Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Przepraszam za to że serwer padł w godzinach 21:29-21:40, przyznaje się bez bicia że to moja wina :)
Pozdrawiam
A to na pamiątkę bo dawno raportów nie było i ktoś twierdził że nic tu się nie dzieje
1f34f13f584b344cad14e1f2483dd9a5.png
 

DeletedUser27469

Guest
Twoja czy całego sojuszu ??

Gratki za wczoraj ładnie to wyglądało
smiley_emoticons_viking.gif
 
Twoja czy całego sojuszu ??

Gratki za wczoraj ładnie to wyglądało
smiley_emoticons_viking.gif

Podjąłem decyzje o odbijaniu ;) dlatego biorę wszystko na siebie:p
A sojusz wykonał sporo dobrej roboty przy tym:p szczególnie Janek który 13 paczek wysłał. Nie wiem ile tam ataków leciało ale ponad 100, większość miała wpadać na 21:30 i troszkę lipa że serwer zawiesił się przy takiej ilości:p kiedyś przy większych ruchach takich akcji nie było ale inno potrafi tylko wyciągać kasę od ludzi a inwestować w serwy nie :D
 

DeletedUser23832

Guest
No, a ja już kończę z tym pożeraczem czasu :) Parę miast zostało do oddania i wolność :)

Powodzenia !
 
co tam Adaśko? co tak wyczyściłeś swój profil?:) chwaliłeś się nickami na jakich to grałeś, a teraz zacząłeś się wstydzić?
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser11474

Guest
hehe te niedlugo to to juz slysze od chyba roku czy dwoch...;)
 
Adaś ty to będziesz grał do usranej śmierci xD


Jednak się mylisz :) już dawno ta gra mi zbrzydła ale dla ludzi się jakoś grało. Teraz większość konczy takze będzie łatwo już odejść na dlugo :p

btw
Oropos znowu padł :) co ci technicy z inno robią ze kilkaset ataków zawiesza serwer na 20min ?
 
liczylem ze do 22 wszystko spadnie ale chyba nie
wczesniej 17min opoźnienia bylo teraz 25min
moje jeszcze nie spadly rapki a ataki wchodzily 21min temu
 

DeletedUser29184

Guest
wszystkim mulila, brawa dla inno za wkład w prace nad marnymi aktualizacjami zamiast popracowac troche nad silnikiem serwerów
 

DeletedUser27884

Guest
Ja się lepiej nie wypowiadam..... bo dla mnie to żenada..... Widziałem same wsparcia a po 40 minutach dowiedziałam się ze mam okupacje... Najśmieszniejsze dla mnie było to że w pierwszych 40 minutach okupacji zleciłem i wybudowałem jeszcze 2 poziomy jaskini
smiley_emoticons_wallbash.gif
,no ale to ciekawe bo strągom też ponoć lola zrobiło... ale walić to grunt to się dobrze bawić i dalej
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser29776

Guest
U nas cuda Panie pełną gębą, jednego cudaczka nasza psotka sobie zażyczyła w gratisie od panów to lecimy od początku z dwoma świątyniami, co się nie da jak się da :)

68b9gpagi4de.jpg
 
Do góry