Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29823

Guest
Prosto z jego profilu :D
W związku małżeńskim z MistressAnne

Mam nadzieje, że zapamiętał najważniejszą zasade :rolleyes:
348ee3db5404aae5892bc6c7601d4b3e.jpg
 

DeletedUser29823

Guest
Reeson usuneli Ci wiadomości :( A ja Ci tutaj takie fajne kopiuj/wklej zrobiłem :(
 

DeletedUser29823

Guest
Reeson, a ciezko tam do twojego zacnego sojuszu dołączyć? Może razem podbijemy polską scenę grepolis, a później wszystkie serwery ełropejskie jakie istniejo w zyciu? Nawet te stare, zamknięte. Znam jednego takiego hakjera... :rolleyes:
 

DeletedUser29929

Guest
Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w świecie Teby? Gdzie toczą się główne walki i pomiędzy kim? Które ekipy z top 5 bezpośrednio sie konfrontują? Będę wdzięczny za info :)
 

DeletedUser28410

Guest
Czego ja się o sobie dowiaduje... Dobrze, że mój partner... Pfff moja partnerka nie czyta forum :rolleyes:
 

DeletedUser29823

Guest
Czego ja się o sobie dowiaduje... Dobrze, że mój partner... Pfff moja partnerka nie czyta forum :rolleyes:

No jak to czego? Już dawno Cię rozgryzłem, a "partnerka" to tylko przykrywka
1.0


Swoją drogą jeżeli ktoś chce się "nauczyć" języka polskiego to zapraszam na pw do gracza Grzesiek Olbert- gość jest naprawdę dobry, a jak czegoś nie rozumiesz to sobie przetłumacz, polecam serdecznie xD
Grzesiek Olber dzisiaj o godz. 00:58
Ty wakacie się zaczęły mama pozwoliła tobie posiedzieć tak tyzebys wiedział ile jam lat to byś się zdiwl dzieciaku i daj se na lus
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w świecie Teby? Gdzie toczą się główne walki i pomiędzy kim? Które ekipy z top 5 bezpośrednio sie konfrontują? Będę wdzięczny za info :)

Jak widzę, że ktoś ma jeden post na forum to na ten pierwszy zawsze odpowiem.

Na Tebach mam miasto handlowe jedynie. Moim zdaniem to świat lamerski, sojusze lamerskie, wyniki lamerskie i poziom lamerski. Powód? - wakacje.
No ale 10k gold zarobiłem z samego targu bez dopłat ;)
 

DeletedUser23003

Guest
Jak widzę, że ktoś ma jeden post na forum to na ten pierwszy zawsze odpowiem.

Na Tebach mam miasto handlowe jedynie. Moim zdaniem to świat lamerski, sojusze lamerskie, wyniki lamerskie i poziom lamerski. Powód? - wakacje.
No ale 10k gold zarobiłem z samego targu bez dopłat ;)
Wiesz co? Teraz to zrobilo mi sie przykro :(
 

DeletedUser29929

Guest
Jak widzę, że ktoś ma jeden post na forum to na ten pierwszy zawsze odpowiem.

Na Tebach mam miasto handlowe jedynie. Moim zdaniem to świat lamerski, sojusze lamerskie, wyniki lamerskie i poziom lamerski. Powód? - wakacje.
No ale 10k gold zarobiłem z samego targu bez dopłat ;)
Dzięki za odpowiedź! Widzę trochę graczy z Myonii. Statystyki rzeczywiście nie powalają, ale - tak jak wspomniałeś - sezon wakacyjny, więc raczej tylko na młodzież trzeba liczyć. A które morze jest głównym miejscem walk? Centralne 54/55?
 

DeletedUser22713

Guest
Jak widzę, że ktoś ma jeden post na forum to na ten pierwszy zawsze odpowiem.

Na Tebach mam miasto handlowe jedynie. Moim zdaniem to świat lamerski, sojusze lamerskie, wyniki lamerskie i poziom lamerski. Powód? - wakacje.
No ale 10k gold zarobiłem z samego targu bez dopłat ;)
Nie przesadzaj, Wakacje aż tak poziomu na tym świecie nie zaniżają. Wg mnie wręcz przeciwnie - są jednym z lepszych sojuszów :p
 
Do góry