[Ulepszenie] Pokój na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24223
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24223

Guest
Witam mam taką sprawę fajnie jest jak jest pokój na świecie podczas świat można usiąść z rodzina przy stole i odpocząć od gry tylko że co po niektórzy obchodzą święta w innym terminie np prawosławni 6-8 stycznia. Oni nie mogą liczyć na pokój w tym okresie i muszą aktywować urlop co nie jest sprawiedliwe wobec nich proponuje by taki grach który obchodzi święta w innym terminie zgłaszał to suportowi i dostawał ochronkę na ten okres (nie może atakować i nie może być atakowany). Było by to uczciwe bo aktywowanie urlopu nie ma służyć w ich przypadku Świętom Bożego Narodzenie by mogli spokojnie spędzić czas z rodziną czy bliskimi.
 

DeletedUser25428

Guest
To już dawna propozycja, ale jestem na nie. Czas pokoju w święta religijne jest oparty o religię większościową. W Polsce to jest katolicyzm, więc prawosławni nie dostaną wolnego. Nie jestem stronniczy dla katolików lub dla prawosławnych, ale takie są fakty.
 

DeletedUser19924

Guest
A może po prostu usunąć trzeba ten czas pokoju, skoro jest on krzywdzący dla mniejszości?!

Ankietę dajcie
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser29978

Guest
glupota dlaczego macie miec realnie 2 razy wiecej wolnego bo oczywiste ze w okresie swiat wiekszosciowych to nikt wasx nie zaatakuje bo jak ...
 

DeletedUser19924

Guest
Dlatego wyjście jest tylko takie, żeby zlikwidować czas pokoju...przecież już niedługo za ten czas pokoju, to karać będą i milionowe kary dla Inno się posypią. Jak można tak muzułmanów dyskryminować. Przecież teraz to już nie modne, aby obchodzić święta katolickie...a i tak wszyscy obchodzą.
 

DeletedUser29978

Guest
czym ty sie przejmujesz :D to nie zawita do naszego grepo :p
 

DeletedUser6237

Guest
Muslimy maja ramadan, to jest niesprawiedliwe, że oni nie mogą grać od 28 czerwca do 28 lipca, a my wtedy możemy. Liczę, że inno wprowadzi pokój w tym czasie i przemyśli te swoje rasistowskie zachowania
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser5

Guest
Przemyślimy nasze zachowanie, ale póki co odrzucam propozycję ;)
 
Do góry