GREPOKU

DeletedUser29797

Guest
Też moja odpowiedź już dodana, powodzenia Wszystkim, lottia napisz mi ile czasu zajeło ci rozwiązanie, :p będę wiedziała czy mnie prześcignęłaś w punktacji
mi dzisiaj razem z dodaniem posta 12 minut, a wczoraj zamuliłam i dopiero dzisiaj 2 wysłałam i o proszę5 pkt wpadło ;D ale chyba nie uda mi się Was dogonić :)
 

DeletedUser23887

Guest
Mam wrażenie czy w dzisiejszym w końcu nie trzeba było strzelać?
 

DeletedUser22746

Guest
w żadnym nie trzeba było strzelać
po prostu jest więcej rozwiązań
 

DeletedUser23887

Guest
w żadnym nie trzeba było strzelać
po prostu jest więcej rozwiązań

Ale rozwiązując nie wie się o tym, że jest kilka rozwiązań i mając dwie opcje trzeba coś wybrać na szybko :p
W bardzo trudnych sudoku czasem siedzi się pół godziny, żeby wpisać jedną cyferkę, więc często się strzela przy dwóch możliwych opcjach, żeby za chwilę się okazało, że jednak to nie był dobry wybór ;)
 

DeletedUser23013

Guest
w dzisiejszym sudoku też jest więcej niż jedno rozwiązanie bo miałam kilka par z których też musiałam wybrać sobie :)

Furiatka ja dzisiaj czas miałam 14 minut, więc gorzej niż wy i to kupę czasu :) ale mam nadzieję chociaż na te 4-6 się załapać, zawsze coś :)
 

DeletedUser23013

Guest
Ale rozwiązując nie wie się o tym, że jest kilka rozwiązań i mając dwie opcje trzeba coś wybrać na szybko :p
W bardzo trudnych sudoku czasem siedzi się pół godziny, żeby wpisać jedną cyferkę, więc często się strzela przy dwóch możliwych opcjach, żeby za chwilę się okazało, że jednak to nie był dobry wybór ;)

Na końcu sudoku po wpisaniu wzystkich cyfr co do których mieliśmy jakieś wskazania z innych linijek i kwadratów zostaje np kilka par widzisz jakie- masz dwie pary dajmy na to 2 i 5 i dwie pary 4 i 8, każda z par ułożona w jednej linii i zależna od drugiej. I wtedy cokolwiek wybierzesz to będzie dobrze, wystarczy dopasować resztę do tego co wpisałeś. Ja w każdym z trzech sudoku na samym końcu musiałam wybrać, więc każde z nich ma więcej niż jedno rozwiązanie
 

DeletedUser29238

Guest
Konkurs zakończony. Wszystkie punkty rozdane, a frekwencja naprawdę była wysoka i za to dziękujemy.
W sprawie nagród prosze kontaktować się z Shannqa
NAGRODY


1_miejsce_N.png


mistal49
700 sztuk złota + wybrany bonus

2_miejsce_N.png


Furiatka2222
600 sztuk złota + wybrany bonus

3_miejsce_N.png


88tod88
500 sztuk złota + wybrany bonus

wyr%C3%B3%C5%BCnienie_N_b.png


Lotia, Kirifudu, rusin00
Wyróżnienia: miejsca 4-6
200 sztuk złota + wybrany bonus



Zwycięzcy mogą wybrać jeden następujących z bonusów:

  • Przyspieszone ruchy wojsk o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona rekrutacja o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona budowa o 30% na 2 dni
  • Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 2 dni
  • Wzrost produkcji łask o 50% na 2 dni
Już wkrótce kolejne konkursy, dlatego zapraszamy do śledzenia i aktywności na forum.​
 
Do góry