Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Zalatuje boskoscia :) staty ladnie pokazuja jak to od poczatku miast nie traciles, a twoje ciagle masy do nas o pomoc w klinowaniu kolonow do ciebie przestalem nawet odczytywac. W sumie masz racje, mam szczescie, ze nie gram blisko Ciebie. Jeszcze bys trafil do naszego soja i nam bys zrobil krecia robote.
 

DeletedUser28762

Guest
Kolejny co grać nie umie i został podbity na początku serwera
smiley_emoticons_bravo2.gif

miasto zabrał Lucek którego nie broniłem ponieważ nie miałem czasu na grę.
kim TY młokosie jesteś ? Oprócz tego że na targu można Cię kupić za 20 złota ?
chodź do nas na chwile tydzień i takie Nooba nie ma.
Zmień sobie nick na "klaun" albo "błazen"
 
Wiadomo dlaczego straciłem miasta więc nie masz co tu kłamać :).
Chętnie zapraszam do mnie z akcją.

nie ma to jak uciec od kogoś na odległość 20h kolonem a potem zapraszać z akcją :D

Zalatuje boskoscia :) staty ladnie pokazuja jak to od poczatku miast nie traciles, a twoje ciagle masy do nas o pomoc w klinowaniu kolonow do ciebie przestalem nawet odczytywac. W sumie masz racje, mam szczescie, ze nie gram blisko Ciebie. Jeszcze bys trafil do naszego soja i nam bys zrobil krecia robote.

najwyżej mielibyście codziennie odbijanie miast z murkiem 25:D gdzie większą ilość defa stanowiłby ląd komedianta by pkt kraść

Kolejny co grać nie umie i został podbity na początku serwera
smiley_emoticons_bravo2.gif

*Anonymous to chociaż potrafi grać, zrobić synchro,klina i cofkę a u ciebie tego nie widziałem
 

DeletedUser27908

Guest
Jeśli ktoś jest nikim to po jaką Anielkę mu odpisywać? Niech prowadzi monolog sam ze sobą i po problemie.

Chciałem wyjść na mądrego i stworzyć neologizm związany z moim handlem jak i nazwą wioski.Niech to znowu się nie udało,muszę poszukać winy w sobie
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
.Chyba źle się poczułem przez moment lepiej obrzucam kogoś błotem i od razu zrobi mi się lepiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Straciłem miasta bo bana miałem, a reszte oddałem wam w waszych rejonach i zachowałem sie fair.
Jedynie co to mi yavus podbił miasto no i gratulację :).
Poprosiłem o pomoc dzików o klinowanie bo miasto miało być LOWCÓW albo wasze, ale co ty wiesz...
Mam u was na froncie kilka miast i gdyby nie moje kliny to nie wiadomo czy bym jeszcze miasto miał, a to że ty jesteś gdzieś na m53 to nie dziwię sie ze orientację masz słabą :).

miasto zabrał Lucek którego nie broniłem ponieważ nie miałem czasu na grę.
kim TY młokosie jesteś ? Oprócz tego że na targu można Cię kupić za 20 złota ?
chodź do nas na chwile tydzień i takie Nooba nie ma.
Zmień sobie nick na "klaun" albo "błazen"
Tobie "bob" i "pędzel" pasuje więc zluzuj muszelkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16770

Guest
Spokojnie pogra jeszcze 2 miesiace bedzie pozniej wystawienie ocen, mamusia pojdzie do szkoly dowie sie i chlopaczek dostanie kare na komputer i tyle z gry.
 

DeletedUser27908

Guest
Urodzinowy świat a jeśli chodzi o ekipy jakoś cienko stosunkowo do Oroposu.
 
Elsłupante , na Twoim miejscu bym się wgl nie udzielał i zmienił nick , każdy wie ,że jesteś kretem i dziwie się ,że jeszcze wakacje Cię trzymają w soju , dorośnij dzieciak
nie masz czym się chawlić bo niczego w tej grze nie osiągnąłeś z wyjątkiem kreta roku .

pozdr
 
Elsłupante , na Twoim miejscu bym się wgl nie udzielał i zmienił nick , każdy wie ,że jesteś kretem i dziwie się ,że jeszcze wakacje Cię trzymają w soju , dorośnij dzieciak
nie masz czym się chawlić bo niczego w tej grze nie osiągnąłeś z wyjątkiem kreta roku .

pozdr
Ty też nic.
smiley_emoticons_baby_junge2.gif

Jakbyś grał ze mną to byś wiedział jak pomocny jestem i mi zależy na sojuszu gdy jest miła atmosfera.

Spokojnie pogra jeszcze 2 miesiace bedzie pozniej wystawienie ocen, mamusia pojdzie do szkoly dowie sie i chlopaczek dostanie kare na komputer i tyle z gry.
Nie mam z tym problemu. 1 Technikum i ponad pasek mam
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28771

Guest
Witam, witam :D forum obserwuję już od jakiegoś czasu. Powodzenia wszystkim, widzimy się po ochronce :p
 

DeletedUser15806

Guest
No sobie wszedlem, bo takie niby super ustawienia. Myslalem zlot gwiazd i orlow bedzie a tu lipa. Najlepsi gracze w sojuszach handlowych siedza. To by zreszta bylo ciekawe jakby Handlarze swiat wygrali : ))
 
Do góry