :)

Kto jest gorszy ja bo ja opuściłem? Czy wy jak co chwile próbujcie to robic ale boicie sie bo wiece ze sigma was zje :)


Dobrym graczem chodziło mi raczej pod względem zachowania wobec ludzi wroga etc . ale można kiedyś wejść.
Tylko ze my się umówiliśmy na farsali ze z sigma gramy, nie lamiemy zawartych porozumień

Wychodzi na to, że nikt nie jest zły, albo nikt nie jest dobry już sam nie wiem. Co do lania to też już sam zaczynam się gubić, bo podobno 100 miast stracić w parę dni to żaden wynik, bo parę kolonów szło 15 sekund po ogniach i udało się je utopić. Co zrobisz, nikt grać nie umie
No właśnie przecież my grać nie umiemy :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ty nadal z tym ze nikt nas nie ruszy daj mi jakis dowód ze tak pisalem? Jak piszemy prawde to cala a nie wymysły :) chcesz sie jakos wybic w tej konwersacji? Poczuć sie lepszy? Skoro klamstwem do tego chcesz dojsc to brawo ty :p

weedbless 03.12.16 o godzinie 21:32
Witajcie Wilki!



Czas planowanego przywrócenia WolfPacku to 11.12(niedziela za tydzień).

Musimy być przygotowani na 100% !
Niech każdy zastosuje się do planu a nikt nas nie ruszy!


1) OD dziś! zaprzestajemy wspierać ROME, SIGME i Melomanów !
Nie wysyłamy wsparć, nie atakujemy dla nich! tłumaczcie się ze nie macie wojo itp itd !

2) W każdym mieście na morzu 55 macie mieć mur na poziomie 25,wieżę falangę i taran!

w tydzień można wybudować nowe miasto więc myślę że nikomu to trudności nie sprawi

3) do końca tygodnia dobrze jak by każdy miał dwie paczki birem po 400
nie będziemy bronić buntów w tradycyjny sposób, będziemy wszystko klinować więc każdy trochę birem potrzebuje. ja mam 4000 więc będę klinował co się da ale wiadomo co swoje to swoje !

4) Do końca tygodnia każdy ma mieć miasto na morzu 75 !
tutaj są 4 miejsca pod założenie miasta Wyspa 183599 i Wyspa 183617, Wyspa 183603 a także miejsca na wyspach bez wiosek rolniczych.
jak by ktoś chciał 2 wioski mogę oddac po 2000 pkt 75.01.Kolonia Karna i 75.04.Kolonia Karna

5) Myślę ze po przejściu do Wolfpacku będziemy mieć kilka ataków ze strony sigmy. Także każdy kto wie że nie będzie w sanie bronić sie akurat w te dni włącza urlop w sobotę (za tydzień) i po kilku dniach wraca jak już się uspokoi.


Jeśli są jakieś pytania to pisać ! :)

weeed !


Wedle życzenia. A jeśli już jesteśmy w temacie kłamstw, to proszę o cytat, gdzie było napisane, że Bumy są "be" bo rolują miasta. Owszem wspomniałem o tym, bo robili to masowo, ale czy gdzieś napisałem, że przez to są lepsi czy gorsi od kogoś ?
 

DeletedUser23842

Guest
Absolutnie nikt nie pisał że Bumy są złe bo rolują, wręcz przeciwnie. To bardzo dobry i wymagający przeciwnik. Za rolki było owszem sporo irytacji, ale to przede wszystkim dlatego że nie byliśmy do nich przyzwyczajeni i nieco trzeba było zmodyfikować sposób działania.
Gramy i bawimy się dalej
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser28117

Guest
Jestem tego samego zdania.
Bawmy sie i grajmy dalej.
Dalej nie pojmuje jak niektorzy az tak bardzo angazuja sie w gre wirtualna.
Zacznijcie medytowac badz pijcie melise bo tak gra Was zjada.
Przyszlam na ten swiat jako Wilk i jak zajdzie taka potrzeba to i go skoncze jako Wilk.
Gdyby nie to, ze nie 5 osob, ale ponad 20 chcialo odejsc nie zrobilabym takiego kroku sama.
Roma i Sigma maja niezaprzeczalnie swietnych graczy i mimo tego calego zajscia dalej ich bardzo lubie i serdecznie pozdrawiam;).
Panie Lesniak prosze bardziej precyzowac swoj hejt bo z mojej strony nie ma mowy o otwartym przekazywaniu informacji z Rady Romy.
 
Do góry