Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3336

Guest
Miśki, Kawosze, Imperium, Zasm kontra reszta świata czyli np The Iron Lady, Unnamed, Projekt X. Śmiesznie na tym świecie jest ogólnie, kilka sojuszy było może nie najsłabszych, jak Imperium Dominium, byli Hooligani pod wodzą Koksa, który swoją polityką zniszczył ciekawie zapowiadający się sojusz, była Trupa Fantomu Azira, swoją drogą dziwna nazwa, koalicja powoli rozwala wszystkie sojusze i potem pewnie razem się będą lać :) Aa no i Megalopolis w koalicji można dodać

koalicja juz podobno sie zaczyna lac za duzo paktow i ponow chyba zasm sie rozpada
 

DeletedUser26408

Guest
rotfl.gif
 

DeletedUser29022

Guest
koalicja powoli rozwala wszystkie sojusze i potem pewnie razem się będą lać :) Aa no i Megalopolis w koalicji można dodać
To ja muszę grać chyba na jakimś innym świecie, bo nie odczuwam żadnego powolnego rozpadu u mnie w sojuszu
smiley_emoticons_lol.gif
, a bym powiedział, że bawię się świetnie i moi koledzy chyba też, bo dosyć łatwo się klinuje te wasze kolony na "synchro" podczas wielkich akcji na kilka miast.
smiley_emoticons_viking.gif

Ból jest tylko jak nie pozwalają klinować "grubaska", bo chcą sobie ogniami czy mitami zbić sępy jedne...
Dzisiaj fajna akcja też była, kolon u wielkiego imperium, 1 sojusz go broni, leciało imperium i jakieś symboliczne ataki od koalicji, ale ile wsparć leciało od Troskliwych
smiley_emoticons_cuinlove.gif
. Musze chyba zajrzeć do zakładki paktowicze czy przypadkiem nie są w paktach. Ładnie sobie pomaga ta wielka koalicja.
 

DeletedUser22713

Guest
Zdradzę teraz koledze wyżej wielką tajemnicę. Przy odbijaniu ogniami, odbijający często ślą wsparcia lądowe, żeby ukraść pw okupantom(biremy przy mitykach też). Nie dziękuj za wyjaśnienie.
 

DeletedUser29022

Guest
Kolego zielony nie jestem ;) Jakbyś nie zauważył było to trochę ironicznie napisane. Zamiast kraść mogli pomóc :^)
Ale pokazuje to jak sobie pomagacie :D
Troskliwe łapią sobie darmowe pw nie przejmując sie stratami sojusznika.
 

DeletedUser14542

Guest
Kolego zielony nie jestem ;) Jakbyś nie zauważył było to trochę ironicznie napisane. Zamiast kraść mogli pomóc :^)
Ale pokazuje to jak sobie pomagacie :D
Troskliwe łapią sobie darmowe pw nie przejmując sie stratami sojusznika.

Lecieliśmy też wiec nie gadaj głupot ;)
Ty pewnie jeden z tych pionków co wysłał 200 birem
 

DeletedUser23003

Guest
Kolego zielony nie jestem ;) Jakbyś nie zauważył było to trochę ironicznie napisane. Zamiast kraść mogli pomóc :^)
Ale pokazuje to jak sobie pomagacie :D
Troskliwe łapią sobie darmowe pw nie przejmując sie stratami sojusznika.

Zielony nie jestes? A to ciekawe, bo piszesz o jednym miescie zdobytym i szczycisz sie tym strasznie, zapominasz dodac ze tracicie kilkanascie razy wiecej miast niz zdobywacie. A podobno tak swietnie nasze kolony klinujecie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser29022

Guest
Pisałem o akcjach :) nie o tych pojedynczych puszczanych w nocy :)
 

DeletedUser22102

Guest
Dajcie sobie spokój,//ciach// bo jest doskonale świadomy, jak i jego koledzy, że przy obecnym układzie politycznym na świecie nic tutaj się osiągną. Matematyki nie oszukasz, sojusze koalicji rozwijają się dynamiczniej od innych, a co za tym idzie dysproporcja w liczbie miast/wojska tylko się będzie zwiększać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Pisałem o akcjach :) nie o tych pojedynczych puszczanych w nocy :)

Puszczanych w nocy? Zobacz sobie w staty ze tracicie miasta po kolonach wchodzacych w dzien. Klinujecie kolony akcyjne? Podaj swoj nick na grze to obiecuje Ci ze nastepnej akcji na Ciebie nie sklinujecie juz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14542

Guest
Wystraszył się ;) klinujecie chyba klocki sojuszy poniżej top 20
 

DeletedUser25760

Guest
Od moich ostatnich odwiedzin forum..trochę wypocin przybyło..
ps..ta koalicja jeszcze istnieje?Czy znudził się wam zielony wokół?
 

DeletedUser22713

Guest
Opowieści o legendarnej wielkiej koalicji są już trochę nudne, proporcje 4:4 w paktach i wojnach z top10 to taki zapaktowany świat? Poważnie nie widzieliście większych koalicji?
 

DeletedUser26408

Guest
Największą koalicję ma sojusz HIENY ... mówię Wam ... tylu paktów co My to nikt nie ma
haha.gif
 

DeletedUser25760

Guest
Głupoty gadasz..najwięcej paktów mamy my..podpisuję z kim się da..zniszczymy "troskliwyh misiuf"
 
Do góry