Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19767

Guest
Nie rozumiem Ciebie, jeśli ktoś wspiera okupacje birkami o małej ilości to coś złego? Choć sądzę ze nie leciały same takie ilości tylko prowokujesz sytuacje.
I tak jak już chcemy prowokacje to największy słup z waszej strony to wisniewski1 on zawsze syfem wspiera typu 1 trirema lub 2 transy

Pełnych paczek to z wami nie da się zrobić, ale cóż nie każdy ma tyle golda
Dziwi mnie tylko czemu tak się mularda obawiacie

Ohoho juz widzę zainteresowanie moim 3 miastem ale nie dam go zająć bez honoru w nocy , a wymyśliłem takie coś rzucam Ci Bogus wyzwanie 1vs1 jutro o godzinie do dogadania ze poslesz na mnie kolona i sam tylko go bedzies wspierał a moim zadaniem będzie samemu się obronic lub rozwalić to. Co Ty na to? Chyba , że takiego jak ja słupa się boisz to mów otwarcie. Ja nic do ukrycia nie mam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
Ohoho juz widzę zainteresowanie moim 3 miastem ale nie dam go zająć bez honoru w nocy , a wymyśliłem takie coś rzucam Ci Bogus wyzwanie 1vs1 jutro o godzinie do dogadania ze poslesz na mnie kolona i sam tylko go bedzies wspierał a moim zadaniem będzie samemu się obronic lub rozwalić to. Co Ty na to? Chyba , że takiego jak ja słupa się boisz to mów otwarcie. Ja nic do ukrycia nie mam :)

najpierw mulard teraz ty, ja nie rozumiem co chcecie tym udowodnic
 

DeletedUser30036

Guest
Ohoho juz widzę zainteresowanie moim 3 miastem ale nie dam go zająć bez honoru w nocy , a wymyśliłem takie coś rzucam Ci Bogus wyzwanie 1vs1 jutro o godzinie do dogadania ze poslesz na mnie kolona i sam tylko go bedzies wspierał a moim zadaniem będzie samemu się obronic lub rozwalić to. Co Ty na to? Chyba , że takiego jak ja słupa się boisz to mów otwarcie. Ja nic do ukrycia nie mam :)

Kolego twoje wyzwanie jest śmieszne zważywszy że masz praktyczne puste wiochy.I chyba już po wyzwaniu bo znowu masz kolona w mieście,następnym razem będę pytał o zgodę czy już można słać kolona czy nie.I czy oby na pewno pilnujesz obecnie konta.Wracając do tematu Mularda,wstawienie kolona nie jest problematyczne.Tylko po co się męczyć ? Przecież to będzie wyglądała na zasadzie słania surki i skracania przez niego wojska podczas odbijania.Rzeczą jasną jest,że takowy konflikt byłby wam na rękę,ciągle trwacie w nadziei że uchyliłby wam sakwy i ożywił wasz już praktycznie martwy sojusz.

I proszę nie mieszać mnie już w jakieś dziwne przepychanki związane z The Iron Lady.Mam naprawdę pod plecami co tam się dzieje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19767

Guest
Bardzo śmieszne wy mi tylko w nocy wbijacie kolona jak wiecie kiedy mnie nie ma, a tak to szansy nie dacie jak innym.
Ja zawsze od 1-3 w nocy mam kolona, a inny w dzień od 9.00-20.00 jak wtedy fajnie klina idzie zrobić, albo cofkę, a tak to nic nie zrobię.
Wolicie poświęcić ognie w bonusie na moje biremy tam i bez problemu wbić i czekać, a i tak nikt nie poleci na taką ilość wojska, bo zaraz 55k wstawicie i jest po sprawie.
PS. Jak mi w południe próbowaliście wbić to był słaby efekt bo wam zbijałem, no to teraz na noc się przenieśliście i tyle w temacie :/
 

DeletedUser19767

Guest
Ech ja tam bardziej myślałem, że o pw głównie chodzi i o walkę, a nie wbicie kolona i zajęcie miasta bez niczego
Jakiż to sens, jak tylko slota się straci, a nic do nowego nie dołoży ?
 
Ech ja tam bardziej myślałem, że o pw głównie chodzi i o walkę, a nie wbicie kolona i zajęcie miasta bez niczego
Jakiż to sens, jak tylko slota się straci, a nic do nowego nie dołoży ?
Kolejny raz w nocy dostajesz kolona to mógłbyś w końcu to przewidzieć i zabezpieczyć chociaż te miasta , a nie się użalać... Najpierw się podbija łatwe cele , później się bierze za te trudniejsze , od zawsze tak jest :)
 

DeletedUser12258

Guest
kolego sikoro juz tak sie nie uzalaj nad soba, jest takie cos jak apka, ktora cie obudzi nawet w nocy i bedziesz mógl spokojnie sie bronic
 

DeletedUser19767

Guest
Sikoro i jak tam?Byłeś na komputerze i kolon stoi.No chyba że stawiają Ci się same oddziały obywatelskie,wtedy zwracam honor http://prntscr.com/fyxw6b :p
Wczoraj mnie nie było, a oddział dałem bo wiedziałem, że od was ataki lecą
Ani gdzieś wyjść, bo zaraz tacy czekają
PS. Mam pytanie ile wsparć może 1 gracz dać w 2 sekundy to się znaczy w sekundzie kolona i 1 sekundzie po ?
Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że 1 gracz 9 ich zmieści :p
 
Do góry