Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Co do Wilków... Turek chciał iść na Kronikę, a nie poradził sobie z Dzikami nawet. Nie wiem po co było to napinanie się, oczernianie, masy do innych sojów. Pisanie, że Wilki i Rosjanie są mocni i skoro nie pójdą przez nas na kronike to będą mieli łatwiejszego przeciwnika. Pokora to jest zdrowa rzecz. Podjerzewam jednak, że na kolejnym świecie będzie miało miejsce to samo, czyli propaganda i czarny PR... na tym się jednak nie zajedzie daleko jak widać. Mimo wszystko granie jest chyba ważniejsze niż pisanie.
 

DeletedUser

Guest
No jednak trzeba im przyznać, ładnie się bronili, szczególnie ruscy, no bo jednak koalicja Dzików z Łowcami Snów itd to dużo więcej niż Wilki i Kohorta ;)
 

DeletedUser23832

Guest
Tak właśnie działa propaganda i zakłamanie faktów. Ile walk łowcy z wilki stoczyli i ile było przejęć? ??? To nawet nie te rejony. Staty sprawdzić. I jak już się pisze sprawiedliwe to dodać te soje co wilkom okupki defowaly. Drugi sojusz wilkow, jonowie, kohorta, kostucha i inne się przewijaly. Wiec trzymajmy się faktów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Łowcy tylko deffowali okupacje Dzików, a to w sumie bardzo dużo ;) Z Kostuchą dopiero teraz powstaje jakiś tam pakt bodaj, to nie było w czasie Jonów, a drugi sojusz Wilków to se nie może/mógł poradzić z kilkoma graczami na M35, to co tu gadać. Byłem trochę w Wilkach to widziałem co nieco. Koalicja Dzików, jak to się tam nazywało, no jest dużo większa i tu się nie ma co oszukiwać ;)
 

DeletedUser23832

Guest
Ale was przekabacil ;) no spoko. Każdy widział w podglądach ile sojów defowalo wilkom. Specjalnie sobie porobilem screeny bo wiedziałem ze tak będzie. Jak leciało na okupke 4 łowców to był max i to nie często. Mieli ważniejsze okupki do obstawy np u kroniki gdzie defa trzeba wielokrotnie więcej. Jednak dla ścisłości. Po to są pakty żeby sobie pomagać jak trzeba. Koalicja można za to nazwać ta ilość sojow, która defowala wilkom okupki. Robiłem screeny żeby kolejny raz nie słuchać ze kłamie. Jak pisałem propaganda częściowo zadziała bo sami w to uwierzyliscie co turek i nilus wam pisali. Szkoda że sie nie przełożyło na wyniki. W dużej mierze juz osiągnęliśmy cel jako dziki. Celu nie bylo na oroposie, a dzięki Turkowi się pojawił. Nie ma parcia na cuda czy wygranie w jakimś rankingu, ale widzieć to co ma miejsce nie ukrywam, ze jest bardzo fajne i zupełnie satysfakcjonujace na tym świecie. Utrzeć nosa pyszności i obrażaniu... to lepsze niz cuda postawic;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
jak turek gra kazdy to wie co choc raz gral przeciwko niemu ...;)
 

DeletedUser

Guest
Znaczy mówię to, co widziałem na własne oczy, ja tam akurat bezstronny jestem obecnie, nie jestem już u Wilków. Jak byłem u nich, to już trochę w późniejszej części to w tym sojuszu oprócz kilku osób mało coś naprawdę grało, ruski fajnie grali za to. Nawet z obstawą frontu był swego rodzaju problem
 

DeletedUser25712

Guest
Nie przypominam sobie żeby Łowcy defowali moje okupki u wilków, ale jestem w rejonach gdzie można ich zliczyć na jednej dłoni. Pewnie coś było, ale nie nazywałbym to nie wiadomo jaką wielką współpracą wycelowaną przeciwko Wilkom. Bardziej współdziałamy razem jak coś się dzieje z Kroniką. Ruscy ładnie klinowali lub trafiali mity w czas kolona, nic po za tym nie próbowali nam przejąć, raczej się bronili jak reszta z was. Tak sobie wspomnę, że na początku stycznia przez tydzień lub dwa niejaki turek latał do mnie kilka razy ogniami, pełne paczki tak około 5 i próbował mi coś ubić bez efektów. Jednak nie przypominam sobie by ta sama osoba próbowała odbijać jakąkolwiek okupkę u ich gracza wysyłając ognie lub mity, a codziennie była okazja
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser19959

Guest
Kronika jeszcze ma zamiar grać czy poszli wszyscy na nowy świat? :)
 
Czy wszędzie tak jest czy tylko tam gdzie ja idę ? Świat wymarł czy mam pecha i trafiam zawsze w zły rejon ? Lindos to była porazka , ale tutaj... co świat coraz gorzej , chyba nadchodzi czas kiedy trzeba będzie dać se siana z tą grą na zawsze :)
 

DeletedUser19357

Guest
Mati. Na emeryturze jest spoko:)


Kojiro... A jak Ci mowilem ze tureckie to tylko gadac potrafia i wszedzie klamstwa widza to myslales ze mam z glowa cos nie tak. Teraz widzisz sam jak to jest sie z nimi bic.
 

DeletedUser23832

Guest
No jak już wcześniej pisałem, nie miałem racji co do niego i tego drugiego gracza z MDG, który do nas na Geli dołączył, a także pisaliście na forum co i jak z nim. Człowiek uczy się na błędach, ale najważniejsze żę takie osoby szybko się demaskują przy jakimś bezpośrednim kontakcie w grze i można te swoje błędy jakoś naprawić.
 

DeletedUser17870

Guest
jedyna nowość to ciągłe eventy i nabijanie kasy dla producenta hihi
 
Do góry