Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Wszyscy na Kronikę a dlaczego? Bo to najlepszy sojusz na świecie i każdy inny na naszym miejscu nie dałby sobie rady

No bez przesady, ja Was nie biję
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Luzik.

Światek fajny, jest co robić jak w koło czerwono.
My nie mamy żadnych paktów, a gra nas tylko garstka ;)
 
Wszyscy na Kronikę a dlaczego? Bo to najlepszy sojusz na świecie i każdy inny na naszym miejscu nie dałby sobie rady

Gratuluję głębokiej wiary w siebie i w sojusz:) Proponuję jednak szampan odłożyć na później - smakuje lepiej schłodzony;) Wcześniej wypity może mieć lekko cierpki lub gorzki smak i może popsuć zbyt wczesne świętowanie:)
 
Gratuluję głębokiej wiary w siebie i w sojusz:) Proponuję jednak szampan odłożyć na później - smakuje lepiej schłodzony;) Wcześniej wypity może mieć lekko cierpki lub gorzki smak i może popsuć zbyt wczesne świętowanie:)

Wiary nie brakuje a szampana jeszcze nikt nie pije :p Póki co tylko nowe nabytki zaskakujecie kolonami bo palików nie liczymy:p ledwo się ktoś pojawi i już leci kolon :). Nie zapominaj że gramy przeciwko topce, co 2 dni rozwalamy okupacje gdzie stoi po 16k birem i więcej. Dzisiaj było też kilka okupacji i nie wszystko udało się odbić przez mały błąd w decyzji. Kilka osób posłało na złe miasto ognie (gdzie powinien być tylko mit) ale nikt nie rozpacza. Podbijamy więcej niż tracimy to najważniejsze, kilku graczy wycofamy z frontu i będzie zupełnie inaczej.

Zawsze można to zmienić
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Ona sobie ustawia same kolory :p przypisuje sojuszom i wszyscy sa dlatego na czerwono :D

Luzik.

Światek fajny, jest co robić jak w koło czerwono.
My nie mamy żadnych paktów, a gra nas tylko garstka ;)

był przestój w pewnym momencie ale wszystko wraca na właściwy tor, najważniejsze że sporo się dzieje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28925

Guest
Cześć na imię mi Tomek zacząłem grać dopiero na tym serverze. Ostatnio pomyślałem o doładowaniu przez sms na złote monety i nie chce to działać. Jak biorę opcję którą chce tą tańszą to wyskakuje białe tło i nic więcej.
 
Ticketa napisz bo tutaj możesz nie otrzymać odpowiedzi, team już mało co się tu udziela prawdopodobnie z braku kompetencji :D

btw te pytanie zadałeś w złym miejscu ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5

Guest
Cześć na imię mi Tomek zacząłem grać dopiero na tym serverze. Ostatnio pomyślałem o doładowaniu przez sms na złote monety i nie chce to działać. Jak biorę opcję którą chce tą tańszą to wyskakuje białe tło i nic więcej.

Napisz proszę zgłoszenie do obsługi w tym miejscu, sprawdzimy z czym może być problem :)
 
Wiary nie brakuje a szampana jeszcze nikt nie pije :p Póki co tylko nowe nabytki zaskakujecie kolonami bo palików nie liczymy:p ledwo się ktoś pojawi i już leci kolon :). Nie zapominaj że gramy przeciwko topce, co 2 dni rozwalamy okupacje gdzie stoi po 16k birem i więcej. Dzisiaj było też kilka okupacji i nie wszystko udało się odbić przez mały błąd w decyzji. Kilka osób posłało na złe miasto ognie (gdzie powinien być tylko mit) ale nikt nie rozpacza. Podbijamy więcej niż tracimy to najważniejsze, kilku graczy wycofamy z frontu i będzie zupełnie inaczej.

Jak to napisałeś - jesteście najlepszym sojuszem na świecie, w zasadzie sprecyzowałbym, że sojuszami;) oczywiście pamiętam o tym, że nikt inny na Waszym miejscu by sobie nie poradził :p nie zapominam o tym przeciwko komu gracie, tak po prostu naszła mnie pewna refleksja po przeczytaniu twojej poprzedniej skromnej wypowiedzi:oops:
 
Yavus :p nikt nie pisze że przeciwnicy to nooby :p sami chcieliśmy jeszcze przed startem walczyć z całym serwerem i dlatego obecnie jest jak jest. Popełniliśmy kilka błędów ale program naprawczy został wprowadzony:D
 

DeletedUser19135

Guest
Widzisz Adaś Wy to zawsze z każdym walczycie przez co ja później nie mam kogo bić ;/
 

DeletedUser19135

Guest
No troszkę późno zacząłem, żebym był bliżej to z chęcią bym się przyłączył do waszych wrogów żeby z wami powalczyć. Bo z Tobą grałem, ale przeciwko jeszcze nie ;)
 
Do góry