Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
"Za chwilę" fajnie topicie offy. Piszcie kiedy powtórka.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser29056

Guest
1 wrzesien-bo moze 09 nie dociera-8:00:00
dodam godzina lekcyjna
czekam na plagi,burzenia i inne zle czary,zefirze i elkomendante-koledzy z lawy szkolnej-na matematyce pomagacie sobie?
a jeszcze misiek:)
 

DeletedUser29986

Guest
Kefir ode mnie to ty sie lepiej odsun bo poparzyc sie mozesz zreszta dystans jest widze z wpisu elcappucino ze faktycznie siedzisz na swoich spokojnych wysepkach jak powiedzial moj kolega ktorego bronie BOKLEV :) pan zreszta dla ciebie :D i tu faktycznie sie smiac chce bo krowa ktora duzo muczy malo mleka daje a tobie to sie ta rzowaczka nie zamyka :D
Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika.
Kolejna blacha na moim koncie, Twój wspólnik dziś dołożył drugą.
Działaj po rozważeniu sytuacji. Ten kto jako pierwszy zrozumie znaczenie odległości, zwycięży -taka jest zasada zbrojnej walki.
Chcesz to mi odpisz dezerterze.
Cały świat nas namawiał, aby opuścić Bogów, ale mamy zasady, które mówią tak:
Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać.
Przykładem jest Ell. Wiesz co z Tobą, by się stało jakbyś wylądował u mnie? Zyga ma M1 poszukiwania, by rozpoczął, a boklev wybrałby się z misją na marsa myśląc, że tak długo leciałeś, ze orbita, nie nadążyła.
I teraz oficjalnie na FO, bo poprzednie posty pokasowane, ostrzeżeń, już nie mam więc:

Istnieje pięć rodzajów szpiegów: szpieg miejscowy, szpieg wewnętrzny, szpieg podwójny, szpieg martwy i szpieg żywy. Szpieg miejscowy jest zatrudniany spośród mieszkańców danego miejsca. Szpieg wewnętrzny wywodzi się z nieprzyjacielskich oficerów. Szpieg podwójny to przekupiony szpieg wroga. Szpieg martwy podaje przeciwnikowi nieprawdziwe informacje. Szpieg żywy wraca do swego pracodawcy, by przekazać mu informacje.

Wy zatrudniliście niestety wszystkich.
Wojtku czy Bolku jedyne co możecie sobie zrobić to nasapać sobie w ucho :)
Najlepiej przez słuchawkę - tak romantycznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29056

Guest
hahah
panowie
prosze o jeszcze:)


do zefira i elkomendnte-kolegow z lawy szkolnej
 

DeletedUser29986

Guest
Rosną w siłę ci, którzy czekają na wroga ciągnącego z daleka, wypoczęci oczekują zmęczonych, najedzeni oczekują głodnych.
P.S. Ell obudź mnie jutro, bo na poprawkę zaśpię.
Jak coś wal w drzwi mama nie śpi z rana.
 

DeletedUser29438

Guest
ellooo jak widze twoje wpisy to blagam nie wpisuj sie ja po wodce nie mam takich cofek masz 2 czy 3 miasta a bohater pierwszej ligi xd milcz i czytaj co ludzie pisza i sie ucz tyle masz
 

DeletedUser29056

Guest
a do kubanczyka,elkomndante
tak-blondyna 60-90-60 dlugie wlosy
zreszta Wojtek wie i mnie nie chce oddac
stad zefir bardzo cierpi.
 
ellooo jak widze twoje wpisy to blagam nie wpisuj sie ja po wodce nie mam takich cofek masz 2 czy 3 miasta a bohater pierwszej ligi xd milcz i czytaj co ludzie pisza i sie ucz tyle masz
Mam sloty, ale po co mi coś podbijać gdyż tylko morale urosną, ja się buduje jak chcę i robię to wszystko tak żebyście latali pełnymi offami i zbijali po 300deffa, a ja się dobrze przy tym bawię. Po zatem czemu komentujesz moje wpisy jeśli jak wiadomo jesteś spróchniałym "Januszem", który nosi sandały ze skarpetami po kolana.
 

DeletedUser29986

Guest
Mam sloty, ale po co mi coś podbijać gdyż tylko morale urosną, ja się buduje jak chcę i robię to wszystko tak żebyście latali pełnymi offami i zbijali po 300deffa, a ja się dobrze przy tym bawię. Po zatem czemu komentujesz moje wpisy jeśli jak wiadomo jesteś spróchniałym "Januszem", który nosi sandały ze skarpetami po kolana.
Gdy masz atakować blisko, przygotowuj się tak, jakby czekała cię długa droga; gdy chcesz atakować daleko, czyń tak, jakbyś wybierał się jedynie w krótką podróż. Zwab wroga nadzieją korzyści i pokonaj go przez zaskoczenie.
 

DeletedUser4218

Guest
I jak tam budowanie cudaków?

Widzę, że sprawnie idzie tym co budują.

Ciekawe jak będzie z wyższymi poziomami.
Ja muszę przyznać, że chociaż u Misiaczków,
część ludzi nie ogarniała co i jak,
to świetnie się już sprawują :)
 
Do góry