Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
Czy ktos sie zgadza z ostatnia literacka Nagroda Nobla?
Przecież gramy w grepolis nie mamy czasu na życie osobiste a co dopiero kulturalne
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
 

DeletedUser23832

Guest
W ogóle jaka akcja :) weszliśmy pohandlować bo gramy na oroposie, ktoś tam się zgłosil , ktos przyjal bo kazdy ma u nas max uprawnien. Okazalo sie ze gracz: Szczurek2054 planowal, akcje na naszych dwoch graczy w tym mnie wiec dolaczyl i chcial rozwiazac sojusz przy akcji :) juz jest u swoich. Takze uwazajcie, bo jak widac nick nie przypadkowy :) Takie zakosy na handlarzy... ręce opadaja. Zalpl nie wiem czy zdarzysz wioche odebrac jak mi zabiora :)
 

DeletedUser23812

Guest
W ogóle jaka akcja :) weszliśmy pohandlować bo gramy na oroposie, ktoś tam się zgłosil , ktos przyjal bo kazdy ma u nas max uprawnien. Okazalo sie ze gracz: Szczurek2054 planowal, akcje na naszych dwoch graczy w tym mnie wiec dolaczyl i chcial rozwiazac sojusz przy akcji :) juz jest u swoich. Takze uwazajcie, bo jak widac nick nie przypadkowy :) Takie zakosy na handlarzy... ręce opadaja. Zalpl nie wiem czy zdarzysz wioche odebrac jak mi zabiora :)


Dawaj tylko mi nazwę sojuszu xd mi jutro ochronka sie konczy :D
 
Same masówki prowadzone w większości przez noobów, słupów etc.:cool:rzadko, który sojusz ma mniej niż 99 graczy ;)
 

DeletedUser28762

Guest
W ogóle jaka akcja :) weszliśmy pohandlować bo gramy na oroposie, ktoś tam się zgłosil , ktos przyjal bo kazdy ma u nas max uprawnien. Okazalo sie ze gracz: Szczurek2054 planowal, akcje na naszych dwoch graczy w tym mnie wiec dolaczyl i chcial rozwiazac sojusz przy akcji :) juz jest u swoich. Takze uwazajcie, bo jak widac nick nie przypadkowy :) Takie zakosy na handlarzy... ręce opadaja. Zalpl nie wiem czy zdarzysz wioche odebrac jak mi zabiora :)

a może to ten kret i sprzedawczyk elcomediante
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Tak sobie siedzę, siedzę i stwierdziłem, że nie wytrzymam jednak :D

Azir, słupie jeden, ile na tym świecie wytrzymasz :D ?
Buziaki, wróciłem ;)
 

DeletedUser23685

Guest
Tak sobie siedzę, siedzę i stwierdziłem, że nie wytrzymam jednak :D

Azir, słupie jeden, ile na tym świecie wytrzymasz :D ?
Buziaki, wróciłem ;)

Ja ci mówiłem, że możemy wbić na jakiś świat 1v1 bez ochrony złotników, od początku na tą samą wyspę i zobaczy jaki słup ze mnie jest :V poza tym uważam idalium za temat zamknięty i nie mam chęci i ochoty droczyć się z tobą teraz na forum. Może i dostałem srogie lanie, ale nie prosiłem się aby dojść do sojuszu top1 i się ustatkować, ale walczyłem w tym centrum na tyle na ile mnie było stać i było fajnie na lindos nie powiem. Na tym polega zasadnicza różnica między nami, ja walczę do końca, a ty tylko kiedy jest ci to na rękę. Nie sztuką jest wygrać dołączając do najlepszych, sztuką jest wygrać z nimi. I tym wpisem kończę konwersację z tobą, bo nie chce wywoływać kolejnej gównoburzy na forum totalnie niezwiązanej z tym światem tak więc myśl sobie co chcesz, mów sobie co chcesz i żyj w swoim przekonaniu rzeczywistości. Może i nie jestem najlepszy, może i wiele rzeczy mi nie wychodzi, ale przynajmniej pokazałem, że mam jaja walczyć na najlepszych :) i wyrobiłem sobie dystans do siebie, spływa mi co inni mówią i po prostu robie swoje
 

DeletedUser26609

Guest
I powiem Ci, że miałem sarkać - ale kupiłeś mnie ostatnim zdaniem.
Gratuluję :) dorosłeś chłopaku.

Może i jesteś cienkim graczem, słupem i chłopaczyną który się głupio tłumaczył :)
Ale ...jesteś niegłupi. I wreszcie używasz głowy do myślenia :) - cieszy mnie to. Serio, bo mimo wszystko i tak Cię Słupie lubiłem
 

DeletedUser28771

Guest
O co chodzi z tym ciągłym nazywaniem Azira słupem? Jeśli można spytać. :p
 

DeletedUser23685

Guest
I powiem Ci, że miałem sarkać - ale kupiłeś mnie ostatnim zdaniem.
Gratuluję :) dorosłeś chłopaku.

Może i jesteś cienkim graczem, słupem i chłopaczyną który się głupio tłumaczył :)
Ale ...jesteś niegłupi. I wreszcie używasz głowy do myślenia :) - cieszy mnie to. Serio, bo mimo wszystko i tak Cię Słupie lubiłem

Jak już oceniamy to obiektywnie :V za słupa się nie uważam, bo czołówka skarpet troche musiała się namęczyć żeby moje wiochy dostać, natomiast na idalium z duszkiem we 2 myślę, że całkiem ładnie ogarnialiśmy skoro we 2 przejmowaliśmy wiochy i zdołaliśmy bronić własne, co do jednego się zgodzę, moje myślenie było jakby to nazwać... Za pomocą emocji, nagłe i nie przemyślane to fakt, a wiele decyzji pochopnie zrobionych, ale za słupa się nie uważam :V

O co chodzi z tym ciągłym nazywaniem Azira słupem? Jeśli można spytać. :p

Kolega się droczy i wystawia swoją opinię :V różni ludzie, różne opinie, gra wszystko weryfikuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28771

Guest
Wiem, że się droczy, ale chyba trochę definicji tego słowa nie zna. Według mnie nazywanie kogoś tak jest mocno obraźliwe w sensie takim, że zarzuca Ci, próbując przełożyć to na realia grepo, że ktoś się Tobą posługiwał dla własnych korzyści. Plus to, że słupami zostają zazwyczaj bezdomni, alkoholicy itd.
 

DeletedUser29255

Guest
Heh. Fajnie się czyta kłótnie i sugestie kto jest lepszy :D Pogramy zobaczymy ;-)
 

DeletedUser23685

Guest
Wiem, że się droczy, ale chyba trochę definicji tego słowa nie zna. Według mnie nazywanie kogoś tak jest mocno obraźliwe w sensie takim, że zarzuca Ci, próbując przełożyć to na realia grepo, że ktoś się Tobą posługiwał dla własnych korzyści. Plus to, że słupami zostają zazwyczaj bezdomni, alkoholicy itd.

To już leży w czyjeś kulturze osobistej, a po mnie tak jak mówiłem to spływa i powiewa
 

DeletedUser27908

Guest
Z serii głębokie myśli.Nie sądzę by był człowiek który nie przejmuję się krytyką,szczególnie konstruktywną.Jednak napisanie komuś "jesteś słupem" rzeczywiście może nie zrobić na nim wrażenia.Ogólnie to określenie jest już nudne,ile można słuchać ten słup,tamten słup.Dzięki o Panie wielki,że nie jest dane mi tego słuchać na ts-ach a jednak większość woli porozmawiać na tematy codzienne niźli dywagować na temat gry innych,by móc dowartościować siebie i pokazać jakim się jest wielkim wojownikiem ( najlepiej zza pleców kolegów).
 

DeletedUser12136

Guest
Wiem, że się droczy, ale chyba trochę definicji tego słowa nie zna. Według mnie nazywanie kogoś tak jest mocno obraźliwe w sensie takim, że zarzuca Ci, próbując przełożyć to na realia grepo, że ktoś się Tobą posługiwał dla własnych korzyści. Plus to, że słupami zostają zazwyczaj bezdomni, alkoholicy itd.

W końcu komentarz wart uwagi :) Może dotrze, żeby nie używać słów, których znaczenia się nie zna ;)
 
Do góry