Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
On w życiu takiego synchra nie widział to będzie się rzucać i pluć na forum.

el komediante zamilknij :D pamiętam jak chciałeś klęczeć pod biurkiem, tak prosiłeś się o dostanie sie do mnie do melonów na nikai nie ośmieszaj się proszę, cyrku tutaj wystarczy :D

7 wsparć w sekundę i od razu, że nie da się tak i ten co tak zrobi to bociarz.. eh szkoda słów. zawistne polaczki tylko zgaszać do supportu umieją


Pewnie nigdy w życiu nie doświadczyłeś 800 ataków na jedno miast przed klockiem :) za dużo wiedziałem, żeby oszusta teraz nie zobaczyć :)
 
el komediante zamilknij :D pamiętam jak chciałeś klęczeć pod biurkiem, tak prosiłeś się o dostanie sie do mnie do melonów na nikai nie ośmieszaj się proszę, cyrku tutaj wystarczy :D




Pewnie nigdy w życiu nie doświadczyłeś 800 ataków na jedno miast przed klockiem :) za dużo wiedziałem, żeby oszusta teraz nie zobaczyć :)

Ja klękałem?
Napisałem swoje doświadczenie i normalnie zapke dostałem bez większego problemu. Byliście tak słabi ze po kilkunastu dniach odszedłem od was.
 

DeletedUser6237

Guest
pilnowałem całych cudów sam także domyśl się

w którym roku? 2015? :)

boty od dzisiaj są? ^^

kiedyś po prostu ludzie z tego nie korzystali bo to była ujma :)

na Helorusie w kronice rzadko takie rzeczy widziałem ^^

Widocznie luzacy są lepsi od nich :D
 

DeletedUser6237

Guest
Daje sobie rękę uciąć :)

@edit

uwierze jak zobaczę screen z jego próby zalogowania się do grepo :) nie przerobiony oczywiście bo to tez idzie wykryć :)
 

DeletedUser25462

Guest
Niezła jazda Witam wszystkich
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Moj post zniknął ale Ci coś powiem - inaczej by było jakby wysyłał jedno wsparcie 4 razy w roznych odstępach a nie 4 wsparcia w sekunde kolona za drugim max podejsciem, w takie cuda nie wierze, po to jest antytiming, żeby takie rzeczy były jak wygranie 5 w lotto :) to nie zdarza się często a gosciu robił tak codziennie :)
 

DeletedUser11474

Guest
wyrzym co z Ciebie za cud ze tak latwo oceniasz innych ....Chcesz bys rozpoznawalny na forum czy jak ??? bez zadnych botow mozna przywalic kilka razy w sek kolona chcesz zaloz sobie wioche kolo nas i zobaczysz na wlasne oczy w podgladzie polecen;) mozesz sobie support wziasc zeby monitorowal czy wszyscy graja czysto...Ja osobisciie nie wierze ze Adek gra na bocie ,ma wystarczajaco goldu i czasu tak ze boot raczej nie wchodzi w rachube...
 

DeletedUser6237

Guest
Nie żeby coś ale chyba z nim jako jedynym mogłem chociaż troche merytorycznie pogadać ?
 

DeletedUser28011

Guest
el komediante zamilknij :D pamiętam jak chciałeś klęczeć pod biurkiem, tak prosiłeś się o dostanie sie do mnie do melonów na nikai nie ośmieszaj się proszę, cyrku tutaj wystarczy :D



Pewnie nigdy w życiu nie doświadczyłeś 800 ataków na jedno miast przed klockiem :) za dużo wiedziałem, żeby oszusta teraz nie zobaczyć :)
Pierwszy raz popieram ell, sam tyle wsparć wstrzeliłem w sek kolona nic dziwnego dla doświadczonych.
Proponuje pouczyć się synchra bo widzę że u cb słabo to wychodzi.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Sapacio napiszesz coś sam ???
czy też tylko kopiowac potrafisz ?
Mozę pozwolicie nam poprowadzić z wami dyskusje co ?? czy już całkiem wam władza odbiła??

SAPCIO, nie sapacio
Akurat sam się wysiliłem i napisałem :).
Dyskusja na temat pracy Teamu na forum jest zabroniona.
 

DeletedUser28762

Guest
No proszę co za inteligent a tu pewnie ledwo gimnazjum skończone
albo i nie a mogę np do CIebie Noobie mówić ?
 
Do góry