[Przekierowano do ticketów] Problem z odznaczeniem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27321
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27321

Guest
Witam. Gram na świecie Baris, a support nie umie mi pomóc, albo nie chce mi pomóc.
W dniu 22.12.2016 dostałam 98 tyś. pkt walki w obronie za wspieranie miast kolegi, który nie wrócił z urlopu. Co najlepsze, gracz, który zdobywa 57 tyś. pkt walki w obronie dostaje odznaczenie Pomocnik Dnia... jak to możliwe? Odznaczenia dziennie dostajemy za zdobycie najwięcej punktów walki w danym dniu. Oczywiście support powinien mieć dostęp do takich informacji, ale sądząc po odpowiedziach i pytaniach osoby z supportu, to chyba nie ma pojęcia, co się dzieje na danym świecie - to kto ma mieć? A więc zakładam temat. Poruszę niebo i ziemię, żeby uzyskać odpowiedź dlaczego w dniu 22.12.2016 nie dostałam odznaczenia Pomocnik Dnia? Mogę sprawdzić każdego gracza na świecie Baris, jeśli trzeba będzie. I nie chodzi wcale o te odznaczenie, ale o zasady, które wprowadziliście, a do których się nie stosujecie. Jeśli ta gra ma być fair, to niech będzie fair.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odznaczenia przyznawane są przez system gry, wedle zasad dokładnie takich samych dla wszystkich graczy i na wszystkich światach. Niestety skoro informacja o osobie, która otrzymała dane odznaczenie nie jest publikowana w grze, suportowi nie wolno takiej informacji podać. Możemy jedynie sprawdzić czy spełnione zostały warunki jej przyznania.
 

DeletedUser11944

Guest
jak uzywalas zmyslow, a gracz, ktory dostal blache ich nie uzywal to wszystko jest jak nalezy
 

DeletedUser27444

Guest
Odznaczenia przyznawane są przez system gry, wedle zasad dokładnie takich samych dla wszystkich graczy i na wszystkich światach. Niestety skoro informacja o osobie, która otrzymała dane odznaczenie nie jest publikowana w grze, suportowi nie wolno takiej informacji podać. Możemy jedynie sprawdzić czy spełnione zostały warunki jej przyznania.
Jeżeli można sprawdzić ile kto punktów zdobył konkretnego dnia to informacja kto ma pomocnika czy inną blachę nie powinna być tajna ale ...
Ważniejsze jest że sprawdzenie kto miał najwięcej punktów z obrony jest możliwe bez udziału supportu , jeżeli jeszcze ten gracz który tego odznaczenia nie dostał deklaruje że tylko z tej obrony ma punkty konkretnego dnia i ma ich najwięcej na serwerze to faktycznie support powinien sprawdzić o co biega z tym przydzieleniem ...
Ale pierwszy raz słyszę że punkty przydzielone z bonusem sa hmmm mniej ważne ... muszę widać coś doczytać .. znowu ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Trzeba się dokształcić w tym, bo nie ma jasno sprecyzowanego tego...w dodatku zmienia się to bez podania do wiadomości ogólnej.
 

DeletedUser28910

Guest
Witam,
nie jestem pewna, czy powinnam pisać to w tym miejscu, ale również mam problem z odznaczeniami.
Gram w Oropos i pomimo tego, że awansowałam do top 100 i top 30, nie dostałam za to odznaczeń.
Jeśli to nie to miejsce, przepraszam i pozdrawiam.
 

DeletedUser11944

Guest
za krotko swiat trwa jeszcze, troche czasu musi uplynac od poczatku serwera zeby zaczeli je przyznawac, ale ile czasu musi uplynac to juz Ci dokladnie nie powiem, na pewno to troche tygodni trwa
 

DeletedUser19924

Guest
Wczoraj o tym pisałem, ale ostatecznie usunąłem. Na pewno jest tak, jak piszesz, ale wydawało mi się, że ta "blokada" trwała 30 dni tylko...a tutaj świat już ma ponad miesiąc i odznaczeń nie ma. Także warto, aby się ktoś z supportu wypowiedział na ten temat i rozwiał wątpliwości.
 

DeletedUser5

Guest
Informacja na ten temat jest w wiki, konkretnie w tym miejscu, więc pozwolę sobie zacytować:

Niektóre z odznaczeń przyznawane są z pewnym opóźnieniem, zwłaszcza na nowo otworzonych światach. Te, które dotyczą rankingów świata i morza pojawiają się po 60 dniach od startu danego świata. Z kolei grabieżca, agresor, obrońca, pomocnik oraz zdobywca dnia przyznawane są po 30 dniach od startu danego świata.
 

DeletedUser19924

Guest
No właśnie coś mi świeciło z tymi blaszkami i 30 dniami...a na ten ranking zazwyczaj nie zwracałem większej uwagi i przez to wszystko wrzuciłem do jednego worka :) Dzięki za sprostowanie!
 

DeletedUser5

Guest
Agresor dnia, Obrońca dnia, Pomocnik dnia - liczą się punkty walki. Jakiś czas temu zostało zmienione działanie i opis tych odznak w grze, teraz jest "udało ci się zdobyć X punktów walki".

Nieustępliwy wojownik i odznaki takie, jak przykładowo Czaszki szermierzy - liczą się jednostki. W opisie też jest informacja "zabito X jednostek" czy "zabito X szermierzy".
 
Do góry