Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
Widzę że nawet krecia akcja wam nie wychodzi skoro masz taką mizerną wiedzę na temat naszych paktów :)
 

DeletedUser29658

Guest
polecam klinowanie kolonów gracza mosca
[report]e5be3ab3401b8f7671832586520ab30b[/report]
no ale on tylko do nas lata bo z resztą Rizzini ma pakt
A coś się tak mnie uczepił?bo wzięliście mi 3 miasta jak od Was ODESZŁAM? A co do sklinowania wczorajszego kolona to chwalisz się tym tak,jakbyś nie wiadomo ile moich kolonów utopił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14542

Guest
Eh zeus podniecasz się tak że szok a dzisiaj jak mieliście klocka w nocy postawionego to się nie pochwalisz ?
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser29659

Guest
Witam wszystkich, jestem z UNNAMED i to mój pierwszy post na forum.
Ja chętnie odpowiem t3rmitowi, bo to było moje miasto.
O czwartej nad ranem niejaki ZrobSalut wjechał do pustego miasta odległego o 8 minut drogi kolonem i zawołał do pomocy nie cały sojusz ale dwa sojusze.
Łatwiej się nie dało. A mimo to brakowało 3 paczek ogni, abyśmy to miasto odbili.
To byłeś Ty? Jeżeli tak, to nic dziwnego, że nie chcesz się przyznać, jakiego nicka używasz na Rizinii :D
 

DeletedUser26408

Guest
A do czego ma się niby nie przyznawać ?

I zdziwię cię, że te "2 sojusze" to w rzeczywistości jeden sojusz
 

DeletedUser29659

Guest
A do czego ma się niby nie przyznawać ?

I zdziwię cię, że te "2 sojusze" to w rzeczywistości jeden sojusz
Cześć, Król :)
Nie trzeba być dobrym graczem, żeby w ten sposób podbić miasto. Nawet ja bym potrafił, a za dobrego się nie uważam.
I wiem, że to jeden sojusz, ale jest rozdzielony na dwa.
 

DeletedUser26408

Guest
Ano potwierdzam - nie trzeba być dobrym graczem, aby wbić komuś na spiocha w puste miasto w środku nocy ... miasto jednak powinno być zabezpieczone, jeśli chcesz się wyspać, a kolon leci 8 minut ;)
 

DeletedUser23053

Guest
ja się nie podniecam, lubię w tej grze elementy taktyki, akcje typu "w 40 na pięć miast i jakiś kloc wejdzie" naprawdę są nudne. Dziś mam fajny pojedynek z bandytą. to daje satysfakcje w grze.
 

DeletedUser22713

Guest
A obstawiali przez noc w 3 sojusze przeciw Miśkom. Ale pewnie znajdą jakieś wytłumaczenie, a i def i birki rozbite w pył.
No i dziękuję za 2,5 k transów na deser :)))
Szczerze przyznam że 53684 pw za jeden atak to mój rekord :)
 

DeletedUser14542

Guest
Witam wszystkich, jestem z UNNAMED i to mój pierwszy post na forum.
Ja chętnie odpowiem t3rmitowi, bo to było moje miasto.
O czwartej nad ranem niejaki ZrobSalut wjechał do pustego miasta odległego o 8 minut drogi kolonem i zawołał do pomocy nie cały sojusz ale dwa sojusze.
Łatwiej się nie dało. A mimo to brakowało 3 paczek ogni, abyśmy to miasto odbili.
To byłeś Ty? Jeżeli tak, to nic dziwnego, że nie chcesz się przyznać, jakiego nicka używasz na Rizinii :D
Czy to ja czy nie nie ma znaczenia jeżeli można wjechać jak do siebie :) mieliście czas do 15 na odbicie :)
 

DeletedUser23053

Guest
54k gratulacje ja dzisiaj tylko 22k za jednym strzałem wykręcilem
 

DeletedUser22713

Guest
22 paczką mitów to norma
moje tym się różni że ponad 2x więcej i za darmo.
no i tym, że nie macie czym przewozić defa (jeśli jest co przewozić po odbijaniu)
 

DeletedUser23053

Guest
tak na oropos wilkom zbiłem 1700 transów 10 ogniami ale wynik był mierny bo nie mnożył się x4
 
No i Imperium dziś poległo... Taka akcja, na taką skalę, na taki maluteńki sojusz... wysłane 18 kolonów na 4 graczy... i???
...i świniaki wygrały 18-0.... HAHAHAHAHAHA...
A najlepsze w ich wykonaniu, to bicie po własnych wsparciach, w tym są mistrzami niezaprzeczalnymi...

Wesołych świąt...
wczoraj 4/8 :) wyciągamy wnioski, ale widzę, że kolega skupia się tylko i wyłącznie na porażkach innych nie uwzględniając własnych:)
Jesteś następnym do przetestowania.
No i swoją drogą serdecznie gratuluje megere77! Niesamowity klin pomimo tego, ze wszystko było zgrane w czasie co do sekundy!
serdecznie gratuluję jeszcze raz i obiecuje, że następnym razem dogramy wszystko jeszcze lepiej:)
 
Do góry