Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29762

Guest
tak tak ja wiem rozbiórki z defami i widłami ^^ to Ci rozbiórki romy ile tych rozbiórek ? Bo trochę miast poszło.... widać całą roma w rozbiorach można też uciekać na urlop jak blackdeth po utracie miasta.... Hmmm zaglądam w statystyki i znowu 3 sojusze vs 6 waszych (tak NoMercy was defowalo, nas nikt...) a jednak staty są dramatyczne dla was oczywiście. Pozostaje tylko fejkowac ataki wam bo offy na dnie :D deffów pewnie też już brakuje wiec lecimy dalej :)
 

DeletedUser17195

Guest
Myślę, że statystyki umie czytać każdy i każdy widzi co przejmujecie.
A deff...używamy swojego i tylko swojego, tak samo jak offa.
 

DeletedUser17195

Guest
taaakk...deff nazbierany od połowy serwera w jednej wiosce...robimy nowy będziemy topić...
 

DeletedUser29762

Guest
Tylko nasze sojusze, wystarczy mieć co 2 wioskę z defem i nazbieralbyś 15 x więcej ale jak to mówią trzeba najpierw myśleć później dowodzić śmieszny billu
 

DeletedUser17195

Guest
hehe...co 2 wioskę z deffem...to tylko u was mozliwe...a sojusze nie dwa....kiepsko liczysz swoje własne wsparcia...
 

DeletedUser29762

Guest
A co do połowy świata to nie ja a ty piszesz i szukasz paktow i to nie ja a ty masz wszystko w koło na zielono...
 

DeletedUser29762

Guest
robisz z siebie idiote czy co ? Powiedziałem tylko nasze ;) nie tylko dwa :D
 

DeletedUser17195

Guest
zmartwię cię....nie mam na zielono i to do mnie piszą...
rozmawiałem kiedyś z sanitariuszem....ale nie skorzystałem z jego rad...pewnie teraz to za późno ale nie jest źle...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29762

Guest
hmm mam tu twoje wiadomości do 4 sojuszy gdzie ty pierwszy pisałeś ^^
 

DeletedUser17195

Guest
dawaj...bo sklerozę mam chyba
do Ciebie nie pisałem na mur bo ,,,,no nie chcę pisać bo co....
 

DeletedUser29762

Guest
otwórz archiwum wiadomości i sam zobaczysz, a teraz chwila przerwy w odp. Ci bo trzeba znowu miasta zrobić
 

DeletedUser29662

Guest
Ja zawsze wiedzialem ze wrach to jednak topowy gracz chlopak jest tak dziki ze nie chce mu wchodzic w droge xDDDDDD a roma to chyba mu pozostawila uraz do konca zycia ze sie tak pieni xDDD
 

DeletedUser17195

Guest
nie zobaczę, nie da się zobaczyć czegoś czego nie ma
i nie każda rozmowa kończy się zielenią....jak np w przypadku korespondencji z tobą, którą ty zacząłeś
 

DeletedUser29762

Guest
tak pozostawiła tym jak potrafią zmieniać rzeczywistość bądź jeczec o pomoc do innych w ost. można powiedzieć że miasto niewygodne bądź rozbiór albo "pół świata nas defuje" śmieszne to i tyle podał by przykład chociaż jeden kto nas defuje ? Pisz do Victora i spytaj go ani pół ich defa u nas nie stoi i to śmieszne podejrzenia po tym jak 7nake wpuścił na wyspę gdzie jesteśmy globala... ale widać on nawet nie spojrzy co się dzieje u niego w sojuszu lepiej sobie coś wymyślić zrzucić winę na kogoś innego bądź nie wiadomo co jeszcze. Fakt jest taki, że jak by ktoś nam pomagał z sojuszy które on przypuszcza w swej chorej wyobraźni o pomoc nam naprawdę pomagala to romy juz by nie było. .. Skoro pół świata nas defuje to jakim cudem wchodzicie na puste miasta fretko ?? O popatrz nad tym się nikt nie zastanowił bo po co używać szarych komórek ? Lepiej znalesc sobie wytłumaczenie ze ktoś defowal bo to "niemożliwe" żeby tyle defa nazbierać no owszem wierze ze to niemożliwe dla was- bo przecież widzę ile stoi defa na waszych buntach....
 

DeletedUser17195

Guest
nie męcz się tak....rób offa zamiast wysilać się na niespójne, bez sensu wywody, mamy nowe rozbiórki to zajmij się jeśli swoich nie posiadacie
 

DeletedUser29762

Guest
o i znowu rozbiórki wy rozbieracie chyba wszystko co jlmy atakujemy, wstydu nie będzie co ?
 
Do góry