Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
Akurat na grepo nie do końca jest tak na luzie. Przykładowo jest 10 osób. Każdy ma po 10 klocków. Budują z nich wieżę. Układają klocki na zmianę. Nagle jedna osoba się obraża i zabiera swoje klocki. Co się stanie z wieżą? Co na to osoby, którym zależało, by ta wieża stała jeszcze jakiś czas?
Przerabialiśmy to Andrzeju... Niestety piramida nie wytrzymała tego :)
 

DeletedUser29150

Guest
Jesteś zdrajcą i inaczej się tego nie da określić

Na nikaia grałeś z nami przez 4/5 miesiące. Nawet Ci złoto dawałem żebyś miał na premki. Byłeś z polecenia od genkidamy też dobry asior.
Dałem mu jeszcze jedną szansę ale widać ją już zmarnował. Po tych 4/5 miesiącach gry odchodzisz sobie do wroga jakgdyby nic. Rozumiem jeszcze
gdybyś oddał miasta z naszych wysp to sobie możesz iść gdzie tylko dusza zapragnie ale to to zrobiłeś specjalnie żeby tylko nam dopiec, zagranie pierfidne.
Wiem że ty to wszystko robisz dla "zabawy". Jestem ciekaw czy jak zrobisz podobną akcje na sestos to twoi gracze też tak pomyślą. " Ale on zabawny
poszedł sobie do wroga ahah hahaha"
Kolejne fajne zagranie. Napisałem do Ciebie na priv kiedy oddasz złoto które dostałeś, odrazu dałeś ignore. Dobre dojrzałe zachowanie :)

Tak tak zaraz napiszesz że to tylko gra ble ble ble ble. Jednak niektórym osobą trzeba zaufać, móc na kimś polegać. Wydawało mi się że
byłeś taka osobą lecz mocno się przejechałem :(


Nie piszę tego by Cię jakoś pogorszyć opinię tylko gdy napisałeś " grałem dla zabawy" przez tą zabawę psuć innym grę. Ja i kilka osób rządzących oraz graczy poświeciło na tą grę wiele czasu i starań jest to zwykłe nie poszanowanie kogoś pracy.
Nie fajne to było :(



Pozdrawiam życzę sukcesów :)

Zdrajca, oszust.. możesz mnie nawet nazywać baletnicą, jeśli Ci to luzuje spięcie w majtkach
Na Sestosie różnica jest taka, że nie gram jako zwykły gracz, tylko już jako jeden z Radnych sojuszu, więc automatycznie czuję się odpowiedzialny za graczy, za sojusz i tutaj nie mam zamiaru pajacować,tylko grać jak zawsze. Nikaia to była odskocznia, zapewniam:) Myślisz, że czemu nicku nie zmieniałem? Równie dobrze mógłbym teraz prowadzić Zrzędy pod innym nickiem, ale celowo zostałem przy tym, żeby właśnie tacy osobnicy jak Ty mieli wieczny ból pośladek, bo ten zły łobuz przyszedł i zburzył nam klocki. Takie teksty mnie tylko nakręcają. Zresztą, chyba osiągnąłem sukces, skoro teraz do końca życia będziesz mnie wspominał,zdążyłeś już na mnie rodzicom naskarżyć? Najzabawniej będzie, jak jednak znowu postanowię ruszyć na jakiś świat, znowu na nowym nicku,Ty tam będziesz.. i mnie polubisz..
smiley_emoticons_lol.gif
Różnica między nami jest taka, że ja nadal mógłbym z Tobą grać i nawet wysyłać Ci wsparcie, oczywiście na innym świecie, nie na Nikai, bo tak, to tylko gra i nie rozumiem jak można w niej kogokolwiek szufladkować, bo by nagle przybrać nowy charakter - wystarczy zmienić nick.

Nie rozumiem, o jakim złocie mówisz, bo to już chyba sprawa między Tobą, a Genkim.

Nowy świat - nowe rozdanie, za Nikaie możesz na mnie bluzgać ile Ci się podoba, bo masz ku temu podstawy,ale za Sestos mnie nie ośmielaj się oceniać,bo tak jak mówię,równie dobrze mógłbym się tu nazwać babcią i już nie być złym hultajem z Nikai.

Porównanie raczej nie adekwatne do sytuacji.
To wszystko zależy jakimi wartościami się kierujesz mi zależy na osobach z którymi gram.
Troche jest to egoistyczne, cieszyć sie gdy inni z tego powodu muszą cierpieć :(

Wzruszające,naprawdę. Żonę też będziesz przez jakąś gierkę szukał? Zejdź na ziemie stary i wyloguj się do życia, bo po Twoich wypowiedziach obawiam się, że następnego takiego szoku, jaki ja Ci zapewniłem, nie wytrzymasz psychicznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bo ten zły łobuz przyszedł i zburzył nam klocki. Takie teksty mnie tylko nakręcają. Zresztą, chyba osiągnąłem sukces, skoro teraz do końca życia będziesz mnie wspominał
te słowa tylko potwierdzają że zrobiłeś to perfidnie, zero szacunku

Nie mam zamiaru się bawić w jakieś potyczki słowne

Tak jak mówisz nowy świat, nowe rozdanie :)

Życzę powiedzenie i nie mówię tego z ironią
 

DeletedUser29150

Guest
Nie zrobiłem niczego perfidnie, ale jeśli wolisz myśleć inaczej, to se myśl, bo co mnie zresztą obchodzi, co o mnie jakiś typek z internetu mówi.

Skoro nie masz takiego zamiaru, to nie rozumiem Twojej obecności w tym temacie i pitolenia o Nikai, a raczej o tym, jaki to ja byłem niemiły na Nikai.

Trochę przeczysz sam sobie, bo przed chwilą wywaliłeś poemat wszystkim tu zgromadzonym, o tym, co zrobiłem na Nikai (oczywiście z Twojego punktu widzenia, bo ja nie mam zamiaru się tłumaczyć, dlaczego,po co i jak naprawdę zrobiłem), a teraz potwierdzasz moje słowa,że nowy świat, nowe rozdanie.
smiley_emoticons_confusednew.gif
Tak czy siak :

Dzięki i wzajemnie,wszystkiego dobrego
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser26574

Guest
Jaki kierunek proponujecie wybrać na start dla nowicjuszy?
 

DeletedUser6117

Guest
z nudy ;wejszlam; popykac troche
i juz nie z tak chora glowa jak wczesniej hehe

Jest tu więcej handlarzy niż graczy. Świat jest świetny dla amatorów i półamatorów :rolleyes: i osób które potrzebują czas na coś poza grepo jeszcze :)
to chyba zagrzeje miejsce hehe

[ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29150

Guest
Gdyby tak każdy sam siebie pilnował,to by było supcio :D
 

DeletedUser26558

Guest
kilka dni człowieka nie było,a tu juz dookoła V rom
smiley_emoticons_panik4.gif
,a w ostatnim komplet,to chyba poszukiwania lidera do VI sie odbywaja
smiley_emoticons_hust.gif
,moze Agata trafisz z typem
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser29662

Guest
[Ciach-Sapcio] , zastanawiam sie po co sie tu wypowiadaja ludzie ktorzy nie graja na tym swiecie xDDD i walkujecie caly czas 1 temat xDDD ty to tam dziadzus zajmij sie sojuszem [Ciach-Sapcio] i sprobujcie wbic jeszcze pare buntow swoim paktowicza xDDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29129

Guest
Paktowiczom? ;) Mówisz o Romie? niestety gracze Romy nie potrafią czytać postanowień układów i nie wchodzenia na morze :)
 

DeletedUser29150

Guest
s , zastanawiam sie po co sie tu wypowiadaja ludzie ktorzy nie graja na tym swiecie xDDD i walkujecie caly czas 1 temat xDDD ty to tam dziadzus zajmij sie sojuszem i sprobujcie wbic jeszcze pare buntow swoim paktowicza xDDD

[Ciach-Sapcio]
Jak widzisz wraz z moją niezastąpioną Radą zajmujemy się świetnie sojuszem :)
Zresztą, to ktoś od Was, nawet nie wiem czy to nie byłeś Ty, napisał mi arcyinteligentną propozycję paktu między noMercy, a Zrzędami
Cytuję "siema wariacik szybka pilka chcemy z wami pakt pozdro mordo"
Nie wiedziałem, co odpisać na tak wykwintną propozycję, onieśmieliła mnie swą elegancją. Teraz będziesz na FO ukazywał swą inteligencję? :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29662

Guest
nie dlaczego człowieku jak mam beke z tej gierki i nie, nie z korzystałem z tłumacza ani niestety nie jestem w gimbazie jak by ci to ująć skonczylem ja juz dawno to ze mózgu nie uzywasz i nie wiesz w jaki sposob mozna sie nauczyc jezyka obcego to juz nie moj problem xDDD co ty myslisz ze, jak nie mamy z wami paktu to mozecie na zaszkodzić xDD. Mowisz o inteligencji jesli po wiadomosci stwierdzasz inteligencje 2 osoby to jestes lepszy niz nie jeden noblista xD pjona łebku nie takie pety gasilem w internetach a nawet poza netem
 
Do góry