Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jeszcze nigdy tutaj nic nie pisałem ale jak teraz czytam ten ból dupy w szczególności graczy którzy tutaj nie grali to normalnie .... zrozumcie jedno nikt Z NAS NIE UCIEKA po prostu kończymy grę ,czy to by bylo w styczniu, lutym , byl ostatnio event czekaliśmy na jakaś akcje psychiatryka bo na magnatów to liczyć nie mozna od dłuższego czasu ,ale niestety olali sprawe i nie polecieli dlatego postanowiliśmy zakończyć grę przed Świętami i spędzić je w gronie rodziny bez grepo. prawda jest taka ze ostatniego cudak i tak byście nie zdobyli i dobrze o tym wiecie nasza ilosc ladu deffowego i birem jest ogromna a nikt z nas niema ochoty grac jeszcze kolejnego roku bo zaprzyjaźnione osoby magnaterii ,psychiatryka czy ich koalicji zostawiają sobie po 2 miasta i przedłużają świat czlowiek z lodu ,domi czy Mariusz czemu tego nikt z was nie napisze ze tak robią to jest ok przedłużać świat w ten sposób ?? NIKT Z NAS NIE UCIEKA po prostu przyszedł czas na zakończenie gry i tyle kiedyś to musiało nastąpić . pozdrawiam kumatych grających na baris
i kto to mówi o przetrzymywaniu kont papudrok co miał może ze3 miasta ha ha ha co byście nie mówili polegliście i tyle ja bym nigdy walkowera nie dał choć bym miał bronić się sam a wam kolejny dobry gracz odpadł i się załamaliście dlatego szybko wykorzystaliście lukę i zablokowaliście cudaka mnie tam na nim nie zależało a takich kont jak twoje to jeszcze mieliście u siebie i jakoś grać się chciało bo miasta zakładaliście budowaliście traciliście i znów zakładaliście aby przez kilka dni się nacieszyć
 

DeletedUser24838

Guest
thrasyrllus masz racje ty tego nie pisales ze uciekalismy , bo wiesz jak jest ale sa osoby tutaj co tak pisza a najmniej znaczą na baris ,tutaj wielce pisza jacy to oni sa mocni i co by oni nie zrobili. co ci mam powiedzieć mariusz prawdopodobnie masz 15 lat twierdząc po twoich wypowiedziach jestes najlepszym strategiem grepolisowym szacunek dla ciebie za to szkoda ze nie grales u nas w sojuszu prawdopodobnie bysmy mieli wszystkie cudaki nie bede juz tutaj nic pisal bo niema sensu mariusz grepolisowy chuligan wie wszystko najlepiej razem z domi ktory uciekl z sojuszem do psychiatryka bo nie dawali rady takich psychiatryk lal no i czlowiek z lodu rzecznik swiata baris chodz juz go dawno tam niema (jak w ogolę byl) pozdrawiam kumatych
 

DeletedUser24703

Guest
Jak miło, że o mnie wspominasz. W pierwszym swoim wpisie parę dni temu pogratulowałem zwycięstwa. Zastrzeżenia miałem jedynie do stylu na ostatniej prostej. Wyraziłem swoją opinię do sposobu zakończenia przez was serwera. Mnie nie interesuje czy to się komuś podoba czy przeszkadza. Piszę o faktach. Ty widzisz to inaczej – wypowiedziałeś się i tyle w temacie.
dlatego postanowiliśmy zakończyć grę przed Świętami i spędzić je w gronie rodziny bez grepo.
Pozdrawiam serdecznie, a przy okazji Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku oraz wypoczynku bez grepo, bo jak rozumiem na nowych światach już nikt nie gra
smiley_emoticons_winken4.gif
.
 

DeletedUser6771

Guest
Poczytałem sobie te wypociny, i nie bedę w tej sprawie zabierał głosu!
Bez względu na to jak Psychiatryk nie chciał grać wszystko dobrze zaplanowali od samego początku.
Daleko od centrum, na spokojnie lali nobków, podczas gdy my mielismy iśc wyznaczoną drogą, Bumy, Magnat, potem nie mogluiśmy lać Bumszakalaków- a trzebabyło lać do końca- magnat zaczął odpuszczać ....
Ale to nie jest ważne, bo pozbierali się i posprzątali swoje morza, nie do konca ale sporo wyczyścili.
Koniec końców te przepychanki mogły by trwac i trwać, jest cześć graczy którym nie podoba się nasz sposób zakonczenia gry- jest to jednak gra strategiczna i nie jest to zabronione.
Jest tez grupa graczy którzy są wdzięczni nam za to ze już nie musimy się tu logować.
Ps.
Mamy info od Księcia-
polamalo mu 8 żeber reka w barku wrzeciono mu spadło jeszcze z 2 lub 3 operacje bo bark zamaskowany dużo leków bierze i śpi po 20h.
Dochodzi do zdrowia.
Wielki szacunek drużynie Psychiatryka
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Za decyzję o nie zabieraniu jego miast- jak i za wspaniałą grę- gdzie trzebabyło się postarać zeby PKW zarobić a za dużo nie stracić!
Jeszcze raz dzięki-
Ps2
Magnat też ma swoje perełki dzięki którym było co robić - również pozdrawiam i dziękuję za grę...!
Mam dzisiaj 25 dzien bez grepo... i jakioś sobie radzę heheh
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser29675

Guest
ja tam wasze na luzie podchodziłem do tej gry :) ładnie podziękuje wszystkim za grę :cool: tak członkom sojuszu SGG tym co byli prawdziwym filarem slavo i spółka za fajna współpracę na morzu 74 które udało się pozbierać i kontrolować Invincible Warriors no cóż chyba nie trzeba mówić współpraca bardzo miła ;) sojusz Inni byliście już w rozsypce ale gratulację dla kilku graczy za hart ducha i walkę bo pomimo dość trudnej sytuacji nie oddawaliście łatwo miast sojusz magnaci jakoś dopiero na końcu bardziej miałem z wami styczność było kilku dobrych graczy z którymi się zmierzyłem:cool: sojusz psychiatryk fajna ekipa zgrana z potencjałem nawet na wygranie świata tylko za późno trochę zaczęliście więcej angażować się w ten świat .
co do sytuacji co i jak to powiem tak wszyscy co byli na tym świecie dobrze wiedzą iż świat był sztucznie podtrzymywany przez graczy którzy mieli po 1/2 miasta i ich gra polegała wyłącznie na tym że się logowali minimum co kilka dni a po za tym zero w wszystkich rubryczkach w statach :rolleyes: no chyba że kasowaliśmy ich miasta do zera to zakładali nowe i tylko po to by utrzymywać liczbę graczy bo inaczej tego nazwać nie mogę śmieszy mnie to jak napisałem do gracza i usłyszałem tekst że on "zawsze gram do końca " o_O no właśnie żeby grał to bym nic nie mówił jak dla mnie zero szacunku do takich graczy
co do twierdzenia że psychiatryk byłby wstanie odbić cudaka to z całym szacunkiem jeszcze sporo czasu by minęło żeby to faktycznie było realne ;) dlaczego tak mówię choćby z tego ile mieliśmy deffu który w razie realnego zagrożenia poleciałby na cudaka a nie do obrony miast frontowych zgodzę się z tym jak najbardziej że psychiatryk miał realna przewagę nad nami ;) ale jak ktoś by popatrzył ile my traciliśmy miast w akcjach psychiatryka to nie była porażająca liczba a zazwyczaj tracili miasta gracze którzy z różnych powodów nie mieli tyle czasu by dawać odpowiednie info dla pozostałych graczy ja np musiałem sporo się nagimnastykować żeby zarabiać pkt w obronie bo psychiatryk jakoś dziwnie mnie omijał w swoich akcjach :D bo puszczenie 3/4 offu to nie atak ( chyba ktoś by zainteresowany by nie nabijać mi pkt ) magnaci trochę bardziej o mnie dbali na m55 gdzie czasem polecieli ładnymi atakami :)
co do tego jak został zakończony świat hm ... po prostu osobiście wkurzało mnie to że świat by dawno zamknięty gdyby nie gracze którzy go sztucznie podtrzymywali a chyba każdy stwierdzi że ponad 2 lata to długo jak na trwanie świata na grepo... osobiście nie spotkałem się żeby świat trwał dłużej
a sorki za pisanie w ciągu i bez wyraźnego zaznaczania początku i końca zdania wiem że głupio się czyta takie coś ale to z mojego lenistwa trochę wynika :D
 

DeletedUser

Guest
gdybym wiedział że książę ma takie problemy to na bank nie skubnął bym mu żadnego miasta ale nie wiedziałem więc raczej każdy by chciał wykorzystać sytuację że wróg nie zagląda i można łatwo się wbić na czerwone wyspy
powrotu do zdrowia mu życzę
 

DeletedUser

Guest
Ja również chciałem podziękować za wspólną grę. Kilka razy było bardzo ciekawie - zwłaszcza jak dostałem ciach (za niestosowne nazwy miast;)) i chwilę później poszły ataki na cudaka, a mój def został zamrożony - podejście godne dobrego stratega (tutaj nie ma ironii). 2 lata to zdecydowanie za dużo na tego typu grę zwłaszcza, że większość ma rodziny, pracę i... możliwe, że chomika :)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wspólną grę
Pozdrawiam
Widlywgnoju
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24623

Guest
Witam po 2 ,5 roku zamyka się świat przyznam ze grałem na wielu światach na niektórych wchodziło się i zamykało bo nie było sensu to kontynuować... na kilku zagościłem dłużej i muszę przyznać ze takich ludzi jak na świcie Baris nie było nigdzie i nie pisze tu tylko o swoich bo i w sojuszach wroga tez byli fajni ludzie z każdym można było pogadać pożartować nawet wróg czasami podpowiedział gdzie robi się błąd atakując... fajni ludzie fajna ekipa i rywalizacja .... mam nadzieje ze jak zaloguje się na jesień by pograć angażując się w grę spotkam tam tez taka fajna ekipę ... jak nie to z gepo GameOver na zawsze nie ma co się męczyć... to ma być zabawa a nie męczarnia ...pozdrowienia dla wszystkich z tego świata a przede wszystkim sojusze E.T , SGG, Lamy.
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
...
 

DeletedUser6313

Guest
Witam,

Dzieki serdeczne za wspolna gre na Baris. Jak juz bylo nie raz wspomninane, jako Psychiatryk weszlismy na ten swiat w celu pobawienia sie bez spiny z cudakami, ale wyszlo jak wszyscy wiedza i obiektywnie mowiac wydaje mi sie, ze to byla nasza wina ze ten swiat trwal przynajmniej o rok dluzej gdyz zablokowalismy korone SGG. Jak by na to nie patrzec zabawa byla dosc fajna. Czasami trzeba bylo sie przenosic na dalekie morza w celu szukania przeciwnikow, ale przynajmniej cos sie dzialo. Szkoda ze SGG po tym jak probowalo odbic cudaki Magnatom i zobaczylo jak jest to trudne postanowilo sie po prostu zadefowac i czekac na ruchy przeciwnikow. Niestety koncowka swiata nie wymagala zbyt ambitnej gry i stala sie po prostu nudna. Brak atakow przeciwnikow ktorzy obstawieni po uszy w miastach czekali na nasz ruch. Jest to jednak tez pewna taktyka i nie kwestionuje tego w zaden sposob bo kazdy gra jak ma ochote. Spotkalismy kilku naprawde fajnych przeciwnikow ktorzy skutecznie uprzykrzali nam przejecia miast. Szczegolnie musze docenic Mesuta Ozila zwalego przeze mnie Mozilem za sciany birem wysylane w punkt pod kolona.

Niestety (a moze na szczescie) byl to juz ostatni swiat w grepolis na ktorym gram. Niestety gra mimo kilku pozytywnych zmian poszla za bardzo w zlym kierunku utrudniajac gre i promujac mozno zlotnikow. Dla przykladu podam choc by przyklad natychmiastowego skracania budowy (chodzi glownie o murek) oraz to czego juz oficjanie nie podano, a mianowicie jak latwo jest zbic murek nawet przy mocno obstawionym miescie. Jest to ewidentne dzialanie na wyciaganie pieniedzy i utrudnia mocno gre atakujacym. Co z tego ze przebije sie z buntem jak chwile pozniej murek znow stoi na 25 poziomie. Rekordzista z ktorym ja mialem osobiscie doczynienia postawil murek 4x w ciagu jednego dnia. Kazdy jednak gra w sposob na jaki go stac i ja tego nie kwestionuje. Jedynie nie mam ochoty grac w gre ktora cos takiego promuje. Nowoscia promowana przez Innogames sa teraz pakiety za zloto ktore rowniez wypaczaja gre. Mogl bym wymienic jeszcze wiele przykladow ktore sprawiaja, ze do grepolis juz nie powroce, ale kazdy gracz dobrze wie jak wyglada ta gra w tej chwili i w jakim idzie kierunku.

Jeszcze raz pragne podziekowac wszystkim graczom Baris za wspolna gre w szczegolnosci swoim sojusznikom z Psychiatryka. Zostanie mi w pamieci wiele milych wspomnien i czasem bylo na prade zabawnie. Z jednej strony szkoda, ze to sie konczy, ale z drugiej jestem naprawde szczesliwy z tego powodu. W grepolis mialem jakiegos pecha do swiatow na ktorych gralem jezeli chodzi o dlugosc ich trwania. Najpierw Pella, a teraz Baris. W sumie ponad 4 lata gry non stop.

Dzieki wszystkim i byc moze do zobaczenia w jakis innych grach.

WojtoNY
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26424

Guest
Wojtek, co jak co ale bez was Baris by sie skonczyl dosyc szybko. Jesteście jednym z najlepszych sojuszy. Szkoda że juz nie zagracie bo brakuje takich ekip. Niestety inno zniszczylo gre. Mam taką cichą nadzieje że jeszcze gdzieś, kiedyś, zagramy albo razem albo w przeciwniej barykadzie. Z takim przeciwnikiem aż miło pograć. Dzięki jeszcze raz wszystkim za gre.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser12159

Guest
no coz....pewnie jak inni odpoczne, choc bedzie trudno bez emocji oczekiwania na wynik ataku czy obrony, wezmie wioche czy nie, ja wezme czy sie obroni.piekne dzieki wszystkim za gre, szacun dla przeciwnikow, nieoceniona wdziecznosc dla kolegow z sojuszu.........i do....:cool:
 

DeletedUser26333

Guest
Kolony posłane można iść spać, w końcu jutro ostatnia akcja na Baris :)
A tak nawiasem mówiąc jakby Hiperborea miała opcje podboju chętnie bym pograł, co to za radość grać Pół roku byle do komnaty?
 
mała refleksja.:

czy nie uważacie ze to sie dzieje z pw to jakieś szaleństwo? ;)

nikogo nie oceniam,nie potępiam.tylko smutny wniosek sie nasuwa:

było źle a jest coraz gorzej.

żeby w dobę zrobić 10 baniek albo lepiej;D
 

DeletedUser

Guest
zawsze przy końcu świata tak było, tylko nie na taka skalę. teraz mamy nagrody ze strzelnicy.
 
Do góry