Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No sobie wszedlem, bo takie niby super ustawienia. Myslalem zlot gwiazd i orlow bedzie a tu lipa. Najlepsi gracze w sojuszach handlowych siedza. To by zreszta bylo ciekawe jakby Handlarze swiat wygrali : ))

Też tak się zastanawiam. Jest jakiś ciekawy sojusz na morzu 55 ?
 

DeletedUser29022

Guest
Uwaga, będą wałki na serverze.
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser24113

Guest
juz sa pamietam ze kiedys jak ktos 2 dni po ochronce mial kolona to bylo wielkie wow teraz w pierszych mniytach pewnie poleci ze 200 kolonow taki walek
 

DeletedUser29267

Guest
Witam, czy ktoś z Itaki, a już konkretniej z ekipy Dark Elite tutaj gra? :)
 

DeletedUser15613

Guest
Znowu popite widzę :p
A co do servera to jakiś szał ciał jest.. Spodziewałem się zobaczyć wszystkie najlepsze ekipy a tu taka stypa..
Może wejdą tydzień po czy coś.. Większość i tak nadrobiła by jeszcze straty.

A jak nie to ten świat będzie co najwyżej najszybszym niewypałem :D

Ps. Tak w sumie pomyślałem że jakby wbić na ten świat blisko centrum jak już wszystkim zejdzie ochronka to lekko wzbogaceni złotem mogli by wykończyć jakiś sojusz zanim zakończy się tydzien ochrony dla nich :D
Ale oczywiście by musieli trafić blisko tego centrum w którym wszystkim ochronki już się zakończyły co tutaj chyba jest dosyć ciężkie do wykonania..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22456

Guest
Na początku witam wszystkich. Burzliwa rozmowa widzę już zaczyna się toczyć.

A teraz każdemu z osobna. SIEMA KOJI!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser15806

Guest
Znowu popite widzę :p
A co do servera to jakiś szał ciał jest.. Spodziewałem się zobaczyć wszystkie najlepsze ekipy a tu taka stypa..
Może wejdą tydzień po czy coś.. Większość i tak nadrobiła by jeszcze straty.

A jak nie to ten świat będzie co najwyżej najszybszym niewypałem :D

Ps. Tak w sumie pomyślałem że jakby wbić na ten świat blisko centrum jak już wszystkim zejdzie ochronka to lekko wzbogaceni złotem mogli by wykończyć jakiś sojusz zanim zakończy się tydzien ochrony dla nich :D
Ale oczywiście by musieli trafić blisko tego centrum w którym wszystkim ochronki już się zakończyły co tutaj chyba jest dosyć ciężkie do wykonania..
No jak patrze to zapowiada sie trzecioligowo. Z ostatnich to Nikaja to pierwsza liga , Paros druga a ten jeszcze slabszy. Przynajmniej potencjalnie. Zastanawiam sie kto glosowal w tej ankiecie.
 

DeletedUser24113

Guest
No jak patrze to zapowiada sie trzecioligowo. Z ostatnich to Nikaja to pierwsza liga , Paros druga a ten jeszcze slabszy. Przynajmniej potencjalnie. Zastanawiam sie kto glosowal w tej ankiecie.

orpos uwazam ze tam byl najwyszy poziom znaczy gralem chwile ale naprawde sami super gracze dokola i z sojuszu i wrogie oglonie bez ironi sami dobrzy tam ie wysypali
 

DeletedUser24113

Guest
nie no bo ja za bardzo nie rozumiem poskracal cos tam sobie pobudowal troche zlota wydal i mysli ze sobie ze mna pogada jak kolega a nie rozumie ze nawet jak bedzie mial 10 miast przed koncem ochronki to jest malo kim bez obrazy
 

DeletedUser28771

Guest
Tutaj raczej nikt nie będzie miał 10 miast przed końcem ochronki :p a co do wysłania kolona odrazu po końcu ochronki to da się zrobić bez użycia złota. Według mnie to dobrze, jest bardziej dynamicznie.
 

DeletedUser23003

Guest
Tutaj raczej nikt nie będzie miał 10 miast przed końcem ochronki :p a co do wysłania kolona odrazu po końcu ochronki to da się zrobić bez użycia złota. Według mnie to dobrze, jest bardziej dynamicznie.
Da sie bez zlota i zostaje jeszcze dosc duzy zapas ;)
 

DeletedUser29269

Guest
Są tutaj jakieś ciekawe sojusze? Czy jak na razie same masówki ?:D
 
Do góry