Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26575

Guest
Splodzilem tu wczoraj fajnego posta odnosnie wyzszosci grepo nad realem , ale niestety jakis modek bez poczucia humoru usunal. Powiem wiec krotko, dla mnie to skandal , ze dla kogos real moze byc wazniejszy od gry. Kazdy powinien przedstawic zaswiadczenie o rozwodzie, wykaz sprzedanych dzieci, swiadectwo utopienia kota i uspienia psa. :)
Na stare lata pamięć zaczyna zawodzić cię nasz drogi dziadku :) bo już dziadek zapomniał jak miał bunty 24/h przez ponad tydzień bo real wezwał i czasu na zrobienie murka nie było :)
 

DeletedUser4218

Guest
Pimpusia - słonko Ty tego forum, może jednak zaglądniesz w głąb siebie nieco?
Już dawno nie widziałam takiej manipulacji jaką zafundowałaś ostatnio w naszym soju.
Myślałam, że ludzie dorośli nie muszą takich rzeczy robić, a jednak się myliłam.

Zejdź na ziemię - my tu nie gramy od kilku dni. Wielu z nas gra od dawna, nawet bardzo dawna i jeśli ja dostaję info, takie jak dostałam ostatnio o Twojej próbie manipulacji, to jest jeden telefon i wszystko wyjaśnione.

Ale Ty to chyba straciłaś w oczach kogoś kto Cię lubił wcześniej.

Oj nieładnie, nieładnie
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


___________

Grzesiu zgodzę się z Tobą w 100%. Ja też nie mogę zrozumieć co za młotek uważa, że real jest ważniejszy od gry - takich to trzeba rozebrać
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15806

Guest
A co to za manipulacja ? Tajemnica, czy moge zostac oswiecony ?
 

DeletedUser26609

Guest
Znam wiekszość najlepszych graczy tej gry ale ciebie widzę od niedawna na FO więc chyba tak wiele nie wygrałeś skoro jesteś dla mnie nowy :p
Zjedź Snikersa :D
Powiem Ci jedno. Poznałem na grepolis kobietę mojego życia. Spodziewam się z Nią dziecka. Walczę o samego siebie, bo widzę sens.

Przebijesz to? Nawet mając koronki z każdego świata nie będziesz blisko.

Zacznijmy w punktach :)
Po pierwsze: "moja Droga" - nie Twoja, marzenia ściętej głowy.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Po drugie: "wypicia kilku drinków" - niestety ale nie pije alkoholu
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
smiley_emoticons_saufen.gif

Po trzecie: "zrezygnowałabyś z fajnego wyjścia z przyjaciółmi" - nie, nie rezygnuje z wyjść z przyjaciółmi wręcz przeciwnie wychodzę, ale mimo wszystko zawsze jestem na grepo - apka
smiley_emoticons_biggrin.gif

Po czwarte: "jesteś legendą" - nie jestem legendą i nie będę ja tu tylko sprzątam.
smiley_emoticons_lol.gif
- zwykły szary grajek nadal nie wiem czym jest off czym jest deff, utknęłam na poradniku grepolis
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Po piąte: "jak Guzik" - nie porównuj mnie do mężczyzny (NIEWYGLĄDAM, a tym bardziej do Guzika
smiley_emoticons_hust.gif

Po szóste: "a jesteś legendą" - wróć do "Po czwarte"
Po siódme: "każdy kto ma hejterów" - Jejku jakich hejterów
smiley_emoticons_flucht2.gif
- Jeśli masz na myśli tych paru graczy piszących na FO i sądzisz o nich, że są hejterami to najpierw upewnij się, że znasz dobre znaczenie tego słowa
smiley_emoticons_idea2.gif

Po ósme: "nią właśnie się staje" - wróć do "Po szóste" stamtąd już znasz dalszy kierunek.
smiley_emoticons_candle.gif

Po dziewiąte: "bo bolisz kogoś do tego stopnia, że będzie kombinował, judził, szydził, kąsał po kostkach, byleby Cię ośmieszyć w jakimkolwiek stopniu, albo obniżyć Twój status" - nie mój problem.
smiley_emoticons_confusednew.gif

Po dziesiąte: ""robi się ciekawie"" - nawet bardzo - Czas wszystko zweryfikuje
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif

Po jedenaste: "Jeśli tak... to współczuję bardzo serdecznie. RL jest dużo ciekawszy" - odnajduje się i w REALU i Virtual'u
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif

Po dwunaste(ostatnie): Dobrej nocy
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
Po pierwsze nie schlebiaj sobie
Po drugie są gusta i guściki, jedni wolą wypić drinka, drudzy wolą jak im nogi śmierdzą :D
Po trzecie jak coś robić... to na 100%... Więc albo poświęcam się dla przyjaciół, albo patrzę w apkę. Moment, w którym sięgnąłbym po telefon by zobaczyć co na grepo, podczas spotkania ze znajomymi... byłby tym momentem, w którym stwierdziłbym że mnie oni nudzą.
Po czwarte słowa o byciu legendą tyczyły się nie Ciebie... Tylko Andrzeja.
Po piąte nie mogę się powstrzymać, po prostu nie mogę. Masz rację... Pragnę z całego serca przeprosić Andrzeja, porównanie Ciebie do Niego strasznie Mu uwłacza.
Po szóste patrz po czwarte
Po siódme mając wolną chwilę poproś Andrzeja, aby udostępnił Ci swój plik tekstowy, gdzie zbiera wyrazy "sympatii" od hejterów przez kilka lat Jego gry. Jeśli
Po ósme patrz na po szóste i po czwarte
Po dziewiąte nie bolisz nikogo... Jak dla mnie to jesteś poniżej przeciętnej serwera, a z racji tego że nick słabo kojarzę, to pozwolę sobie zacytować koleżankę, której wydawało się że błysnęła powyżej... Więc wychodzisz z strefy cienia, wprost do strefy słupa.
Po dziesiąte brawo Wy. Wszystko zweryfikuje EC. Ile razy już w historii grepo zwycięskie ekipy miały ciężki rozruch...
Po jedenaste to Ty tak mówisz... ja nie potrzebuję o tym mówić głośno... To działa po prostu na zasadzie - uderz w stół, a nożyce się odezwą...
Po dwunaste NAJLEPSZEGO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Nie raczej nie przebije :p Ale to już podchodzi pod kierunek życia po za grą a ja piszę jedynie o grze a życie zostawiam dla siebie i ludzi z którymi je dziele no chyba że to dziecko to podbite miasta od wroga które spodziewasz się przejąć xD
Sorka, taki żarcik :p
Ciesze się twoim szczęściem i jednak Grepolis łączy ludzi! Moja aktualna dziewczyna nawet nie wie co to Gr:p

Mam jedną koronkę ze świata Ateny i mi starczy chyba że da to coś np. 10% do ataku za wygranie 3 światów to pomyślę :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Ale tu cisza sie zrobila. Guzik mnie powala tymi punktami z obrony. Masakra co on odwala.
 

DeletedUser29539

Guest
Siemka :)
Wy sie.podbojami zajmijcie a nie dyskusjami na forum :p
 

DeletedUser24672

Guest
Czeeeść przyjaciele <3, co tam ciekawego u was słychać?
 

DeletedUser20971

Guest
kiedys byliscie bogami hehe
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
nie lubię tu pisać ale po pierwsze weź pod uwagę waszą a naszą pozycje a teraz wyobraź sobie jaka była by wasza gdyby nie gmk bo prawda jest taka że swoją pozycję zawdzięczasz głównie jemu i jego dyplomacji więc trochę skromności :)
i tylko tyle a smaruj sobie teraz co chcesz :)
 

DeletedUser15806

Guest
nie lubię tu pisać ale po pierwsze weź pod uwagę waszą a naszą pozycje a teraz wyobraź sobie jaka była by wasza gdyby nie gmk bo prawda jest taka że swoją pozycję zawdzięczasz głównie jemu i jego dyplomacji więc trochę skromności :)
i tylko tyle a smaruj sobie teraz co chcesz :)
Troche przesadzasz. Prawda jest , ze wspolnie z Zyga polozylismy podwaliny pod co jest teraz, prowadzac wspolna polityka, ale od dluzszego juz czasu Zyga ciagnie sam ten wozek. Uwazam jednak, ze sily sa wyrownane. Aktualnej slabszej dyspozycji Bogow szukalbym raczej wewnatrz sojuszu, w aktywnosci graczy niz w jakiejs rewelacyjnej postawie naszych sojuszy.
 

DeletedUser28877

Guest
nie lubię tu pisać ale po pierwsze weź pod uwagę waszą a naszą pozycje a teraz wyobraź sobie jaka była by wasza gdyby nie gmk bo prawda jest taka że swoją pozycję zawdzięczasz głównie jemu i jego dyplomacji więc trochę skromności :)
i tylko tyle a smaruj sobie teraz co chcesz :)

Padłam ze śmiechu
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser20971

Guest
Troche przesadzasz. Prawda jest , ze wspolnie z Zyga polozylismy podwaliny pod co jest teraz, prowadzac wspolna polityka, ale od dluzszego juz czasu Zyga ciagnie sam ten wozek. Uwazam jednak, ze sily sa wyrownane. Aktualnej slabszej dyspozycji Bogow szukalbym raczej wewnatrz sojuszu, w aktywnosci graczy niz w jakiejs rewelacyjnej postawie naszych sojuszy.
i masz pewnie rację ale nie widziałem jakichś prześmiewczych wpisów zygi za to wielkie paszcze ludzi którzy wypłynęli dzięki waszej dyplomacji i obycia w grepo między innymi pimpus czy wojtek
niektórzy zwyczajnie dla mnie gubią się w swej pozornej chwale ok każdy może atakować i bronic ale potrzeba do tego jeszcze dobrej strategii i troszkę luzu :p
to jest gra a poza grą jesteśmy takimi samymi ludźmi...
 
Do góry