Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22456

Guest
Chyba w inne statystyki patrzymy:D https://www.grcrt.net/pl_PL/alliance/pl61/311#alliance_conquers_panel...
XCAstani takie żarty troszkę poniżej krytyki.
coh32 macie potencjał jest u was paru graczy którzy potrafią przeważyć szalę ale jak mawiał klasyk:

Groźniejsze jest stado baranów prowadzone przez lwa, niż stado lwów prowadzone prze barana. (wszyscy wiedzą ocb?)

Nie będę już nawet wnikał z kim rozmawialiśmy( wraz z chłopakami od kawy) na tsie z Koksem (17 latkiem) czy z jego ojcem szkarlatnym. Takie coś delikatnie podpada pod support. (support tu zagląda?) Bo co innego współdzielenie, a co innego gra na 2 kontach.
 

DeletedUser23003

Guest
akurat miski nie maja się czym chwalić jesli chodzi o walke z huligansami praktycznie przemowane są miasta głównie przez sojusze 4fun i Projekt X i to te dwa sojusze ich leją a linia frontu skupia najlepszych graczy z tych trzech sojuszy

Z tego co ja widze to najwiecej miast w ostatnim czasie tracicie na rzecz miskow i kawiarzy a tak btw to kolejne miasta Wam padaja
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Nie będę już nawet wnikał z kim rozmawialiśmy( wraz z chłopakami od kawy) na tsie z Koksem (17 latkiem) czy z jego ojcem szkarlatnym. Takie coś delikatnie podpada pod support. (support tu zagląda?) Bo co innego współdzielenie, a co innego gra na 2 kontach.
Na Idalium były takie numery :D
vide cudowny landrzejkijas i Jego Syn [którego nicku nie pamiętam]
skończyło się permanentnym banem dla landrzejkijas :D
 

DeletedUser23832

Guest
Z tym stadem baranów i lwem ... to ładnie brzmi, jest to chwytliwy slogan, ale... :) na grepo się nie srawdza absolutnie, na wojnie też by chyba nie przeszło ;)
Poza tym w przyrodzie to niemożliwe bo lew by je pozjadał :)))) prędzej już pasuje, że Baran prowadzi swoje owieczki na rzeź, a lew prowadzi stado wysługując się walecznymi lwicami:)
 

DeletedUser23832

Guest
Komentarz dotyczacy zwierzat obrócić w gender, gratuluje :)
Natomiast jak już się kogoś o takie coś posądza warto używać poprawnie czasów, Napoleon co najwyżej MIAŁ rację, a nie MA.
 

DeletedUser22713

Guest
Pozwolę sobie stwierdzić, że najlepiej gdy stado lwów jest prowadzone przez lwa.
Mieszanka lew-baran mogłaby mieć problem z komunikacją.
 

DeletedUser14121

Guest
Co tam słychać w świecie grepo? Jest jeszcze jakaś frajda z gry, jeśli nawet surkę można za geldy zakupić? Złotnicy mają ostrą przewagę? Czy tylko na starcie?
 

DeletedUser14542

Guest
Niech się ten event konczy bo jak widze w 1 mieście 200 harpi to mnie coś strzela jak tutaj okupke utrzymać ?
 

DeletedUser22713

Guest
To działa w dwie strony, też mnie coś strzela.
Na pocieszenie powiem, że zaraz event wielkanocny...
 

DeletedUser26620

Guest
Niech się ten event konczy bo jak widze w 1 mieście 200 harpi to mnie coś strzela jak tutaj okupke utrzymać ?
heh, nie wiem skąd ci się nasunął pomysł że 200 harpii to od razu z eventu....
w 4 dni można naklepać pakę harpi (235 sztuk), wystarczy tylko dobrze łask szukac :)
 

DeletedUser27908

Guest
heh, nie wiem skąd ci się nasunął pomysł że 200 harpii to od razu z eventu....
w 4 dni można naklepać pakę harpi (235 sztuk), wystarczy tylko dobrze łask szukac :)
Przy dużym zagęszczeniu sojuszu ciężko o takowego łaski.A potem jeszcze miasteczka małe poznikają.Chciałbym podziękować za top 1 obrońców i top 2 wojowników koalicji
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
.Do usłyszenia.
 

DeletedUser22713

Guest
Łaskami nieużywanymi można się nawet w sojuszu wymieniać
 

DeletedUser14121

Guest
Frajda z gry na wyczerpaniu, nudno jak jasna cholera, gra moze 2k osob w porywach, wielkie dogadywanie sie. Inno postaralo sie skiepscic gre tak bardzo, jak tylko moglo.
Gdyby zlikwidowali handel zlotem, artemide i wiele innego shitu, to moze jeszcze. Ci chwila te beznadziejne eventy, nie da sie juz grac normalnie.
Czasy 20k ludzi na serwerze minely bezpowrotnie. A w tych resztkach, ktore jakims cudem w grze pozostaly, uklady i ukladziki.
Reasumujac, po trzech tygodniach gry w gardle pojawia sie obfity paw.

Bylbym zapomnial, do tego wszystkiego cala masa wszelakiej masci kabli, sprzedawczykow i kombinatorow, ktorzy donosza i sprzedaja, co sie tylko da. Ojczyzna na obrazku, nie na darmo mamy drugie miejsce w Europie pod wzgledem ilosci skladanych donosow rocznie.
O takim zwyczajnym graniu i frajdzie z tym zwiazenj zapomnij.

Oto ojczyzna na obrazku
Z idiotka zolnierz siedzi w lasku
Baba sie trzesie, taki odruch
Oto ojczyzna - oleodruk

Psy ujadaja, wiatr ustaje
y x-owi w morde daje
Na balu taniec trwa z przytupem,
Ktos w przedpokoju zrobil kupe

I niech artysta, tez pasozyt
Sprobuje inny obraz stworzyc.

Do cenzorow, to cytat, wiec nie bede kropkowal, bo nie wypada.

To jest chyba jeszcze bardziej pogmatwane.. Z jednej strony jesteśmy narodem (chyba) najbardziej walecznym w Europie, biorąc za przykład niezliczone, wygrane bitwy Polaków z Wojskami wroga często kilku, a nawet kilkunastokrotnie liczniejszymi. Z drugiej strony godzimy się na najazdy sąsiadów i grabienie naszych ziem. W najgorszych momentach Polacy potrafią się zjednoczyć, lecz na co dzień jeden drugiemu wbiłby nóż w plecy, bo sąsiad ma, a ja nie...
 

DeletedUser14542

Guest
heh, nie wiem skąd ci się nasunął pomysł że 200 harpii to od razu z eventu....
w 4 dni można naklepać pakę harpi (235 sztuk), wystarczy tylko dobrze łask szukac :)
nasunął mi się pomysł że w 1 dzień tracili prawie wszystko a za 2 dni juz pełna paczka leciała
 

DeletedUser

Guest
Każdy ma darmową pulę tych laur z eventu, można wykorzystać na mity część, a jak jeszcze Demokryt siądzie to rzeczywiście szybko można odbudować - resztę dorobić z wymiany łask, nawet złocić do tego nie trzeba
 

DeletedUser

Guest
Tsunami wstawiło kolona graczowi z MEGALOPOLIS
spina na maksa lecą odbijać kolona gracze z sojuszy top 1 i 2
misie i ci co wolą kawę od herbaty :)
 
Do góry