[Wyjaśnione] Okres ekskluzywności bohaterów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7343
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7343

Guest
Witam,

jako że bardzo mnie nurtuje to pytanie ,a nie mogłem na nie odpowiedzi nigdzie znaleźć to pomyślałem że zapytam tutaj.Jaki okres musi minąć,żeby bohater nie był ekskluzywny? Czy jest to np rok, czy może coś w rodzaju że dwóch ostatnich jest tylko ekskluzywnych?

Mianowicie interesuje mnie Christopholus i nie wiem kiedy będę w stanie go nająć.Dziękuję z góry za odpowiedź :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser19924

Guest
Tego nie wie nikt;) Kwestia uznaniowa Inno...choć ostatnio chyba obiecywano, że będzie się to działo trochę szybciej;)
 

DeletedUser5

Guest
Dropsy, projektanci gry nie ustalili jeszcze dokładnej daty udostępnienia ekskluzywnych bohaterów, natomiast zapisali sobie naszą prośbę i mają pamiętać, żeby niedługo ich odblokować ;) Będę ich regularnie męczyć :D
 

DeletedUser19924

Guest
Najlepiej by było, gdyby oni pozostawali ekskluzywni na światach, gdzie można było ich zdobyć (jak ktoś nie zdobył, to jego wina), a na światach, które powstały po danym evencie, niech będą normalnie dostępni...albo dajcie możliwość ich odblokowania :)
 

DeletedUser7343

Guest
No to będę czekał z niecierpliwością :)
Monety na niego i kilka poziomów na start odłożone :p
 

DeletedUser5

Guest
Odświeżę wątek, bo znamy już szczegóły dotyczące udostępnienia bohaterów ekskluzywnych - Agamemnon, Arystoteles i Christopholus zostaną odblokowani w wersji 2.133, czyli za 2 tygodnie :)
 

DeletedUser11944

Guest
A pojawią się jakieś dodatkowe możliwości na zdobywanie monet wojny i mądrości? Bohaterów jest dużo więcej teraz, a ciągle tylko 24 monety dziennie do zdobycia i o rozwój herosów trudniej.
 

DeletedUser5

Guest
Jack Herer, na razie w planach jest zwiększenie liczby monet, które można zdobyć w misjach. Szczegóły opisane są na DevBlogu, wraz z innymi zmianami w misjach :) Liczba monet będzie zależeć od prędkości świata - np. na świecie z prędkością x3 zdobędziesz 3 razy więcej monet niż normalnie. Ogólnie zmiany są całkiem fajne, będą znacznie lepsze nagrody, szczególnie dla osób, które mają powyżej 250 tysięcy punktów, a do tego w każdej misji będzie opcja, którą da się wykonać bez użycia jednostek lądowych, więc nawet w miastach skoncentrowanych na statkach będzie można wypełnić misję. Niedługo zmiany pojawią się na Becie, warto je przetestować, a gdybyście mieli jakieś sugestie co jeszcze można poprawić, to dajcie znać :)
 

DeletedUser11944

Guest
Podoba mi sie opcja, ze bedzie sie dalo wypelniac misje bez uzycia jednostek ladowych. Ale reszta proponowanych zmian juz mi sie nie podoba, bo promuje tylko szybkie swiaty.
 

DeletedUser19924

Guest
Ja się cieszę z udostępnienia tej trójki ekskluzywnych bohaterów...choć może na Arystotelesa trochę za wcześnie jeszcze. Na nowych światach będzie on na pewno sporym wzmocnieniem talii bohaterów.

Możliwość wykonania każdej misji bez potrzeby używania wojsk lądowych także na plus. Sporo graczy buduje miasta z jednym typem jednostek...a tam gdzie mają porty, tam jest problem z częścią misji.

A co do możliwości zdobywania większej liczby monet na szybszych światach, to też mam mieszane uczucia. Gracze powinni być równo traktowani i takie coś nie powinno mieć miejsca...zdaję sobie jednak sprawę, że na takim świecie x3/4 cuda rozpoczynają się praktycznie zawsze po tych 180 dniach. Na wolniejszych światach często trzeba na nie dłużej poczekać, rozgrywka się wydłuża i można zdobyć więcej monet.

PS: Co nie zmienia faktu, że ja tam jest zadowolony, bo grywam raczej tylko na tych najszybszych światach :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry