Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27799

Guest
No nareszcie cos ciekawego sie dzieje i jak zwykle moj pierniczek w roli głownej ;),
na szaraczki bym nie liczyła, bo strachliwy to on nie jest, z reszta nie wiem czego miałby sie bac ;)

Uważaj bo Twój piernik zbankrutuje jak będzie musiał się bić z mulardem na gold ;D Pani *eve dallas* :D
 

DeletedUser10819

Guest
Raz na ruski rok się odzywam i jeszcze mam pokasowane posty :/ Zbanowanie Bogusia to była kwestia czasu
 

DeletedUser23685

Guest
Ty chyba nie wiesz gdzie ja miasta Mam.

Hipokryci są najgorsi, sam popatrz gdzie masz bo może tego nie zauważasz


ZdJXUuG.png
 

DeletedUser27469

Guest
To ty nie wyraziłeś się jasno
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Można sprecyzować gracza a można sprecyzować bagno nikt się nie będzie domyślał o co ci chodzi pisz konkretnie :D
 

DeletedUser27469

Guest
Zawsze ucieka z tonącego okrętu nie patrząc na osoby które mu zaufały jako założycielowi
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Dziwię się gdzie on znajduje debili co chcą z nim grać
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser11474

Guest
Zloty my nie gramy dla pw czy tym podobnych pierdol ...;))) tak ze na dobra sprawe moglibysmy sami sojusz rozwiazac i zalozyc jeszcze raz...;)nie jaraja nas jakos statystyki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
Druga sprawa my nie przyszlismy cos tam ugrac na tym swiecie czy budowac cudaki, szczerze, nawet nie mielismy zamiaru siedziec tu tak dlugo...,pewnie jednego pieknego dnia wstaniecie rano i zobaczycie 100 pare szarakow;) i nie dlatego ze dostalismy smary tylko z bardziej prozaicznego powodu...;)
 
Druga sprawa my nie przyszlismy cos tam ugrac na tym swiecie czy budowac cudaki, szczerze, nawet nie mielismy zamiaru siedziec tu tak dlugo...,pewnie jednego pieknego dnia wstaniecie rano i zobaczycie 100 pare szarakow;) i nie dlatego ze dostalismy smary tylko z bardziej prozaicznego powodu...;)
haha to całkiem możliwe :D jak będzie pełno szaraków to zaczną wracać z urlopów :D
 
Do góry