Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
chce ktoś wioskę?
będzie całkiem tłusta po ochronce
Przytuliłbym ją
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
ale co na to Twoi kompani na wyspie?
smiley_emoticons_lol.gif
nie będą się bulwersować
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser23812

Guest
Leze ze smiechu xD Na NO.I czy cos takiego, koalicję robia :)
50% bobow i jakichś leszczy, dobrych jakis graczy to tam nie ma a robia koalicje jakby na wojne z SiH szli albo Kronike :D xD
 

DeletedUser23812

Guest
Azir znow na front i nawalamy wszystkich? Czy teraz deffowo po ostatnich swiatach :D
 

DeletedUser23685

Guest
Azir znow na front i nawalamy wszystkich? Czy teraz deffowo po ostatnich swiatach :D

Tutaj ide na spokojnie, choć nie widzę tutaj żadnych potencjalnie super ekip starego systemu ani osoby, która od ręki może dać 15 osobom 200.000 złota także tutaj myślę, że można grać bez stresu, bez laptopa/telefonu/tabletu pod pachą 24/7

A co poprzednich światów to ich szczerze nie żałuję, można było poćwiczyć synchro, fajnie się pobawić i przede wszystkim powalczyć i dobrze sie bawić robiąc cofke, pakując czy odbijając kolona, bo ta gra polega chyba przede wszystkim na walce, a budowanie wiosek gdzieś na uboczu po czym zbudowanie 7 cudów ok może być fajne, ale jak sie o to zawalczy, a nie podpisze 10 paktów i połowa świata ma koronki tak jak to było na pelli
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A co poprzednich światów to ich szczerze nie żałuję, można było poćwiczyć synchro, fajnie się pobawić i przede wszystkim powalczyć i dobrze sie bawić robiąc cofke, pakując czy odbijając kolona, bo ta gra polega chyba przede wszystkim na walce, a budowanie wiosek gdzieś na uboczu po czym zbudowanie 7 cudów ok może być fajne, ale jak sie o to zawalczy, a nie podpisze 10 paktów i połowa świata ma koronki tak jak to było na pelli
Azir kiedy konczysz gre :p?
 

DeletedUser28011

Guest
Leze ze smiechu xD Na NO.I czy cos takiego, koalicję robia :)
50% bobow i jakichś leszczy, dobrych jakis graczy to tam nie ma a robia koalicje jakby na wojne z SiH szli albo Kronike :D xD
Na kogo ta koalicja xd:eek:
Czyżby tak wspaniały sojusz kierowany przez suskiego kogoś się bał??:D:D
 

DeletedUser23685

Guest
No powiem ci, że szybkość 4/4/4 i stary system to wystarczające zaprzeczenie :p
dla przykładu do miasta obok mam ok. 7 minut kolonem :D

Źle mnie zrozumiałeś :V mówię tu o froncie gdzie 40 ataków na liczniku przez cały dzień jest na porządku dziennym, tutaj co najwyżej kilka ataków i jakaś marna próba wpakowania klocka
 

DeletedUser23685

Guest
Nie ma kolego w sandałach :p
Na pewno nie na takim poziomie na jakim graliśmy na Retimno.

Jeżeli chodzi o sojusze to pare się przewinie, a tak to masówki gdzie po paru graczy się wyróżnia, którzy i tak będą grać pod siebie
 

DeletedUser23685

Guest
Wymień mi 3 dobre sojusze :p

Nie będę swojego wymieniał, bo byłoby to samoocena i dziwnie by to w wypowiedzi wyglądało, ale jeżeli o mnie chodzi to zweryfikować w trakcie ochronki jest ciężko, ale widzę 3 fajnie wyglądające soje

1. -Gorszego Sortu-
2. Troskliwe Misie kojarzę tam kilku grajków i całkiem ładnie wyglądają
3. ... nie mam pomysłu :V
 
Do góry